botasot.info
​Programi për Reforma në Ekonomi eliminon barrierat për hapje të vendeve të punës
shqiptarja.com
Kodra me ullinj e vreshta përfshihet nga zjarri në Hekal të MallakastrësFlakët vijojnë të 'përpijnë' prej ditësh kurorën e gjelbër të Semanit dhe Rubi
ata.gov.al
Shkelën masat antiCOVID, 8 masa administrative për individë dhe subjekte
cna.al
Foto- Skandali/E kujt është kjo vilë Zoti Basha?!
vizionplus.tv
Hyseni: Kemi garanci nga SHBA se dialogu do mbyllet me njohje reciproke
telegrafi.com
Zaev flet për qeverinë e re: Me 15 deputetë nuk mund ta marrësh postin e kryeministrit
evropaelire.org
Kosovë: 13 të vdekur dhe 225 të infektuar me koronavirus
tetovasot.com
Alternativa e Gashit jep nënshkrimet për Zaevin kryeministër!?
ekonomiaonline.com
Postimin e Haki Abazit, Facebook e cilëson si “informacion të rremë”
insajderi.com
Protestat nuk janë burim infeksioni, por mosbesimi në këtë Qeveri, thotë Haki Abazi
tvklan.al
Zjarret vazhdojnë shkatërrimin
shqiptarja.com
Zv. kryeministri i Kosovës rezulton me Covid19, vetëizolohet në shtëpi
lapsi.al
Analiza/ Ballkani, shtete mafioze post komuniste
indeksonline.net
​Hajdari: Qeveria Hoti po punon për shtetin e kapur dhe kundër ligjit e Kushtetutës
boldnews.al
Përballet me Vetting, si ka ndryshuar pasuria e gjyqtarit Petrit Çomo
Studimi / Në Itali 2.5% e popullsisë ka antitrupa, 6 herë më shumë se numri zyrtar i të infektuarve
Brexit shkakton një valë emigracioni në Britani – Shqetësime për “ikje të trurit”, 30% janë larguar nga MB
cna.al
Lajmëtari Sonila
lapsi.al
HISTORIA/ Si e izoluan socialistët Shullazin në qelinë e “Bis41”
aa.com.tr
"Stërvitja Turqi-Azerbajxhan i tregoi të gjithë botës unitetin mes dy vendeve"
aa.com.tr
Turqia kritika Bahreinit për vërejtjet ndaj ministrit të Mbrojtjes
gazetaexpress.com
Interpol: Krimet kibernetike kanë arritur nivel alarmant gjatë pandemisë
kohajone.com
Zjarri në kodrat e Molungut, pylli po digjet prej 3 javësh
epokaere.com
Shkarkimi i bordeve të Kurtit erdhi si pasojë e mos respektimit të rekomandimit dhe kërkesës nga Qeveria e Kosovës
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 16/02/2020
abcnews.al
Voltana Ademi zbulon për ABC News projektin që do transformojë Shkodrën: 23 mln euro për turizmin
gazetainfokus.com
Babai i Kryeshefit të IPK-së që e emëroi Agim Veliu ofendon rëndë Mimoza Kusarin
ekonomiaonline.com
Dumoshi me komision synon t’i mbikëqyrë përfituesit e subvencioneve nga MKRS-ja
shqiptarja.com
Trafikonte kokainë në Danimarkë, dërgohet për gjykim Astrit Beqiri! GJKKO sekuestro pasurisë, mes tyre dhe pularia
kohajone.com
Qindra hektarë tokë në flakë, vetëm në korrik janë regjistruar 168 vatra zjarri
rtsh.al
Vijojnë të jenë aktive disa vatra zjarresh në vend
newsbomb.al
Braçe bën bilancin e zjarreve në vend dhe kërcënon: TOLERANCA mbaron njëherë e mirë! Të arrestohen zjarrvënësit (VATRAT-BILANCI)
balkanweb.com
Nga Imami te Xhaçka, 100 mln $ uniforma për policinë e ushtrinë. Zbardhet mashtrimi në tenderat e ministrisë së Brendshme dhe të Mbrojtjes
ata.gov.al
FOKUS – 30% më shumë britanikë emigruan drejt BE pas Brexit
koha.mk
Ku është deti?
syri.net
Dy standardet e SPAK/ Ndroqi dhe rastet e Xhafajt dhe Ballës
shqiptarja.com
BOMBA E MERKATOS/ 'France Football zbulon: Ronaldo dëshiron të luajë tek PSG
aa.com.tr
"Ndryshimet klimatike minojnë civilizimin Mesdhetar"
newsbomb.al
Basha i motivuar pas mbledhjes së Komisionit të Vlerësimit: Modeli ynë, zëri i anëtarësisë të dëgjohet! Rrotacioni politik i pashmangshëm
tesheshi.com
Nga Gerti GJYZELI: De-politizimi i së djathtës shqiptare
tesheshi.com
Ç’po heqin gazetarët nga konflikti SHBA-Kinë
ina-online.net
Kjo do të jetë Qeveria e re në Maqedoni, e thurrur nga ndërkombëtarët?!
kallxo.com
Zyrtari i Komunës së Lipjanit bëhet kryesues i bordit të KRU "Prishtina"
cna.al
Tjetër gazetarët, tjetër ish-trafikanti Xhemail Pasmaçiu
sot.com.al
“Motorët e ndezur të fushatës sonë po çojnë para procesin e pashmangshëm të rotacionit politik”, Basha zbardh takimin me anëtarët e Komisionit të Vler
aa.com.tr
Turqi, familjet vazhdojnë duke qëndruar ulur kundër PKK-së
aa.com.tr
Kinë, për shkak të tajfunit Hagupit evakuohen mbi 380 mijë njerëz
newsbomb.al
Denoncimi i PD: Janë mbyllur 30 shkolla në Dibër, po detyrojnë të rinjtë të braktisin vendin
SHËNIM: "Mos u nxeh" ministri Majko

Zv/drejtori i Policisë për Rajonin e Mitrovicës së Veriut: Nuk kemi asnjë vendim të Qeverisë për kufizim të lëvizjes

Kallxo 07.07. 23:18

Zv/drejtori i Policisë për Rajonin e Mitrovicës së Veriut: Nuk kemi asnjë vendim të Qeverisë për kufizim të lëvizjes

Zëvendësdrejtori i Policisë Rajonale të Mitrovicës së Veriut, Besim Hoti, ka thënë se nuk ka pranuar asnjë vendim të Qeverisë, në lidhje me kufizim të lëvizjes në komunat veriore të vendit. Në një përgjigje për KALLXO.com, Hoti tha se policia është duke e respektuar vetëm vendimin që lidhet me gast»»»

kallxo.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.