kosova.info
Nënshkruhet Marrëveshja me Bankën Botërore për sektorin e ujit
telegrafi.com
Nuk kalon propozimi i VV-së për dabatin rreth gjendjes financiare në Telekom
Nuk votohet propozimi i VV-së për diskutim rreth çështjes së Telekomit në Kuvend
gazetainfokus.com
Frashër Demaj rezulton pozitiv me COVID-19
ekonomiaonline.com
Ministrja e Financave priti në takim ambasadoren e Francës në Kosovë Marie-Christine Butel
ata.gov.al
Punon me bimët medicinale prej vitit 1996/ Mundësi financimi për Verën, ndër të paktat gra në Shqipëri që eksporton në disa vende të rajonit
shqiptarja.com
Hapja e listave, Kume në Report Tv: Efektive nëse bëhet rishpërndarje e mandateve bazuar te vota e popullit, jo renditja e partisë
kallxo.com
Kuvendi nuk e fut në rend dite kërkesën e LVV-së që të diskutohet për gjendjen në Telekomin e Kosovës
syri.net
Zgjedhjet në Poloni/ Konservatori Duda fiton një mandat tjetër presidencial
Si ndryshoi në vitin e fundit pasuria e Ramës, Metës, Bashës dhe Ruçit
gazetainfokus.com
Gjendja në Telekom të Kosovës mbetet jashtë rëndit të ditës
ekonomiaonline.com
Memli Krasniqi i thotë Vetëvendosjes: Sa ishit në pushtet harruat se ekziston mbiemri Devolli në Kosovë
Klanet korruptive apo kompanitë ‘startup’? Kosova duhet të zgjedh tani
cna.al
Fotolajm- Tërmeti “shkund” sofrën në Tepelenë/ Kryeministri ngre dolli me dhallë
balkanweb.com
Koronavirusi në Britaninë e Madhe/ Johnson: Maska në dyqane të mbahet me detyrim
shqiptarja.com
Lista të hapura, Kuvendi pranon faktikisht modelin danez të sygjeruar nga ambasadorja Yuri Kim. Kush do ta kundërshtojë?
tvklan.al
Kuvendi mbyll hetimet për Metën
shqiptarja.com
Do drejtojë Azerbajxhanin, Meta uron De Biasi-n: Ne nuk e harrojmë kurrë Ganiun tonë të dashur
abcnews.al
Ulet numri i rasteve të reja me Covid në Maqedoni, humbin jetën 3 persona
ata.gov.al
Projekti plotëson të gjitha standardet/ Hapet tenderi për ndërtimin e spitalit të Laçit, i dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit
insajderi.com
Afrim Gashi për Insajderi.com: BDI-ja e ka radhën të shkojë në opozitë - Ne jemi zëri i popullit
cna.al
“Rastet do të shtohen në korrik-gusht”/ Manastirliu: Përgjegjshmëria është arma më e thjeshtë
telegraf.al
Jovan Bizhyti: Labinoti historik dhe shtabi i përgjithshëmi Ushtrisë Nac. Çl vetëm 2000 ishin deklaruar komunistë
shqiptarja.com
Pamundësia e zotit Basha, për të bërë shtet
kryeministria.al
Hapet bypass-i i Tepelenës, një tjetër vepër e rëndësishme e aksit Veri-Jug
kohajone.com
Ing. Xhevair Ngjeqari: Financimi rrugës Milot–Fier, një krim ekonomik kombëtar
botasot.info
Kompania “Kastrati” dhuron 1100 maska
abcnews.al
INTERVISTA/ Zani Caushi: Dëshira e parë që do përmbush kur të lirohem
boldnews.al
Koronavirusi përhapet përmes ajrit: 5 gjëra që duhet të keni parasysh
ata.gov.al
Projektet kulturore pas pandemisë, Margariti: Një tjetër hub kulturor do të lindë në zonën e ish-Kinostudios
sot.com.al
Komisioni hetimor për shkarkimin e Metës administron provat dhe cakton datat: Kush janë dy relatorët që do të vendosin për fatin e Presidentit (EMRAT)
javanews.al
Hapet Bypass-i i Tepelenës/ Rama: Ishe xhep fals kur more detyrën. Tërmeti: Rrugën e bëri komandanti im, s'kai si ti -
ata.gov.al
IZRAEL – Një ministër bën thirrje për rikthim të kufizimeve për shkak të Covid-19
top-channel.tv
Mbyllen hetimet nga Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, Manja: Raporti final më 18 korrik
boldnews.al
Tenderi 5 mld lekë për pastrimin e Pogradecit, Sadri Abazi humbet përballë “Gëzimit të Kashtës”
abcnews.al
Kryetarja e Komisionit për Shëndetësinë në Kosovë, pozitive për Covid-19
cna.al
“Një ditë më mori në telefon Dritëro Agolli”/ Mitro Çela rrëfen historinë e panjohur
insajderi.com
Deputetja e AAK-së rezulton pozitiv me coronavirus
insajderi.com
Poezi nga Mirko Gashi

Time Kadriaj/ Të gjithë deputetët e AAK-së do ta votojnë Qeverinë Hoti

Kosova 03.06. 12:23

Time Kadriaj/ Të gjithë deputetët e AAK-së do ta votojnë Qeverinë Hoti

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Time Kadriaj para fillimit të seancës për votimin e Qeverisë Hoti ka thënë se LDK-ja ka më shumë se 63 vota. “Të gjithë deputetët e AAK-së janë shprehur se do ta votojnë këtë Qeveri”, tha Kadriaj. “Besoj që qëndrimi i A»»»

kosova.info
Telegrafi 03.06. 12:06

Kadriaj: Të gjithë deputetët e AAK-së do ta votojnë Qeverinë Hoti

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Time Kadriaj para fillimit të seancës për votimin e Qeverisë Hoti ka thënë se LDK-ja ka më shumë se 63 vota. “Të gjithë deputetët e AAK-së janë shprehur se do ta votojnë këtë Qeveri”, tha Kadriaj. “Besoj që qëndrimi i A»»»

telegrafi.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.