klankosova.tv
Agim Çaka: Sigurimet Shëndetësore përfundojnë me mandatin tonë
Tusk bën fjalë me lëvdata për Maqedoninë e Veriut
“Kemi dështuar që dialogun ta kanalizojmë dhe ta strukturojmë si dialog midis shteteve”
A do premton Vjosa Osmani, jetësimin simboleve të Presidentit Rugova
epokaere.com
Limaj: Nisma dhe partnerët e saj do të jenë befasia pozitive e këtyre zgjedhjeve
indeksonline.net
Zeka: PEK do të ketë 8 ose 10 deputetë
periskopi.com
Ish-prokurori që Albin Kurti i thur poezi, në darkë me zyrtarin e Vetëvendosjes
Kodet politike të tetorit, gjithçka çfarë deklaroi Meta në intervistën për "Tempora"
klankosova.tv
Fatmir Limaj përmbyll aktivitetin politik për sot në Shtime
portalb.mk
“Informer” ushtron luftë propagandistike kundër rajonit
klankosova.tv
Rugova, Ismailit: Me çka do të mbahesh mend apo vetëm ka rastisë të bëhesh ministër? (VIDEO)
portalb.mk
ASH-ja: Shqiptarët s’mund të jenë mish për top për t’i mbuluar skandalet e pushtetit
insajderi.com
“Suhareka e Ukë Bytyqit”, fushata e zakonshme e LDK-së që keqpërdorë vrasjet e pasluftës
insajderi.com
Anëtari i Nismës: Pse në Malishevë, Drenas, Skenderaj s’ka teatër
cna.al
Vlerësimi i ndërkombëtarëve/ Grida Duma kundërshton Lulzim Bashën
shqiptarja.com
Ralf Gjoni: Ku janë 'peshqit' e mëdhenj? Neritan Ceka: Turp po u hapën negociatatKriza dhe 'Zgjedhorja' në Repolitix/ Ralf Gjoni: Ku janë 'peshqit' e
rtsh.al
Kosovë, Haradinaj sulmon kundërshtarët e tij në zgjedhjet e tetorit
javanews.al
Shkodër/ Investimet, rilindje e turizmit edhe në liqen
lajmi.net
Kandidatja e Vetëvendosjes për deputete që 17 Shkurtin e shënonte duke djegur flamurin e Kosovës
gazetamapo.al
Kosovë/ Fushatë burrash që lë nën hije gratë
Abrashi: LDK do t’i ndihmojë prodhuesit vendor në eksportimin e produkteve
balkanweb.com
“Ilir Meta presidenti më i mirë”, Përparim Spahiu “përplaset” me Vasjarin për kreun e shtetit
FOTO/ Mbi 300 shërbime në një zyrë në Fier, Denaj: Shërbim publik universal në një kohë të shkurtër
rtsh.al
Presidenti i Këshillit Evropian Donald Tusk, në Maqedoninë e Veriut
rtsh.al
Kosovë, KQZ hedh shortin për renditjen e forcave partiake në fletët e votimit
portalb.mk
Gjykata Penale e shpëtoi Gruevskin nga aktgjykimi për autostradën me kinezët
gazetainfokus.com
Fokusi Zgjedhor: Sabiha Shala, gruaja nga PDK që synon ndreqjen e arsimit e integrimin ndërkombëtar
shqiptarja.com
Kriza, reforma zgjedhore dhe negociatat! Milo, Ralf Gjoni dhe Neritan Ceka në Repolitix
telegrafi.com
Haradinaj u premton familjarëve të burgosurve në rastin Kumanova se Qeveria do të angazhohet që ata ta vuajnë dënimin në Kosovë
Në 21:15 Presidenti Meta intervistë ekskluzive në “Tempora” në RTV Ora
syri.net
FOTO/ Berisha me ambasadorin kinez: Korrupsioni i papërmbajtur po largon shqiptarët Komentet
klankosova.tv
Zgjedhjet, numrat zgjedhen me short (VIDEO)
gazetablic.com
Edhe kjo bënë vaki në Kosovë – ia regjistrojnë veturën deri në vitin 3500!
lexo.com.al
Revolucioni që po u ha kohën, bijëve të vet
shqiptarja.com
EKSKLUZIVE/ Lajden Kadilli, kush është 'Lypeni' që nuk kapet dot nga policia, në kërkim për tentativë vrasje në kryeqytet
kosova.info
Anomalitë ligjërimore të Albin Kurtit
Komuna e Makedonski Brodit me sipërfaqe sa 254 “Çaira”
exit.al
Përveç Gjoka Konstruksion edhe dy kompani të tjera janë ankuar për ARRSH
lajmi.net
Migjen Kelmendi flet për aderimin e tij në PDK, muzikën, Prishtinën dhe zgjedhjet e 6 tetorit

Dekriminalizimi, Prokuroria nis verifikimet për Kajmakun, PD hetime paralele për katër kryebashkiakët e tjerë

Sot 24.08. 08:36

Dekriminalizimi, Prokuroria nis verifikimet për Kajmakun, PD hetime paralele për katër kryebashkiakët e tjerë

Prokurori ka nisur verifikimet për kryebashkiakun e Vorës Agim Kajmaku, pas akuzave të PD se ka qenë i dënuar në Greqi. Sipas burimeve, pritet që të merren shenjat e gishtave për Kajmakun në mënyrë që të verifikohet nga “Interpol Athina” nëse është apo jo i dënuar në Greqi. Sipas burimeve, PD do të»»»

sot.com.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano