Gjylameti: Fushata në qarkun e Korçës është e qetë, ja përse duhet ta fitojë PS mandatin e tretë

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Oranews Albania 16.04. 18:36

Gjylameti: Fushata në qarkun e Korçës është e qetë, ja përse duhet ta fitojë PS mandatin e tretë

Kandidatja për deputete në qarkun e Korçës, Blerina Gjylameti, ka folur në lidhje me fushatën elektorale në Korçë dhe ka treguar se përse duhet që Partia Socialiste duhet të marrë një mandat të tretë. E ftuar në edicionin e lajmeve të Ora News, ajo ka thënë se janë bërë shumë investime, në infrastr»»»

oranews.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.