insajderi.com
Nurellari: Shqipëria dhe Kosova po dështojnë në luftën kundër koronavirusit
syri.net
Nuk është luftë, por varfëri
evropaelire.org
Bizneset në ankth për të mbijetuar
koha.mk
Pendarovski: Koncepti i zbatuar jep rezultate dhe e pengon progresin gjeometrik, masa më radikale vetëm nëse ekziston vlerësim i tillë
tvklan.al
Ndërron jetë aktori i madh Gëzim Kruja
gazetainfokus.com
Zyrtari i VV-së “zbulon” planin e Thaçit e LDK-së, nisi më 7 tetor
UNMIK qëndron krah të institucioneve në luftën kundër COVID-19
kohajone.com
Erisa Xhixho: Akti normativ për qeratë sjell vetëm konflikt
Shefi i UNMIK-ut bën thirrje për mbrojtjen e të drejtave të njeriut në Kosovë në kontekstin Covid-19Të ngjashme
shqiptarja.com
'Qeveria bën sikur s'dëgjon', Spahiu: Të rriten menjëherë testimet për COVID-19
cna.al
Gjithë jetën drejtor/ Tani paguhet më shumë se presidenti
telegrafi.com
Pse po i kundërshton veriu i Evropës letrat me vlerë ‘Corona’?
periskopi.com
Albin Kurti para 6 muajsh: Do ta zhdukim praninë e Serbisë në veri
lajmifundit.al
Koronavirusi, 28 raste të reja në Shqipëri, mes tyre një fëmijë, numri i të prekurve 361
ina-online.net
Edhe Bujanocin e kap koronavirusi, një person del pozitiv
indeksonline.net
29 të arrestuar të cilët nuk i respektuan masat e Qeverisë, prijnë me raste Fushë Kosova dhe Ferizaj
aa.com.tr
Kinë, raportohen 30 raste të reja dhe 3 të vdekur nga COVID-19
epokaere.com
Shqiptari në Itali dhuron bukë për të varfrit: E kam provuar urinë
insajderi.com
Ky është lajmi i fundit që vjen nga Policia e Kosovës për veriun e Mitrovicës
syri.net
Gjirokastra s’ka pandemi, Gjirokastra ka varfëri dhe uri!
balkanweb.com
Pozitiv me COVID-19, çifti i të moshuarëve në Fier drejt Infektivit, në pallat nis dezinfektimi
epokaere.com
Ukraina ndjek shembullin e Shqipërisë, dërgon mjekë në Itali
aa.com.tr
Udhëtimi njëqindvjeçar i gazetarisë së besueshme: Anadolu Agency
cna.al
Skizofrenia e ngadaltë”, diagnoza që ka shpikur Rusia, për të mbyllur në psikiatri disidentët politikë
syri.net
VIDEO/ Të mbyllur brenda nga COVID-19, si ta shihni botën pa lënë shtëpinë tuaj
vizionplus.tv
Biznesi me testet e shpejtë për Coronën
cna.al
E ardhmja e fasonit, efektet e krizës në industri
shqiptarja.com
Mbi 300 mijë të infektuar e mbi 8 mijë të vdekur në SHBA! Spanja zgjat gjendjen e emergjencës
vizionplus.tv
Bluzat e bardha, më të goditurit nga Covid 19
kosova-sot.info
Alarmon profesori Smaka: Kosova me krizë qeveritare, strukturat paralele serbe veprojnë pa pengueshëm
syri.net
Nuk pranoi kontrollin për koronavirusin, policia vret një person, rasti i parë në …
syri.net
Shqiptarët pa shtet/ 'Rama na premtoi, por Greqia na gjobiti'
shqiptarja.com
Topalli kundër PD-së: Le të rritet borxhi në këtë situatë, nuk është koha për politikë, por për t’u bashkuar
FOTO/ Ikona “Ringjallja e Llazarit” e Kostandin Zografit ekspozohet në UNESCO-s
ISHSH kryen 1510 kontrolle në ditë, gjobiten 4 biznese
Ndahet nga jeta “Bilbili i Kosovës”, Nexhmije Pagarusha
shqiptarja.com
'Ne po përballemi me krizën më të madhe të jetës tonë', Spanja zgjat deri në 26 prill gjendjen e emergjencës

Klevi Pojana publikon videon: Ja mesazhi i Ahmetaj për shqiptarët

Gazeta Telegraf 13.12.2019. 21:55

Klevi Pojana publikon videon: Ja mesazhi i Ahmetaj për shqiptarët

Anëtari i Kryesisë së LSI, Klevi Pojana ka reaguar për emërimin e Arben Ahmetaj si ministër përgjegjës për rindërtimet nga tërmeti. Në facebook, ai ka publikuar një video të fushatës së Ahmetaj në Gjirokastër, në vitin 2013, teksa duket se tallet në një konferencë për shtyp me ata që do e dëgjojnë.»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining