ata.gov.al
Meta: Pres përmbylljen me konsensus në 31 maj të Reformës Zgjedhore, do ta firmos menjëherë
indeksonline.net
Kryetarët e Komunave të Kosovës, heronjë në luftën ndaj Pandemisë
lajmi.net
Meta bën thirrje të respektohet Kushtetuta në Kosovë: Të mbizotërojë sjellja evropiane
abcnews.al
Ambasadori italian nga Vlora: Duhet dialog për “Zgjedhoren”, teatri u politizua
kallxo.com
Rahovec, shërbimi i hemodializës jofunksional që nga viti 2017
kallxo.com
Reagimet pas hulumtimit të BIRN-it për lobimin për ndryshimin e kufijve
ata.gov.al
Elbasan/ ISHSH kryen 266 inspektime, subjektet e lejuara zbatojnë masat e sigurisë
boldnews.al
Doganat mungesë të ardhurash nga sektori i hidrokarbureve/ 2,3 mld lekë më pak
shqiptarja.com
Ja pse Bill Gates është shndërruar në ‘mbretin’ e teorive të komplotit (sipas shtypit Italian)
top-channel.tv
A u keqinformua Yuri Kim? Meta: Muhabete rilindjeje, s’merrem me thashetheme
ata.gov.al
Mjet i ri lundrues për ruajtjen dhe menaxhimin e parkut detar Karaburun-Sazan
syri.net
‘Pas teatrit do rrafshojmë Rrugën e Kombit’- Iriqi bisedon me Luftar Pajon
exit.al
Kurti: Vendimi i Kushtetueses, i papranueshëm, beteja jonë vazhdon
ata.gov.al
Muaji i Ramazanit/ Komuniteti Mysliman vendos: Ritualet fetare të kryhen në banesa
shqiptarja.com
A është keqinformuar ambasadorja e SHBA për drejtësinë? Meta: S'merrem me thashethemeMeta: Pres që Reforma Zgjedhore të mbyllet brenda 31 majit, por p
gazetamapo.al
Rritet numri i të infektuarve/ Bardh Spahia: Qendrat shëndetësore po kthehen në vatra të COVID-19
koha.mk
Spasovski: Numrat për të infektuarit e rinj, alarm për t’u respektuar masat
gazetainfokus.com
VV’ja do të drejtohet përsëri Komisionit të Venedikut
abcnews.al
Ky shtet shënoi sot rekord viktimash nga koronavirusi
abcnews.al
Rusia planifikon të ndërtojë stacionin e saj hapësinor
evropaelire.org
Veseli: Demokracia e Kosovës është në momente vendimtare
ata.gov.al
ITALI – Conte: Ta kthejmë krizën në një mundësi për të transformuar shoqëritë
Vjosa Osmani nuk shkon në takimin e Mustafës me anëtarët e LDK-sëTë ngjashme
ata.gov.al
Kosovë/ Shkon në 94 numri i rasteve me koronavirus
rtv21.tv
Këshilltari i Pacollit: AKR-ja nuk do të jetë pjesë e Qeverisë
Bomba e mediave italiane: Rezart Taçi ka depozituar 362 milionë euro në Singapor
24-ore.com
Abuzim me fjalën diktaturë dhe diktator në demokraci
syri.net
Ish-kryeministri/ ‘Kel Hajduti ka përgatitur me kujdes vjedhjen e radhës në QSUT’
Nga tonet e qeta, distancimi me Metën dhe futja në zgjedhje pa garanci: Si duhet lexuar Lulzim Basha
americaneye.al
Vangjel Kokoli, një skenograf i talentuar memaliot
parlament.al
Komisioni për Sigurinë Kombëtare seancë dëgjimore me Drejtorin e Policisë së Shtetit
kallxo.com
Veseli: Refuzimi i LVV-së ka imponuar këtë vendim të drejtë të Gjykatës Kushtetuese
shqiptarja.com
Plani i 'çmendur' i La Liga-s, ndeshje çdo ditë nga 11 qershori në 19 korrik
gazetainfokus.com
Kush është fajtorë për dështimet juridike të Albin Kurtit?

Tarifat ndaj makinave europiane, Juncker: Trump do bëjë si i ashpër, por s’do të ketë tarifa

Koha Jone 08.11.2019. 15:59

Tarifat ndaj makinave europiane, Juncker: Trump do bëjë si i ashpër, por s’do të ketë tarifa

Shtetet e Bashkuara nuk do prezantojnë tarifa për makinat europiane në javën e ardhshme, sipas presidentit të Komisionit Europian që po largohet, Jean-Claude Juncker. Presidenti Donald Trump do të vendosë deri më 13 Nëntor nëse do të aplikojë tarifat e reja ndaj prodhuesve europian të makinave. Kjo»»»

kohajone.com
Scan 08.11.2019. 13:37

Tarifat ndaj makinave europiane / Juncker: ”Trump do bëjë si i ashpër, por nuk do të ketë tarifa”

Shtetet e Bashkuara nuk do prezantojnë tarifa për makinat europiane në javën e ardhshme, sipas presidentit të Komisionit Europian që po largohet, Jean-Claude Juncker. Presidenti Donald Trump do të vendosë deri më 13 Nëntor nëse do të aplikojë tarifat e reja ndaj prodhuesve europian të makinave. Kjo»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.