kosova-sot.info
Vazhdon skandali i madh: Kështu Shpendi ia dha lejet për mbi 200 shtëpi luksoze Arbër Kryeziut
telegrafi.com
Kosova ende pa qeveri, mblidhet Kryesia e re e Kuvendit
shqiptarja.com
Artikujt për lobimin/ Këshilltari i Ramës ironi me liderin e demokrat: Sikur e thotë Basha kur e shkruan Bild është e vertetë
balkanweb.com
Historia e panjohur e Adem Allçit, kampionit të boksit dhe nipit të Shefqet Peçit: Si u arratisëm nga burgu i Burrelit në ’67-ën
kosova.info
Ngjarjet e datës 20 janar 2020
shqiptarja.com
Mot i kthjellët dhe me erë të fortë në veri, por nuk do të ketë reshje shiu
Mbahet mbledhja e parë e Kryesisë së Kuvendit të Legjislaturës VII
Engjëll Musai: Parlamenti 100-vjeçar, deputetët një shekull prapa!
balkanweb.com
Çavuşoğlu takon homologun amerikan Pompeo
syri.net
'Lufta' Greqi-Shqipëri/ DioGuardi letër presidentit helen: Griseni këtë Dekret Mbretëror!
lexo.com.al
“Jo për gjë, por siç thotë Lulzim Basha “kur e shkruan Bild është e vertetë”, tani Bild thotë se Basha përdori 675 mijë euro kundër integrimit të Shqi
klankosova.tv
Merkel mbledh liderët botërorë për Libinë (VIDEO)
insajderi.com
Kontrata që Hoxhaj ia kishte dhënë akademisë së udhëhequr nga bashkëshortja e Weller
koha.net
Disa këshilltarë komunalë pajtohen që bizneset në Prishtinë të mos punojnë të dielave
newsbomb.al
Këshilltari i Ramës ironizon keq Bashën pas lajmit të “Bild”: Në 2019 tentoi të digjte Shqipërinë, por 2020 filloi me faktet e...
Konferenca për Libinë në Berlin: Marrëveshje unanime për zgjidhje politike, monitorim armëpushimit
gazetaexpress.com
Bild: Basha loboi me rusët kundër integrimit të ShqipërisëTe fundit
koha.net
Qe tre vjet 15 fshatra të Dragashit presin ujësjellësin, shkaktarë problemet me tender
gazeta-shqip.com
Shqiptarët e Iranit, si mbërritën ata në “vendin e shqiponjave” shekuj më parë (FOTO)
Gjeneratorët e erës në shalë, fitim apo mashtrim ?
insajderi.com
Këta janë militantët e AKR-së, që Behgjet Pacolli i rehatojë nëpër konsullata
insajderi.com
AKI-ja e dyshonte për ndërlidhje me spiunazhin serb, kush është diplomatja kosovare që u dërgua në ShBA?
insajderi.com
Kush është ambasadori kosovar, që e akuzon presidentin Thaçi për tortura dhe maltretim fizik  
insajderi.com
Diplomacia e Kosovës, çerdhe për të rehatuar militantët partiakë të PDK-së (Lista)
shqiptarja.com
Reshjet e dëborës, ARRSH: Akset Pukë-Fushë Arrëz -Kukës të qarkullueshme
hashtag.al
Gjermania BILD godet Lulzim Bashën
insajderi.com
Si u mbush MPJ-ja me militantë të PDK-së, në kohën kur Enver Hoxhaj ishte ministër?
insajderi.com
Kush është motra ‘Problematike’ e Ganimete Musliut që e sulmoi fizikisht ish-ambasadorin e Kosovës në Gjermani
insajderi.com
Historia skandaloze e diplomatit te emëruar nga LDK-ja që u deh e u rrah në Zagreb
klankosova.tv
Thaçi: Mandatari propozohet në bazë të Kushtetutës (VIDEO)
newsbomb.al
Basha e lavdëroi dhe i doli në mbrojtje gazetës gjermane, por BILD publikon artikull bombë për lobimin rus të PD: Pagoi 650 mijë dollarë kundër Shqipë
“BILD” i kthehet Bashës: Mori 675 mijë euro nga lobi rus për ti përdorur kundër integrimit të Shqipërisë
cna.al
Samiti i Libisë në Berlin bën thirrje që palët të ndalin armiqësitë
boldnews.al
Plas sërish mes vëllezërve në studio, sebepi i sherrit paratë (Video)
aa.com.tr
Përfundon konferenca ndërkombëtare në Berlin mbi Libinë
balkanweb.com
‘Nuk jam unë’, ish- goleadori i Naftëtarit: Si më vunë prangat në komunizëm për një karton të kuq
shqiptarja.com
Flamuri kuqezi në miting! Salvini: Shqiptarët me dokumente janë vëllezërit dhe motrat e mi
lexo.com.al
Mjaft më edhe burra, edhe gënjeshtarë
rtsh.al
Ishte rrëzuar dhe theu këmbën, evakuohet me helikopter alpinistja në malin e Tomorrit
rtsh.al
Shqipëria në krye të OSBE-së, kryeministri Rama nesër në Kiev
kallxo.com
VIDEO: Koncert pianistik, studentët e Muzikës performojnë shkathtësitë e tyre
Prestigjozia gjermane BILD zbardh lobimin e PD-së: 675,000 euro për të mos pranuar Shqipërinë në BE pasi fiton pikë Rama

Sejdiu: Po NISMËS dhe AKR-së, jo PDK-së e VV-së - RTV21

RTV 21 22.08.2019. 10:39

Sejdiu: Po NISMËS dhe AKR-së, jo PDK-së e VV-së - RTV21

Pritet shpërndarja e Kuvendit Pritet shpërndarja e Kuvendit Seanca e jashtëzakonshme sot është paraparë të fillojnë nga ora 10:00. Deputetët e Kuvendit nga të gjitha subjektet politike po hyjnë në sallën ku është paraparë të mbahet seanca. Në këtë seancë do të shqyrtohen dy pika të rendit të ditës »»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining