lajmpress.org
Kush do të fitojë në Maqedoni, partnerët e Albin Kurtit, apo partnerët e Hashim Thaçit?
shqiptarja.com
Masakra e Srebrenicës/ Rama si kryetari i OSBE: Përgjegjësia për krimet u takon atyre që i kanë kryer! Të vihet drejtësi dhe të nxirren mësime
koha.net
Udhëheqësit botërorë përkujtojnë Srebrenicën
koha.net
Skënderbeu – identiteti historik shqiptar dhe shteti i tij
koha.mk
Camaj, Koliqi dhe shërbimet sekrete
botasot.info
Forumi për problemet e sigurisë, Mediu: 5G jo në ndikimin e Kinës
evropaelire.org
Çfarë parashihet me gjendjen e jashtëzakonshme?
kosovalive360.com
Hoti me rastin e 25 vjetorit përkujton masakrën e Srebrenicës
shqiptarja.com
Kur thotë Berisha: 'Erla, prapë na e mundi Lulin, ai Edvin Malavita!'
kosova-sot.info
Lladrovci: Nuk do të hyja në Qeveri, por do ta përkrahja për punët e mira pa kushte
Sulmet e meshkujve ndaj kryetareve të Kuvendit, nga Jozefina Topalli te Vjosa Osmani
balkanweb.com
“Tirana më e fortë pas çdo sfide”, Veliaj me artistët e muzikës popullore para koncertit sot tek Amfiteatri: Festojmë duke ruajtur distancat
noa.al
Lista e detyrimeve, Ministria e Financave vendos shifrën 100 mln euro për Bechetti-n
telegraf.al
“Të përfshirë bosi i Spitalit Amerikan, Artan Lame, deputetë e zyrtarë”/ Si po zaptohen 60 mijë m2 tokë në Tiranë
Renditja e OKB-së/ “E-Albania” dhe Platforma e Bashkëqeverisjes kryesojnë rritjen, Shqipëria lë pas shtete si Italia e Gjermania
vizionplus.tv
Kthimi i “Hagia Sofias” në xhami/ Nga Berlini në Athinë e Moskë, kundërshtohet vendimi i Erdogan
aa.com.tr
Zv.presidenti i Venezuelës, El Aissami rezulton pozitiv ndaj COVID-19
exit.al
Zgjatet misioni i EULEX-it në Kosovë për një vit
top-channel.tv
Në kërkim ndërtuesi Reli/ Nis hetimi pas investigimit të “Fiks Fare” për ndërtim pa leje
top-channel.tv
Reagimet për Shën Sofia/ Bota, e ashpër me Turqinë për rikthimin në xhami
shqiptarja.com
Renditja e OKB/ E-Albania dhe 'Shqipëria që Duam' udhëheqin një rritje spektakolare
syri.net
Covid-19 'depërton' në drejtësi, në rrezik funksionimi i SPAK
Anton Quni si Anton Cetta, kërkon të shtrihet dora e pajtimit mes Osmanit dhe Ukajt
mia.mk
Fushata parazgjedhore sipas protokolleve shëndetësore – përgjegjësia te partitë politike dhe qytetarët
ina-online.net
Shqiptarët e Maqedonisë së Veriut duhet të bashkohen
epokaere.com
Aktakuza, dëshmia në Hagë dhe tre qëndrime ndaj çështjes Thaçi
balkanweb.com
Srebrenica/ Presidenti gjerman: Zbardhja e së shkuarës është premisë pajtimi në Bosnjë-Hercegovinë
portalb.mk
Disa parti u betuan për Kodrën e Diellit, koalicioni “Mundemi” dhe VMRO nuk ishin prezentLEXO më shumë: Kodra e Diellit, “viktimë” e premtimeve parazg
kryeministria.al
Nis shpërndarja e granteve të rikonstruksionit dhe riparimit të banesave individuale në Durrës
ina-online.net
Grenell-Bidenit: Kosova e Serbia e dinë dallimin mes premtimeve boshe të administratës Obama-Biden dhe veprave të Trump
ina-online.net
Joe Biden: Marrëveshja Kosovë – Serbi me njohje reciproke
lapsi.al
Analiza/ Pse po e konverton Erdogan ish bazilikën e Shën Sofisë
portalb.mk
Liria e fesë në botë sërish e rëndësishme për BE-në
shqiptarja.com
Zgjedhje më mirë se votime
ina-online.net
Ahmeti: Nëse Zaev dhe Mickoski bëhen bashkë, atëherë do të bashkohen edhe shqiptarët
balkanweb.com
Projekti për mbetjet/ Klosi: Një sezon i pastër në kushtet e pandemisë. Zingraf: Të gjitha projektet, synojnë futjen e Shqipërisë në BE
koha.net
Një natë në Srebrenicë

Rapsodia Iso-Hashimiane, ekzekutuar në kohë pandemie

INA 04.06. 10:10

Rapsodia Iso-Hashimiane, ekzekutuar në kohë pandemie

03/06/2020 0 Ramazan Bekteshi/ Kosova po hyn në një qark vicioz pas episodeve të tradhtisë dhe skenarëve të pas zgjedhjeve. Sa shpejtë u zhduk entuziazmi, ajo shpresa e madhe, sapo u shfaq Thaçi furishëm në skenë duke e komanduar LDK-në nga prapaskena, LDK-në vasale e pa zot shtëpie, që me përpikër»»»

ina-online.net
Lajmpress 03.06. 10:54

Miku shqiptar i Klintonëve: Albini dhe Vjosa e humbën pushtetin sepse s’e pranuan nënshtrimin

Ramazan Bekteshi Kosova po hyn në një qark vicioz pas episodeve të tradhtisë dhe skenarëve të pas zgjedhjeve. Sa shpejtë u zhduk entuziazmi, ajo shpresa e madhe, sapo u shfaq Thaçi furishëm në skenë duke e komanduar LDK-në nga prapaskena, LDK-në vasale e pa zot shtëpie, që me përpikëri zbaton urdhë»»»

lajmpress.org
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.