Erdogani në Rusi për një vizitë njëditore më 27 gusht, në fokus Siria
shqiptarja.com
Amazona, shkencëtari i NASA-së çmonton akuzat e Bolsonaro me imazhe satelitore
vizionplus.tv
Braçe: Kurora e Shëngjinit u shkatërrua nga horrat që pyjet i kthyen në beton
G7-ta franceze në fundjavë: ja temat e nxehta mes lidërve globalë
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 24/08/2019
Titujt ekonomikë të shtypit të shkruar, 24 gusht 2019
gazetamapo.al
Profil/Arta Marku, jo shumë e përkohshme, por shumë politike
koha.net
Ambasada amerikane përkrah OJQ-të në Prizren për shkarkimin e drejtorit të akuzuar
lapsi.al
Zjarri në Shëngjin, dy të arrestuar
Itali, 5 ditë kohë për formimin e koalicionit qeveritar
shqiptarja.com
Ndërtohet 'Muri i Hong Kongut' për demokraci, 32 km i gjatë
gazetamapo.al
Anti-informaliteti, anët e errëta të një aksioni
"Më fal që s‘të fola shqip…"
Ofensiva e re e Serbisë kundër Kosovës
ekonomiaonline.com
Kryetari i Shtimes thotë se nuk u përkrahën për projekte infrastrukturore
ina-online.net
Kosovë: AKR e Nisma Socialdemokrate me koalicion parazgjedhor
Bumerangu 2 mld euro i koncesioneve, a rrezikojmë rritjen e taksave?!
sot.com.al
Putin frymëzim për Ilir Metën, presidenti udhëtime në male njësoj si homologu rus, ja faktet që tregojnë lidhjet tij me Moskën
sot.com.al
Zbardhet raporti i dekriminalizimit, 39 funksionarë të lartë rezultojnë të dënuar, 31 nën hetim për falsifikim të të dhënave
sot.com.al
Dekriminalizimi, Prokuroria nis verifikimet për Kajmakun, PD hetime paralele për katër kryebashkiakët e tjerë
sot.com.al
Ndërkombëtarët japin alarmin, mos hapja e negociatave në tetor rrit rrezikun rus në Shqipëri e Maqedoninë e Veriut, Moska me sytë nga Ballkani
Vrasja e Oliver Ivanoviçit, Kosova lëshon urdhërarrest ndërkombëtar për Milan Radoiçiç
sot.com.al
Afrimi i SPAK, mazhoranca premton rihapjen e dosjeve të bujshme, juristët tregojnë rrugët si do shkohet te “21 janari”, Gërdeci e afera “Durrës-Kukës”
sot.com.al
PD-LSI pendohen për djegien e mandateve, 11 ish-deputetë padisin Kuvendin, kërkojnë pagat për periudhën e bojkotit
Rusi, stacioni bërthamor nis lundrimin drejt Arktikut
Zeka- Krasniqit: As kundër Listës Serbe nuk ke folur fjalë më të rënda se sa kundër Pacollit
sot.com.al
De-Heroizmi ose Shqipëria përballë humbjes se Identitetit Kombëtar
sot.com.al
Irracionalizmi i lidershipit shkaktar i shkërmoqjes së formacionit opozitar
syri.net
Varja e Havzi Nelës, shqiptarët në Amerikë denoncojnë regjimin hipokrit të Ramiz Alisë Komentet
shqiptarja.com
Nga Moska në Gjermaninë Lindore si dështoi alternativa e socializmit totalitar
gazetablic.com
4 emrat që u futën në Kryesinë e LDK-së, e për të cilët vështirë se i njihni apo keni dëgjuar për ta (Lista)
Franca dhe Gjermania – raund përfundimtar negociatash për Brexitin
balkanweb.com
Itali, PD dhe 5-Yjet, përparime në bisedimet për qeverinë e re
gazetablic.com
Ministri i PDK-së e shkarkoi, reagon Këshillin Drejtues i Muzeut të Kosovës
Orari i arritjeve të haxhive në Kosovë
Pacolli thotë se u tradhtua nga PSD-ja: Kishim marrëveshje për koalicion
gazetablic.com
Pacolli flet për armatosjen e Serbisë dhe prezencën ruse në Ballkan
lajmifundit.al
Riaktivizohen zjarret në Lezhë, tymi arrin deri tek porti i qytetit - Lajmi i Fundit - Lajme
telegrafi.com
Pacolli: Ndjehem i tradhtuar nga PSD-ja
shqiptarja.com
Opozita e mbetur për vjeshtë
Policia procedon 75 shtetas në 24 orë
Tushemishti destinacioni i fundjavës, organizohet për herë të dytë Festa e Teto Ollgës

I qepej pas ish-të dashurës dhe e dhunonte, laçiani e pëson keq

Lexo 16.07. 19:33

I qepej pas ish-të dashurës dhe e dhunonte, laçiani e pëson keq

Policia e Tiranës ka arrestuar një person për përndjekje. Ai është 36-vjeçari me iniciale A.K. Ky i fundit sipas policisë, ka përndjekur ish-të dashurën si dhe e ka dhunuar atë. Kjo situatë ka detyruar ish-të dashurën e tij që ta denonconte. Mësohet se 36-vjeçari është arrestuar në rrugën “Myslym S»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano