Mos abuzoni me Ramush Haradinajn
indeksonline.net
Shpend Ahmeti paguan gati 150 mijë euro për ndërtimin e semaforëve në Prishtinë
Koalicioni, pa konsensus për kryeministër të ri nga PAN-i
gazeta-shqip.com
Drejton financat tona, por ministrja dikur ishte menaxhere bankash në zonat ‘offshore’
zeriamerikes.com
SHBA e BE, mbështetja për Reformën në Drejtësi do të vazhdojë
lajmi.net
Dikur e quajti ‘argat të Serbisë’, a do të pranojë tani Mustafa të bëhet ‘argat’ i Kurtit?
syri.net
Zbulohet axhenda/ Ja ku do të jetë nesër Lulzim Basha ‘Të gjithë më shkruan, Rama jo’/ Haradinaj tregon marrëdhëniet e ftohta me kryeministrin shqipta
monitor.al
Porosia e fundit si kryeministër e Haradinaj: Taksa ndaj Serbisë mbetet
kallxo.com
Kurti komenton akuzat e PSD-së se Konjufca ishte ShIK: Kanë bërë vetëvrasje politike
telegrafi.com
Murati: Punimet në rrugën Prishtinë-Mitrovicë janë vonuar nga mungesa trevjeçare e financimit
kallxo.com
Zëvendësministrat e Haradinajt do të marrin rrogë edhe 6 muaj pas përfundimit të mandatit
insajderi.com
Kosova në Sarajevo Film Festival
shqiptarja.com
Thellohet retorika mes Uashingtonit dhe Teheranit
Haradinaj: Qava për mosunitetin tonë. Ftesa këputi litarin një vjeçar
lapsi.al
Krisja e thellë/ Rrëfimi i Ramush Haradinajt: Ku ndahem me Edi RamënÇfarë ka ndodhur/ 2 vjet përplasje mes Ramës dhe HaradinajtRama-Haradinaj / Përpla
gazetablic.com
Tri opsionet e Nait Hasanit pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt - GazetaBlic
shqiptarja.com
Ish-ambasadori shqiptar: Në Hagë do thirren pushtetarë të tjerë, Haradinaj po 'paguan' takën ndaj serbëve
3-vjetori i Reformës në Drejtësi, Hysi: Të gjithë politikanët e korruptuar duhet të kenë frikë nga SPAK
Gjykata Speciale, Kelmendi: Askush nuk do të kursehet
gazetamapo.al
Nuk morën pjesë në Kuvend, Ruçi u mban rrogat deputetëve (EMRAT)
rtsh.al
Tiranë, betohen 16 magjistratët e rinj në shtëpinë e re të drejtësisë
shqiptarja.com
Gavazaj e ''mbyll'' shpejt në Bjellorusi, kthehet për të firmosur me Kukësin
shqiptarja.com
Spaho rrëfen te '5 Pyetjet' nëse po negociohet me PS-në dhe zbardh skenarin: Do të vijojmë protestat
kohajone.com
Tre vitet e Reformës
balkanweb.com
Lista me gjërat e domosdoshme për të nisur pushimet
rtsh.al
Shefja e ONM-së: Drejtësia e re do të hapë derën e Shqipërisë në BE
kohajone.com
Hysi: Aktiviteti i SPAK nën vëzhgimin e amerikanëve dhe BE. Ja problemi kryesor që ka drejtësia
rtsh.al
Shtëpia e re e drejtësisë, Gjonaj: Është koha për të bërë ndryshimin e kërkuar!
kallxo.com
Haradinaj: Nuk synojmë koalicion me PDK, LDK dhe Vetëvendosjen
koha.net
Aida Gashi me avokat do të ankohet për dënimin e “qeshjes me zë të lartë”, s’përjashtohet padia
aa.com.tr
Anadolu Agency (AA) nis programin e 15-të për gazetari lufte
Moses-Ones: Reforma në drejtësi e theu atë kapje të paligjshme të sistemit të drejtësisë dhe po ia kthen atë njerëzve
kohajone.com
Huawei dyshohet se grumbullon të dhëna delikate të përdoruesve
Drejtësia shqiptare me godinë të re, mesazh i fortë amerikan: prej këtu nis çlirimi i Shqipërisë!
shekulli.com.al
Leyla Moses-Ones: Drejtësia ka qenë e kapur, ne po e pastrojmë
KQZ shqyrton shpërndarjen e mandateve për Këshillin Bashkiak të Tiranës
Kolegji Zgjedhor shpërndan mandatet e 30 qershorit në 7 këshilla bashkiakë

SKANDAL/ Rama vendos poster elektoral në Gjykatë (FOTO)

Bold News 25.06. 19:57

SKANDAL/ Rama vendos poster elektoral në Gjykatë (FOTO)

Disa ditë më parë u publikuan fotot ku kryebashkiaku i Tepelenës, Tërmet Peçi zhvillonte një takim elektoral brenda kishës. Por, skandalet e rilindjes nuk përfundojnë këtu. Një poster elektoral i bashkëqeverisjes së Rilindjes ndodhet brenda një institucioni të pavarur si Gjykat. Siç duket në foton »»»

boldnews.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining