koha.net
Kosova pranon pajisje për luftimin e COVID-19 nga BE-ja
kallxo.com
Zyrtari i Komunës së Lipjanit bëhet kryesues i bordit të KRU "Prishtina"
tesheshi.com
Ç’po heqin gazetarët nga konflikti SHBA-Kinë
ina-online.net
Kjo do të jetë Qeveria e re në Maqedoni, e thurrur nga ndërkombëtarët?!
cna.al
Tjetër gazetarët, tjetër ish-trafikanti Xhemail Pasmaçiu
sot.com.al
“Motorët e ndezur të fushatës sonë po çojnë para procesin e pashmangshëm të rotacionit politik”, Basha zbardh takimin me anëtarët e Komisionit të Vler
ekonomiaonline.com
Kryetarja e KQZ-së raporton në komision, thotë se është e nevojshme reforma zgjedhore
aa.com.tr
Turqi, familjet vazhdojnë duke qëndruar ulur kundër PKK-së
aa.com.tr
Kinë, për shkak të tajfunit Hagupit evakuohen mbi 380 mijë njerëz
newsbomb.al
Denoncimi i PD: Janë mbyllur 30 shkolla në Dibër, po detyrojnë të rinjtë të braktisin vendin
SHËNIM: "Mos u nxeh" ministri Majko
kohajone.com
Beteja e politikanëve shqiptarë me Covid-19
cna.al
Skuadrat shqiptare në kërkim të suksesit historik, njihuni me kundërshtarët e mundshëm në Europë
ata.gov.al
1 468 qytetarë përfituan nga ndihma juridike falas gjatë këtij viti
kallxo.com
Ish-anëtari i bordit të Postës bëhet drejtues i Bordit të KEK-ut
epokaere.com
NJË TAKSIM, I NJË FORMATI TJETËR, A MUND TA BËJNË SËRISH SHQIPTARËT?
tetovasot.com
Hesapi dhe pazari i Zoran Zaevit
(Mos) identifikimi dhe (mos) paralajmërimi në kohë i risqeve
Mjekra krihet, katundi digjet
Kriza vazhdon, pandemi dhe recension ekonomik, sfidat e rinisjes
aa.com.tr
Kaloi një vit nga heqja e statusit të veçantë të Xhamu Kashmirit
aa.com.tr
Spitali somalezo-turk feston lindjen e pesënjakëve
ata.gov.al
Basha pas takimit me ambasadoren e SHBA: Po bëjmë gjithçka për t’u dhënë shqiptarëve shpresë dhe dalje nga kriza
abcnews.al
Studimi: Vetëm 2.5% e italianëve kanë zhvilluar antitrupa Covid-19
top-channel.tv
Pamjet me dron/ Situatë kritike në Seman, rreth 140 ha pyll janë djegur në tre ditë
boldnews.al
ONM: “Opinionet e Teos kundër SPAK, personale”. Njëlloj si Erion Braçe në Gjykatën e Durrësit
monitor.al
Qeveria Hoti shkarkon bordet e emëruara nga Qeveria Kurti
epokaere.com
Sot mbahet seanca konstituive e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut
ata.gov.al
BRAZIL – Inteligjencë artificiale për zbulimin e COVID-19
syri.net
Vendosi gjykata/ Një 14 vjeçare me kancer futet në ngrirje për tu `ringjallur` pas 200 vitesh
indeksonline.net
Gjykata Speciale për Indeksonline: Aktakuzat mund të konfirmohen edhe pas 6 muajsh!
gazetainfokus.com
Qeveria Hoti shkarkon bordet që i emëroi Kurti një ditë pasi raportoi Infokusi
aa.com.tr
Bjellorusi, fillon votimi i parakohshëm për zgjedhjet presidenciale të 9 gushtit
ata.gov.al
AUSTRI – Kurz vizitë zyrtare në Shtëpinë e Bardhë
cna.al
Nga trafiku i drogës, tek celulat terroriste/ Lidhjet kriminale të Ylli Ndroqit dhe paralajmërimet e gazetarëve
sot.com.al
Nis ‘vala’ e shkarkimeve në rang drejtorësh/ Qeveria Hoti largon bordet e Qeverisë Kurti në katër ndërmarrje publike, zbardhen emërimet e reja (EMRAT)
ata.gov.al
Tërmeti në Turqi/ Mesazhe solidariteti nga politika dhe shteti shqiptar
shqiptarja.com
Procesverbali/ Ja si Sali Berisha shkarkoi Maks Haxhinë si kryeprokuror me një telefonatë 4 muaj pasi e emëroi! Gramoz Pashko, Zhulali, Teodor Keko dh
kohajone.com
Liroi nga burgu ish-kreun e bandës, kalon Vetting-un gjyqtarja Anita Mici
syri.net
Ka plot `peshq të mëdhenj`, por këto `sardelet` qenkan më të rrezikshme!
Postulat politik: Pse Rama do vazhdojë të qeverisë edhe për një mandat të tretë
shqiptarja.com
Liroi nga burgu ish kreun e bandës së Durrësit, konfirmohet në detyrë gjyqtarja e Apelit Anita Mici
abcnews.al
Sondazhet: Biden “mposht” Trump
koha.net
Ben Affleckut i “ndalohet” paraqitja në “No Time To Die”

Golemi: Më 30 qershor për Gjirokastrën që duam

ATA- Albanian Telegraphic Agency 13.08.2019. 22:16

Golemi: Më 30 qershor për Gjirokastrën që duam

TIRANË, 23 qershor /ATSH-A.ALLA/ – “Si kurrë më parë ne jemi bashkë të gjithë dhe po shkojmë drejt 30 qershorit për fitoren e merituar. Shumë më shumë se sot në këtë shesh do jemi bashkë më 30 qershor për të votuar, jo për Gjirokastrën që kemi, por për Gjirokastrën që ne duam të gjithë bashkë”, – t»»»

Balkanweb 30.10.2018. 07:28

‘Bularati’, deputeti i PS shpërthen ndaj Berishës: S’gjen paqe!

TIRANE- Deputeti i PS-së Pjerin Ndreu ka reaguar ashpër pas deklaratës së ish-kryeministrit Sali Berisha lidhur me vrasjen e minoritarit grek Konstandinos Kacifas para dy ditësh në Bularat të Gjirokastrës. Përmes një statusi në ‘Facebook’ Ndreu i cilësoi deklaratat e Berishës ‘degradim moral’, ku k»»»

balkanweb.com
Shqiptarja 29.10.2018. 10:30

Vrasja e ekstremistit grek, deputeti i PS-së: Qëlloi me breshëri policinë, ishte normale kundërpërgjigja - Shqiptarja.com

TIRANË- Mbi vrasjen e ekstremistit grek Konstantinos Kacifa në Bularat, ka reaguar edhe deputeti i PS-së Pjerin Ndreu. Me anë të një statusi në Facebook, Ndreu e quajti normale hapjen e zjarrit nga ana e policisë shqiptare pasi sipas tij në vende të tjera policia vret edhe në kushte të tjera më të »»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.