Pasojat e tërmetit në Thumanë/ Vasili nxjerr videon dhe i bën thirrje kryeprokurorit: Ja cilët pushtetarë duhen marrë në pyetje
lexo.com.al
Triumfi i Boris Johnson, Britania jashtë BE-së brenda 31 janarit
tetovasot.com
OSMANI: INTEGRIMET EVROPIANE MBETEN PRIORITETI MË I LARTË I VENDIT
newsbomb.al
Do gjykojë Lulzim Bashën, kush është Lazer Sallaku gjyqtari i “CEZ”, Izet Haxhisë dhe vjedhjes së Bankës së Shqipërisë
shqiptarja.com
Festat e fundvitit, shikoni si është ndriçuar Tirana (FOTO)
ekonomiaonline.com
KIESA dhe AKB-ja ndajnë mirënjohje për 21 ndërmarrjet më të suksesshme për vitin 2019
syri.net
Aksidenti i rëndë në Shkodër, 1 i vdekur/ Ja emriAsnjë fjalë për Macron, Rama: Konferenca e Donatorëve mbahet në Tiranë Komentet
Merkel renditet si gruaja më e fuqishme në botë në vitin 2019
tvklan.al
Meta dekreton ligjin për dhurimin e banesave për të prekurit nga tërmeti
koha.mk
Liga e Evropës: Raundi i eliminimit direkt, shorti hidhet të hënën – gjithçka që duhet të dini
klankosova.tv
Angela Merkel për të nëntën herë ‘’Gruaja më e fuqishme në botë’’ nga Forbes
portalb.mk
Faik Ispahiu: Politikanët e korruptuar, të maskuar si gazetarë, janë burimi i lajmeve të rreme në Kosovë
tetovasot.com
Maqedonia e Veriut do të reagojë ndaj qëndrimit të ABSH-së, Marrëveshja me Bullgarinë është nënshkruar në gjuhën maqedonase dhe bullgare
rtsh.al
Tirana rikthen shpresën, Fshati i Festave në kryeqytet ndez dritat e festave të fundvitit
rtsh.al
Boris Jonson, britaniku i lindur në New York
ekonomiaonline.com
Dialogu me Serbinë e Specialja zbehën interesimin për investime nga jashtë, taksa pati efekte pozitive
boldnews.al
“Klientët”/ U arrestuan për Elbasan-Gjinar, “Vëllezërit “Hysa” 40 milionë USD tendera nga “Rilindja”
alpenews.al
"BABALJA"/ Peza: Sulmi i PD ndaj prokurorit, shqetësues (VIDEO)
gazetamapo.al
Universitetet miliona euro për roje, zero për libra
infoglobi.com
Britani e Madhe : Boris Johnson i fiton zgjedhjet e së enjtes
Fotot/ Tirana e shumë ngjyrave është këtu, Fshati i Festave ndez dritat e festave të fundvitit
tvklan.al
BE do të organizojë konferencë donatorësh për Shqipërinë
shqiptarja.com
Kompromisi i BE për klimën, energjia bërthamore hyn në energjitë "e gjelbërta", Conte: Italia, rol udhëheqës në marrëveshje
boldnews.al
Kessie besnik ndaj Milanit: I dua këto ngjyra, nuk largohem
gazetainfokus.com
Këto shkolla injoruan vendimin e SBASHK-ut, nuk po mbajnë grevë - inFokus
Sindikalistët arsyetojnë grevën në QKUK, qytetarët e mllefosur
shqiptarja.com
Europa League rrit nivelin, ekipet 'Big' në garë për trofeun
ekonomiaonline.com
Gjashtë shkolla s’e zbatojnë vendimin e SBAShK-ut për grevë
tvklan.al
Derbi Partizani-Tirana, masat e policisë dhe rrugët që do të bllokohen
aa.com.tr
"SHBA dhe Turqia kanë më shumë interesa sesa dallime"
rtsh.al
Soreca: BE në solidaritet me Shqipërinë në këtë kohë tepër të vështirë!
alsat-m.tv
Johnson fiton bindshëm, Corbyn jep dorëheqjen pas humbjes drastike
lexo.com.al
Projektligji “Për Mediet Audiovizive”, Mesi: Në asnjë dispozitë nuk cenon lirinë e shprehjes dhe pluralizmin e tregut
“Do të udhëheqë BE, por do të ketë sukses vetëm nëse s’e tepron shumë”
shekulli.com.al
Forebes e rendit Merkel ndër gratë më të fuqishme
Bujar Nishani, ish President/ Shqipëria është marrë peng nga regjimi autokratik, monopartiak, opigarkët dhe krimi i organizuar
aa.com.tr
Merkel kryeson listën e "Forbes" si gruaja më e fuqishme në botë
shqiptarja.com
Marrëveshja Turqi-Libi, Greqia i kërkon ndihmë BE-së, Italia dërgon anijen ushtarake
gazetaexpress.com
Kalakulla, prefekti i Mosulit dhe kryebashkiaku i Tiranës që vdiq në mjerim. Historia e panjohur e mikut të ngushtë të AtaturkutTe fundit
shekulli.com.al
Pesë arsye pse Laburistët humbën zgjedhjet
portalb.mk
Pendarovski e plotësoi ulësen e dytë në Këshillin Gjyqësor, Komisioni nuk i dha dritë të gjelbër propozimit të LSDM-së
Boris Johnson, arrin fitoren më të madhe që nga triumfi i Margaret Thatcher

Amerikanët të ndarë mbi procesin e hetimit të presidentit

Portalb 16.11. 21:22

Amerikanët të ndarë mbi procesin e hetimit të presidentit

Miliona amerikanë po ndjekin seancat dëgjimore në Kongresin amerikan lidhur me procesin për shkarkimin e Presidentit Donald Trump. Korrespondenti i Zërit të Amerikës Mike O’Sullivan njofton nga qyteti Los Angeles në Kaliforni se disa votues e mbështesin procesin ndërsa të tjerët pajtohen me zotin T»»»

portalb.mk
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining