kallxo.com
Grenell i reagon Bidenit lidhur me dialogun Kosovë – Serbi
portalb.mk
25 vjet nga masakra e Srebrenicës, mbi 8 mijë meshkuj muslimanë boshnjakë u vranë nga forcat serbe
shqiptarja.com
Organizonte lojëra fati në lokal dhe nuk respektonte masat anti-covid, procedohet penalisht pronari, gjobë 100 mijë lekë
Ministrja Haradinaj – Stublla: Me Kroacinë mike në krah, rrugëtimi euro-atlantik është shteg më i sigurt
insajderi.com
Kurti: Në Srebrenicë ndodhi gjenocid – Çfarë ndodhi atje janë më të vërtetë skena ferri
balkanweb.com
(FOTO) Getinjo u kundërpërgjigjet zërave që thonë se ka dështuar dhe i ka rënë fama
koha.mk
Edhe dy ditë fushatë, partitë edhe sot para qytetarëve do t’i prezantojnë programet e tyre
ina-online.net
Mbyllen pa rezultate bisedimet Kosovë-Serbi në Paris
Trump ‘hakmerret’ ndaj Francës. Vendos tarifa 25% mbi mallra me vlerë 1.3 bln$. Shkak taksa dixhitale
Mbështetje europiane për konkurencën shqiptare! Një projekt i BE me udhëheqje spanjolle asiston Autoritetin Shqiptar të Konkurrencës
‘Rrjeti 5G dhe problemet e Sigurisë’, debat në forumin që mblodhi gjeneralë e kongresmenë. Mediu: Koha për veprim së bashku si NATO
ata.gov.al
Thethi, magjia turistike që tërheq mbi 500 turistë vendas e të huaj në fundjavë
cna.al
Note/ Mixed system that challenges Luli Basha
cna.al
The four freshest lies by Luli Basha
cna.al
Amnistia fiskale dhe penale për punë të “ndershme”!
ina-online.net
Opozita: Gati për zgjedhje parlamentare dhe lokale njëherësh, me LSI-në i fitojmë të dyja
ina-online.net
A duhet shqiptarët të dalin në zgjedhjet e 30 gushtit në Mal të Zi?!
ina-online.net
25 vjet nga masakra e Srebrenicës
ina-online.net
15 pika të cilat duhet ti kërkojnë sot liderët e luginës nga Kosova dhe Shqipëria
Flet Përparim Kryeziu, tregon me kë do të shkojë VV në zgjedhjeTë ngjashme
tetovasot.com
RIORGANIZIMI DHE RIPOZICIONIMI I FAKTORI POLITIK SHQIPTAR NË MAQEDONI – IMPERATIV I ÇASTIT HISTORIK
monitor.al
Rrëmuja e re botërore, mungon udhëheqja globale
koha.net
Llapi, prej synimeve për Evropë në luftën për mbijetesë
E magjishme mes malesh, Sonila Meço prezanton vilën e familjes (FOTO LAJM)
aa.com.tr
Siri, vriten 35 terroristë në një sulm ndaj grupeve me mbështetje iraniane
boldnews.al
Opozita të marrë edhe hunjtë kundër Rilindjes, Rama kërkon pazar
abcnews.al
Zetori përplaset me BMW-në, plagosen dy personë në Levan-Tepelenë
koha.net
Reimsi synon rritjen në “krahët” e yjeve kosovarë
ata.gov.al
8 pacientë të tjerë rezultojnë negativë, deri tani 52 të shëruar nga COVID-19
Stamboll: Rikthimi i katedrales së famshme në xhami: ezani i parë në Hagia Sophia pas 86 vjetësh (pamje)
sot.com.al
Majko blen shtëpi 232 mijë euro, Margariti makinë me vlerë 8 mijë euro, ja fitimet e Etilda Gjonajt nga dietat jashtë vendit
sot.com.al
Zbardhet pasuria e ministrave, nga llogaritë me vlerë mijëra euro, te apartamentet, bizneset dhe automjetet luksoze
sot.com.al
PS i rikthehet shkarkimit të Metës, Komisioni Hetimor merr në dorë raportin e Venecias, ja çfarë do të diskutohet më 13 korrik
sot.com.al
Kreshnik Spahiu liston arsyet pse PD ka frikë të ndryshojë sistemin dhe paralajmëron: Ky do jetë fundi i Bashës
sot.com.al
Gent Ibrahimi “shkund” prokurorët: Mos u dekurajoni nga vetingu, ka ardhur koha e ndëshkimeve, nuk ka më të paprekshëm
sot.com.al
Vetingu, Manjola Kajana konfirmohet në detyrë dhe kalon direkt në SPAK, shkarkohet nga detyra Petrit Çeno
epokaere.com
Fuqitë evropiane nuk mund ta luajnë më rolin e njerkës ndaj shqiptarëve
koha.net
Rrugë që ngushtohet
koha.net
Kosova ka kërkuar shtyrjen e rifillimit të dialogut në Bruksel
Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”
periskopi.com
Bytyçi: Osmani ka po aq përgjegjësi sa edhe faj për situatën e krijuar në Kuvend
shqiptarja.com
Biden përshëndet rifillimin e bisedimeve Kosovë-Serbi, bën thirrje për bashkërendim me evropianët
ata.gov.al
Mësimi në kushte shtëpie /Shahini prezanton platformën për studentët dhe nxënësit
epokaere.com
Kosovës i duhet një qeveri e unitetit kombëtar
sot.com.al
Zbardhen 414 emrat që përfitojnë shtesë pensioni, nga naftëtarët, te minatorët, ja ndarja sipas qyteteve
mia.mk
Incidente të reja para Kuvendit të Serbisë në Beograd (video)
zeriamerikes.com
Tensionet ndërpresin seancën e parlamentit të Kosovës
zeriamerikes.com
Kosovë, 3 viktima dhe 205 të prekur me COVID-19, qeveria paralajmëron shtrëngim masash
Agjencitë e OKB-së rishikojnë kushtet e azil-kërkuesve në Kosovë

"Zgjedhorja"/ Palët e Këshillit Politik mbërrijnë në rezidencën e Yuri Kim, gati të nisë mbledhja "kokë më kokë" me treshen e ambasadorëve -

Java News 03.06. 13:05

"Zgjedhorja"/ Palët e Këshillit Politik mbërrijnë në rezidencën e Yuri Kim, gati të nisë mbledhja "kokë më kokë" me treshen e ambasadorëve -

Këshilli Politik i Reformës Zgjedhore do të zhvillojë sot mbledhjen e radhës në rezidenccën e ambasadores amerikane, Yuri Kim. Në rezidencë kanë mbërritur të parët, përfaqësuesi i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, ambasadori britanik, Duncan Norman, dhe ambasadori i BE, Luigi Soreca. Gjithashtu,»»»

javanews.al
Mapo 03.06. 12:46

Pritet “tym i bardhë”/ Nis takimi i ambasadorëve me Këshillin Politik

Ka nisur takimi i Këshillit Politik të Reformës Zgjedhore në rezidencën e ambasadores amerikane, Yuri Kim. Për të dytën ditë radhazi ambasadorja e SHBA, ai i BE dhe ambasadori britanik në Tiranë, kanë mbledhur përfaqësuesit e politikës, në përpjekje për të gjetur konsensusin e Reformës Zgjedhore. N»»»

gazetamapo.al
Bold News 03.06. 11:38

“Zgjedhorja”/ Nis mbledhja në “tokën amerikane”, ambasadorët sigurojnë financat për zbatimin e teknologjisë

Ka nisur para pak minutash mbledhja e Këshillit Politik të reformës zgjedhore në rezidenccën e ambasadores amerikane, Yuri Kim. Në rezidencë kanë mbërritur përfaqësuesi i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, deputetja Rudina Hajdari, përfaqësuesit e opozitës jashtëparlamentare, Oerd Bylykbashi e Pe»»»

boldnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.