Mali i Zi ndalon priftin për shkelje të masave për COVID-19
Kriza në Itali si pasojë e COVID-19, Conte dhe Papa takim “top secret”
gazetablic.com
Deputeti i PDK-së: Agim Bahtiri dhe Albin Kurti duhet ta kuptojnë se Kosova nuk është pjellë e fantazisë diktatoriale të kujtdo që i teket
mia.mk
Oda ekonomike: Kompanitë të ndihmojnë në luftën kundër koronavirusit sipas mundësive
Mjekët shqiptarë përshëndesin me simbolin e shqiponjës nga Italia, gati të marrin detyrën
kallxo.com
Thirrje Kosovës e Serbisë për bashkëpunim në kohën e pandemisë
periskopi.com
Hoti si një rugovist i vërtetë: Denoncon tri thirrjet për gjakderdhje, nga Kurti, Bahtiri e Bushati
gazetaexpress.com
LDK, PDK, AAK e NISMA i përgjigjen Agim Bahtirit, deklaratën ku përmendet vëllavrasja ia faturojnë Vetëvendosjes
Ministri i jashtëm italian zbulon telefonatën me Ramën: Ky gjest i kryeministrit dhe popullit shqiptar është një mësim për të gjithë
lexo.com.al
Lasgushi i AIR ALBANIA dhe Tritani (Shehu, jo Kalo)
gazetainfokus.com
Avdullah Hoti kritikon Albin Kurtin për menaxhim të situatës me Koronavirusin – reagon edhe për deklaratën e Bahtirit
PDK i reagon Bahtirit: Po nxisni një konflikt shoqërorTë ngjashme
gazetablic.com
Avdullah Hoti: Kosova i ka dy rrugë para vetes, qeveri e re, ose duhet të dakordohemi për zgjedhje
exit.al
Rruga pa krye e Vetëvendosjes
tvklan.al
Shtypi italian vlerëson Tiranën: Europa tirane përballë Shqipërisë krenare dhe bujare
shqiptarja.com
Koronavirusi-Itali, në Lombardi situatë e përmirësuar në kujdesin intensiv, Guvernatori: Masa të rrepta të paktën deri në mes të prillitKoronavirusi-D
COVID-19/Meta: Duhet të jemi bashkëpunues dhe reflektues për të shpëtuar jetën e qytetarëve
gazetablic.com
Zv/ministri i MPB-së, Bashkim Ramosajt: COVID-19 nuk njeh rivalitet politik!
vizionplus.tv
Viktima e të infektuar në rajon/ Vendet e Ballkanit paralajmërojnë masa drastike
VIDEO/ Gjergji për ATSH: Vijon pastrimi dhe dezinfektimi në Shijak
cna.al
Përplasjet mes Ben Blushit dhe Klodian Allajbeut/ “Urrejtja dhe dashuria” e Top Channel me Spitalin Amerikan
“La Repubblica”: Shqipëria, përralla befasuese e Kryeministrit Rama
aa.com.tr
Çadi me operacion të ri kundër Boko Haram
shqiptarja.com
Il Messaggero: Zemërgjerësia e Vendit të ShqiponjaveMediat italiane jehonë për ndihmën me mjekë, citojnë fjalët e Ramës: Shqipëria nuk e harron që na
vizionplus.tv
Thaçi konsultime për qeverinë/ Kurti: Presidenti të mos shkelë Kushtetutën, të shpallë zgjedhjet
kallxo.com
Profesori i UP-së prodhon maska mbrojtëse 3D për personelin shëndetësor
insajderi.com
Ka kaluar "një jetë" në dreka e darka me PDK-në, sot është bërë tifoz ultras i Albin Kurtit
Krasniqi: Koronavirusi ka ndikuar në përmirësimin e gjendjes së ambientit
kohajone.com
Çifti pa shtëpi dhe pa lekë thirrje Ramës: E kemi si baba, pa të jemi të vdekur
koha.net
SHBA-ja, prijësja e dikurshme e botës në kohë krizash, tani është vetizoluar
tetovasot.com
DO RIDIZAJNOHET ÇËSHTJA KOSOVË-SERBI!
kohajone.com
Shqipëri, 32 mjekë e infermierë me COVID 19
telegraf.al
Mos vallë po bëhet shou dhe terror psikologjik?
Bien aksionet, lajmet negative mbi Koronavirusin trembin investitorët
gazetablic.com
Zgjedhje ose qeveri të re: Vendoset të enjten, pas takimit të partive me presidentin Thaçi
syri.net
Koronavirusi ka `kyçur` edhe krimin, por jo ustallarët e tenderave të Ramës
botasot.info
​OEK propozon masa për Qeverinë që të mbështetet sektori privat
rtsh.al
Tenis, pritet anullimi i Wimbledonit
gazeta-shqip.com
Treni i kthyer në spital, Franca dhe Italia evakuojnë pacientët me koronavirus në Gjermani (FOTO)

Manastirliu tregon të rejat e fundit në Open: 73 pacientë në spital, 4 të intubuar

Top Channel 26.03. 22:08

Manastirliu tregon të rejat e fundit në Open: 73 pacientë në spital, 4 të intubuar

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu me anë të një lidhje skype në Open në Top Channel foli rreth koronavirusit në Shqipëri. Sipas Manastirliut numri i të infektuarve po shtohet çdo ditë. Cilat janë të rejat e fundit nga Spitali Infektiv?- e pyeti Eni Vasili. Kemi 73 persona në spital ku 5 »»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano