VIDEO/ Rama bisedë “kokë më kokë” me deputetin që e quajti “gjel deti”, largon Gardën

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Koha Jone Albania 24.11. 15:24

VIDEO/ Rama bisedë “kokë më kokë” me deputetin që e quajti “gjel deti”, largon Gardën

Seanca e kësaj të enjte në Kuvend, nisi me sherr, tension dhe momente pikante. Pas më shumë se 1 orë e gjysëm fjalim nga kreu i qeverisë në Kuvend, te karrigia e kryeministrit Edi Rama pasi mbaroi fjalën, shkoi deputeti i PD-së, Dashnor Sula me një letër në dorë. Garda u afrua menjëherë, por Rama z»»»

kohajone.com
Lajmi Fundit Albania 23.11. 21:37

Alibeaj i tërheq vëmendjen moderatores: Jam edhe kryetari në detyrë i Partisë Demokratike

Jo vetëm kryetar i grupit parlamentar të PD-së, edhe kryetari në detyrë i Partisë Demokratike, kështu e ka cilësuar veten Enkelejd Alibeaj, gjatë intervistës “A2”. Alibeaj foli për padinë e depozituar në Gjykatën e Tiranës, duke u shprehur se është në interes të Sali Berishës dhe të Edi Ramës, për »»»

lajmifundit.al
Sot Albania 23.11. 21:22

Alibeaj i tërheq vëmendjen moderatores: Jam edhe kryetari në detyrë i Partisë Demokratike

Jo vetëm kryetar i grupit parlamentar të PD-së, edhe kryetari në detyrë i Partisë Demokratike, kështu e ka cilësuar veten Enkelejd Alibeaj, gjatë intervistës “A2”. Alibeaj foli për padinë e depozituar në Gjykatën e Tiranës, duke u shprehur se është në interes të Sali Berishës dhe të Edi Ramës, për »»»

sot.com.al
Newsbomb Albania 23.11. 20:35

Alibeaj korrigjon moderatoren: Jam edhe kryetari në detyrë i PD, sekretar i përgjithshëm është Gazment Bardhi

Jo vetëm kryetar i grupit parlamentar të PD-së, edhe kryetari në detyrë i Partisë Demokratike, kështu e ka cilësuar veten Enkelejd Alibeaj, gjatë intervistës “A2”. Alibeaj foli për padinë e depozituar në Gjykatën e Tiranës, duke u shprehur se është në interes të Sali Berishës dhe të Edi Ramës, për »»»

newsbomb.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.