mia.mk
Mijëra njerëz në protestë në Minsk i bëjnë homazh protestuesit të ndjerë
Katër policë të vdekur dhe 200 të tjerë të infektuar me COVID-19 (VIDEO)
ina-online.net
Situata me Kovid/Basha: Rama pa strategji, po bën pushime luksoze! Koha nuk pret
abcnews.al
PDIU reagon për situatën kaotike në Kakavijë: Kjo është koha e mallkuar që jetojmë ku “Pirati bëhet Papë”
portalb.mk
FSD: Do të kompenzohen depozitat e 99.4% të ish-klientëve të bankës “Eurostandard”
shqiptarja.com
Protesta paqësore në Bjellorusi në nder të viktimave/ Lukashenko: Do të bisedoj me Putin, nuk kërcënohem vetëm unë
shqiptarja.com
Irani kundër marrëveshjes Izrael- Emiratet e Bashkuara: Është bërë që Trump të fitojë zgjedhjet
Jepet masa për 3 të pandehurit e përfshirë në sulmin e Tushemisht
sot.com.al
STOP diskutimeve për politikë! Dalin rregullat e ashpra, policët e ‘41 biss’ që ruajnë super kriminelët në vëzhgim të rreptë dhe të ashpër, çfarë u pr
syri.net
Ushtarë amerikanë në Poloni: marrëveshje me firmën e Pompeos
indeksonline.net
Kelmendi për reagimet rreth rrugës Deçan-Plavë: Serbët, gënjeshtrën e kanë krenari kombëtare
cna.al
SHBA dhe Polonia nënshkruajnë marrëveshje për bashkëpunim ushtarak
abcnews.al
VOA jëhonë krizës në Kakavijë: Situata po rëndohet, shqiptarët në radhë prej dy ditësh
abcnews.al
VIDEO/ Breshëri ndaj hotelit, gjykata jep vendimin për shokët e “Lirit të Rushkës”
ata.gov.al
Tripadvisor: Saranda e dyta në destinacionet turistike të 2020-ës
koha.net
Hillary Clinton paralajmëron se Trumpi s’do të largohet në paqe nëse humb në zgjedhje
abcnews.al
Situata kaotike në Kakavijë, Basha: Njerëz të braktisur nga një qeveri e dështuar
gazetamapo.al
Poezi nga poeti strugan Ibrahim Abedini
boldnews.al
Kakavija/ Zyrtari i qeverisë Rama: Duhen reagime të forta diplomatike dhe politike
abcnews.al
Zvogëlohet radha e gjatë e makinave në Kapshticë, pala greke nisi punën me 4 sportele
telegrafi.com
Kapen 43 emigrantë në rrugën Sveti Nikollë-Kumanovë
aa.com.tr
Zëdhënësi i AK Partisë, Çelik: Nuk lejojmë që në ujërat tona të luhen lojëra politike
kallxo.com
Pamje skandaloze: Nënkryetari i Mitrovicës nga VV në ndejën ku gjuhet me pistoletë
gazetablic.com
VIDEO/ Polici e ndjek qytetarin për shkak që nuk mbante maskë
newsbomb.al
Balla deklaroi se do nisin hetimet ndaj videos së Oriola Pamburit, reagon Vokshi duke renditur faktet: Shqipëria, zonë e kuqe dhe e izoluar nga Evropa
koha.mk
Moti i keq po zbraz xhepat
telegraf.al
E vetmja shpresë e jona është Zoti..O zot ndihmoi Shqipëtarët..!!
abcnews.al
Vuçiç: Të ndalen punimet në zonën e Manastirit të Deçanit, BE të bëjë presion ndaj Prishtinës
shqiptarja.com
Zjarr i qëllimshëm në Kodrën e Hakve në Fushë-Krujë, digjen 5 hektarë ullishte e vreshta rrushi
aa.com.tr
Lukashenko dhe Putin bisedë telefonike për protestat në Bjellorusi
tvklan.al
Makina të mbuluara me çarçafë: Çfarë ndodh në Kakavijë, pse u rëndua situata?
lapsi.al
Shteti në kaos në Kakavijë/Xhaçka i bie gozhdës, Lleshi patkojit
sot.com.al
Ngjarje e veçantë për kulturën dhe traditën shqiptare/ Eposi i Kreshnikëve dhe Vallja e Tropojës konkurrojnë në UNESCO
Kush është vendi më i mirë në botë për të krijuar një familje dhe faktorët që ndikojnë
sot.com.al
Pas kaosit në Kakavijës, shikoni çfarë po ndodh në Vlorë (Foto)
shqiptarja.com
Speciale/ Parada 'retro' zhvendoset në qytetin bregdetar, 48 automjete të ruajtja e mirëmbajtura nga koleksionistët
koha.mk
Lamtumirë, xhaxhi!
abcnews.al
Lukashenko e tërbon, futbollisti: Nuk vij në kombëtare sa të jesh ti president!
boldnews.al
Emrat/ Diplomacia shqiptare “çorap”, emërimet e Gent Cakaj, “qoka” për Rilindjen e Soros
gazetablic.com
“Policia veproi sipas ligjit mbrëmë, kjo është arsyeja”
gazetablic.com
Vuçiq çon selame nga Beogradi: Këtë nuk do e lejojmë të ndodh në Uashington
cna.al
Bisedimet Kosovë-Serbi/ Martin Henze kundër takimit në Shtëpinë e Bardhë

Shqiptarë "veshur me Versaçe" vs italianë "tutto il giorno all bar"!

Sot 06.12.2019. 07:17

Shqiptarë "veshur me Versaçe" vs italianë "tutto il giorno all bar"!

Turi i kryeministrit shqiptar për ndihmë dhe padyshim sensibilizim të miqve, vendeve që na rrethojnë apo dhe atyre në Europë sigurisht duhet respektuar! Dalja te Bruno Vespa me të madhin Sgarbi, është për t’u duartrokitur, sepse në fund të fundit, aty ishin përpara një publiku sigurisht miqësor ita»»»

sot.com.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.