periskopi.com
Vjosa Osmani për takimin sekret në Berlin: Kush po i diskuton këto tema
shqiptarja.com
U fshi nga faqja, Basha 'krenohet' me vendimin e Këshillit të Europës që u zhduk: Pa larguar Ramën nuk do të ketë zgjedhje
balkanweb.com
Basha denoncon: Ministrja Xhaçka ka shpërndarë para në Peshkopi
syri.net
VIDEO/ Salvini: Në Shqipëri, kryeministri po bën zgjedhje vetëm me partinë e tijBasha: Skenari i Ramës nuk janë zgjedhjet, por përplasja civile. Do të
syri.net
VIDEO/ Salvini: Në Shqipëri, kryeministri po bën zgjedhje vetëm me partinë e tijBasha: Çdo gjë që aventura e Ramës më 30 Qershor të ndalet, që farsa t
syri.net
VIDEO/ Salvini: Në Shqipëri, kryeministri po bën zgjedhje vetëm me partinë e tij‘Zëri Amerikës’ dhe radio gjermane DW: KE anullon vëzhguesit në Shqipë
indeksonline.net
Faqja që promovon turizmin në Evropë: Kosova vendi që bjen në dashuri, njerëzit më mikpritës!
Thirrja e ish deputetit të PD-së, Rama: Injorant që është krijuar në një moment ku Zoti nuk e ka pasur mendjen
lapsi.al
Denoncimi/ Në Dibër të përfshirë në fushatë policia, ushtria dhe ata që dolën në përgjime
Kushi: Më 30 qershor do të triumfojë demokracia, kushtetutshmëria
sot.com.al
Harrojeni “Dosjen 184”, PD-ja jep paralajmërimin e fortë 4 ditë para zgjedhjeve: Po bëhen gati...
rtsh.al
Zgjedhjet e 30 qershorit, Rama nga Elbasani: PD- LSI po heqin nga puna edhe Presidentin!
vizionplus.tv
Rama: PD e LSI po heqin nga puna presidentin Meta
shqiptarja.com
30 Qershori/ Vijon shpërndarja e materialeve zgjedhore në Berat, Devoll e Fier, s'ka incidente
kohajone.com
Netanyahu: Izraeli ka shpëtuar 85 vende nga atentatet terroriste
kohajone.com
Veliaj: Vëzhguesit e Këshillit të Europës do te jenë të dielën në Tiranë
Më 30 qershor, Këshilli i Europës do jetë në Shqipëri
Edi Rama mban fjalimin i tmerruar, protestuesit e rrethojnë në Elbasan
kallxo.com
Nisin punimet për ndërtimin e një çerdheje dhe një shkolle në Istog
gazetamapo.al
Gjunkshi sfidon Lleshajn: Robert Aga nuk është larguar nga policia
balkanweb.com
Ironia e Ramës: LSI që të fuste në punë, po nxjerr pa punë Metën
portalb.mk
Intervistë me Petar Atanasovin: Desha të bëhem ministër sepse në arsim po bëhet pak
newsbomb.al
'PD drejt asgjësimit', Balla flet nga Elbasani: Basha e di shumë mirë, i thamë mos e hap atë derë o trim
boldnews.al
Trump dhe Putin takohen të premte në Osaka, ja tema mbi të cilën do diskutojnë
cna.al
“Nuk duhet të dilte në bregun e Lanës”/ Deputeti “kryqëzon” Bashën
lapsi.al
Denoncimi nga ish deputeti i PD: Policia ka shpërndarë armatime për 30 qershorin
Llesh kimiku vjedh aksionet e Europolit
RUSI – Takim Putin-May në kuadër të G20 në Japoni
RUSI – Kremlini: Takim Putin-Trump në Osaka
Leli: Vlora e turizmit me disa pole
insajderi.com
Pas Sami Lushtakut, edhe Sokol Bashota reagon ndaj vendimit të Kadri Veselit
klankosova.tv
Gazetari i Klan Kosovës: Nga e hëna fillon luftë politike mes Kosovës dhe Serbisë për “krizën humanitare”
koha.mk
Shekerinska: Maqedonia e Veriut do të marrë pjesë në të gjitha diskutimet e ndjeshme në NATO
BOOM: Ndërtuesi prish kontratën me blerësin për dy apartamente, mashtron edhe gjykatën
aa.com.tr
Gjermania mbështet sanksionet kundër Rusisë
periskopi.com
Matoshi i përgjigjet Labit: Nuk më kuptove, bën mirë të angazhohesh në AKR
kohajone.com
Shqiptarëve u duhen dhe Haradinaj të tjerë
preshevajone.com
Prof. Dr.Enver Bytyçi: “Bota sot” gazeta më e madhe shqiptare. PJ: Në kohën kur punonte Nefail Maliqi, gazeta dilte në 100.000 eskemplarë   *         

Loja e sherrit, në kurriz të qytetarëve

Panorama 12.01. 12:13

Loja e sherrit, në kurriz të qytetarëve

PREÇ ZOGAJ Propozimi i pesë emrave pa karrierë adekuate në krye të pesë ministrive kryesore të qeverisë është një ektravangacë e kryeministrit Rama në raport me një ligjësi elementare mbi të cilën fuksionon qeverisja në sistemin demokratik të zgjedhjeve të lira. Kjo ligjësi është qeverisja prej pop»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining