Glavaš podnio kaznenu prijavu protiv sutkinja: 'Vaše nedjelo iz 2007. još nije u zastari'
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
Glavaš podnio kaznenu prijavu protiv sutkinja: 'Vaše nedjelo iz 2007. još nije u zastari'
Branimir Glavaš objavio je da je podnio kaznenu prijavu protiv sutkinja koje su vodile postupke protiv njega. "Ako ste mislile da ste se izvukle od kršenja zakona i namještanja sudskih postupaka tijekom obnašanja sudačkih dužnosti malo ste se preračunale. Dolazi vrijeme za naplatu svega zla kojeg s»»»
Glavaš pisao sudu i traži dopunu uvreda upućenih sucu: ‘Zaboravili ste unijeti jednu psovku‘
Glavaš je na ponovljenom suđenju u slučajevima ratnih zločina nazvanima ‘selotejp‘ i ‘garaža‘ nepravomoćno osuđen na sedam godina zatvora Polazeći od pretpostavke kako će biti kažnjen za psovke upućene Draženu Kevriću, predsjedniku sudskog vijeća Županijskog suda u Zagrebu, pošto mu je pročitao nep»»»
Glavaš i ostali zanijekali krivnju
Branimir Glavaš i suoptuženici Dino Kontić, Zdravko Dražić i Gordana Getoš Magdić na Županijskom sudu u Zagrebu ponovili su da nisu krivi za ratni zločin nad osječkim Srbima 1991. u predmetima “Selotejp” i “Garaža”, za koje je optužnica izmijenjena zbog smrti optuženika Ivice Krnjaka i Tihomira Val»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment