EKSKLUZIVE| “Grushta” mes gjeneralëve në FSK, shkaku i gradimeve për oficerë e nënoficerëTë ngjashme
Pakoja e dytë Emergjente| Mungesa e unitetit politik vonon zbatiminTë ngjashme
sot.com.al
Gati qeveria e re në Maqedoninë e Veriut, LSDM: Ja angazhimet që kemi ndërmarrë për bashkëpunim me BDI
aktuale.mk
Kampionët e Futsal Shkupi me stil kampioni bëjnë prezantimin e parë për sezonin e ri
indeksonline.net
Menaxhimi i pandemisë/ Komisioni Hetimor Parlamentar dëgjon dëshmitë, i pranishëm edhe ish-sekretari i MSh-së, Naim Bardiqi
sot.com.al
Patozi: Hapja e listave dhe heqja e koalicioneve parazgjedhore nuk është meritë e PD, e turpshme që Meta po sillet si kryetar partie
sot.com.al
Për të gjithë e jo vetëm për veten
sot.com.al
"Porta'halizmi i lajmit" i shërben lali Erit më mirë se propaganda e tij!
sot.com.al
Kukuvajkat dhe laraskat e historisë nuk mund të krahasohen me shqiponjat e malit!
sot.com.al
Qeveria të kthejë sytë nga fermerët
Ngjarjet e ditës së sotme në KosovëTë ngjashme
gazetablic.com
“PDK s’është e gatshme ta votojë mocionin e Vetëvendosjes”
balkanweb.com
Izraeli me një qasje “githnjë më të ekuilibruar” ndaj qeverisë së Libisë
monitor.al
Durrësit pritet t’i rikthehet lavdia historike; Parku Arkeologjik do të bëhet zonë zhvillimore, investimi 6 milionë dollarë
rtv21.tv
Xhaferi: Pa kryetar, Kuvendi s’është konstituuar
tesheshi.com
Erdogan: më kot shpresohet se Turqia do kërkojë ndihmën e FMN-së, derë e mbyllur njëherë e mirë!
syri.net
‘Detektivët e COVID-19’/ Njihuni me metodat efikase të Turqisë në parandalimin e pandemisë
shqiptarja.com
E gjithë Delvina në zi për vdekjen e të miturit, Rama anulon vizitën
insajderi.com
Nga shoqëria civile thonë se projekt-ligji për vlerat e UÇK-së rrezikon dëshmitarët në Gjykatën Speciale
boldnews.al
Turistët në Qerret, pre e vjedhjeve nga “grabitësit e natës”. Policia e gjunjëzuar
Kurti u kërkon ambasadorëve të huaj t'i ndihmojnë Kosovës në luftën kundër COVID-19
aa.com.tr
Greqia në gatishmëri pasi Turqia sinjalizon kërkime të reja
abcnews.al
Qyteti në zi nga vdekja tronditëse e 13-vjeçarit, Rama anulon vizitën në Delvinë
koha.mk
Veprimet e Turqisë në Mesdhe, Greqia: Nuk do të pranojmë asnjë shantazh
koha.mk
Misteri i tymit të kuq nga shpërthimi vdekjeprurës në Bejrut
abcnews.al
Shtëpia e Bardhë, e hapur për negociata me demokratët për paketën e ndihmave
indeksonline.net
Deputeti i PDK-së: Ligji për vlerat e UÇK-së s’ka për qëllim t’i ndajë “tradhtarët dhe heronjtë”
insajderi.com
Sekretari i OLV-UÇK: Të gjitha projekt-ligjet e miratuara për UÇK-në kanë hasur në vështirësi nga ambasadat
epokaere.com
Momenti kërkon rishqyrtimin e marrëdhënieve diasporë-atdhe
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Je me vonesë, me shumë vonesë Lulzim!
tvklan.al
Greqia i rikthehet “Detit”
telegraf.al
Komunizmi vrau shqiptarizmin
boldnews.al
Edi Rama dhe Koteci i Gazetarëve
newsbomb.al
‘Dëmshpërblimi i Kadriut’, PD i përgjigjet Bashkisë së Durrësit: U vutë në lëvizje pas vizitës së Bashës
shqiptarja.com
Kur hallet e Shkëlzenit, bëhen halle të opozitës
Kur hallet e Shkëlzenit,  bëhen halle të opozitës
newsbomb.al
Kufiri detar me Greqinë, Këshilli i Ambasadorëve: Të mos arrihet marrëveshje me nxitim
klankosova.tv
Bejrut, nis pastrimi i zonës së shpërthimit (VIDEO)
Parakalimet e gabuara shkaktojnë 14 aksidente me 4 viktima
mia.mk
Zaev: Bisedimet vazhdojnë, qeveri duhet të formohet, zgjedhjet e reja nuk janë zgjidhje
Express 05.12.2019. 10:05

Qeveria optimiste për fillimin e bisedimeve me BE-nëTe fundit

Maqedonia e Veriut në samitin e djeshëm të NATO-s ka qëndruar krah për krah, si anëtare e barabartë dhe pothuajse e plotfuqishme me të gjithë liderët e Aleancës dhe është pritur dhe përshëndetur si e tillë, me premtim nga Madridi për ratifikim të shpejtë. Kryeministri Zoran Zaev dy ditët e fundit n»»»

gazetaexpress.com
Insajderi 05.12.2019. 13:35

Qeveria e Maqedonisë optimiste për bisedimet me BE-në

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dy ditët e fundit në Londër kishte rastin të ndërrojë opinion disa herë dhe me presidentin francez, Emanuel Makron, i cili në tetor e bllokoi fillimin e bisedimeve të Maqedonisë së Veriut me BE-në duke e kushtëzuar me reformë të thellë të procesit neg»»»

insajderi.com
Kosova Press 05.12.2019. 11:59

Qeveria e Maqedonisë optimiste për bisedimet me BE-në

Maqedonia e Veriut në samitin e djeshëm të NATO-s ka qëndruar krah për krah, si anëtare e barabartë dhe pothuajse e plotfuqishme me të gjithë liderët e Aleancës dhe është pritur dhe përshëndetur si e tillë, me premtim nga Madridi për ratifikim të shpejtë. Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran »»»

Shqiptarja 18.10.2019. 18:05

'A u sakrifikua Maqedonia e Veriut për Shqipërinë?'...Rama i përgjigjet Macronit: Edhe ti duhet të bësh më shumë!Rama: Fronti i BE-së dha PO të qartë! Me Macronin kam biseduar...Azilkërkuesit? Janë bishta! (VIDEO-LIVE)

Kreu i qeverisë thotë se Maqedonia e Veriut nuk është sakrifikuar për Shqipërinë, pasi ka qenë veto e Gjermanisë që nuk e ka dashur ndarjen e rrugëtimit integrues të dy shteteve fqinje. LEXO EDHE:Shengeni i Ballkanit, Rama: Kosova është e ftuar, po presim krijimin e qeverisë së re "Ne kemi bërë gji»»»

shqiptarja.com
Periskopi 05.12.2019. 13:19

Qeveria e Maqedonisë optimiste për bisedimet me BE-në

Maqedonia e Veriut në samitin e djeshëm të NATO-s ka qëndruar krah për krah, si anëtare e barabartë dhe pothuajse e plotfuqishme me të gjithë liderët e Aleancës dhe është pritur dhe përshëndetur si e tillë, me premtim nga Madridi për ratifikim të shpejtë. Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran »»»

periskopi.com
Lajmpress 05.12.2019. 10:19

Qeveria euforike për NATO-n

Maqedonia e Veriut në samitin e djeshëm të NATO-s ka qëndruar krah për krah, si anëtare e barabartë dhe pothuajse e plotfuqishme me të gjithë liderët e Aleancës dhe është pritur dhe përshëndetur si e tillë, me premtim nga Madridi për ratifikim të shpejtë. Kryeministri Zoran Zaev dy ditët e fundit n»»»

Telegrafi 05.12.2019. 09:35

Qeveria e Maqedonisë euforike për NATO-n, optimiste edhe për bisedimet me BE-në

Maqedonia e Veriut në samitin e djeshëm të NATO-s ka qëndruar krah për krah, si anëtare e barabartë dhe pothuajse e plotfuqishme me të gjithë liderët e Aleancës dhe është pritur dhe përshëndetur si e tillë, me premtim nga Madridi për ratifikim të shpejtë. Kryeministri Zoran Zaev dy ditët e fundit n»»»

telegrafi.com
Portalb 05.12.2019. 09:20

Zaev tre herë është takuar me Makronin: Tani jam optimist real

Kryeministri Zoran Zaev duke u përgjigjur në pyetje gazetareske porositi se nga optimist është bërë në “optimist real” në lidhje me fillimin e bisedimeve me Bashkimin Evropian, njofton Portalb.mk. I pyetur nëse ka pasur rast të bisedojë me presidentin francez, Emanuel Makron në takimin e liderëve t»»»

portalb.mk
Koha 05.12.2019. 09:49

Qeveria, optimiste për bisedimet me BE-në

Maqedonia e Veriut në samitin e djeshëm të NATO-s ka qëndruar krah për krah, si anëtare e barabartë dhe pothuajse e plotfuqishme me të gjithë liderët e Aleancës dhe është pritur dhe përshëndetur si e tillë, me premtim nga Madridi për ratifikim të shpejtë. Kryeministri Zoran Zaev dy ditët e fundit n»»»

koha.mk
Alsat M 07.11.2019. 16:00

Franca, e gatshme të lëshojë pe për datën

Presidenti francez Emanuel Makron është i gatshëm të pajtohet me fillimin e negociatave me Shkupin, nëse gjatë muajve të ardhshëm reformohet procedura e anëtarësimit dhe vazhdohet reformat e brendshme. Këtë ai e ka deklaruar për magazinën britanike Ekonomist, më shumë se një javë më parë, por e pub»»»

alsat-m.tv
Bota Sot 05.12.2019. 10:28

Qeveria e Maqedonisë euforike për NATO-n, optimiste edhe për bisedimet me BE-në

Maqedonia Maqedonia e Veriut në samitin e djeshëm të NATO-s ka qëndruar krah për krah, si anëtare e barabartë dhe pothuajse e plotfuqishme me të gjithë liderët e Aleancës dhe është pritur dhe përshëndetur si e tillë, me premtim nga Madridi për ratifikim të shpejtë. Kryeministri Zoran Zaev dy ditët »»»

botasot.info
Tetova Sot 05.12.2019. 09:53

Qeveria euforike për NATO-n, optimiste reale për bisedime me BE-në

Maqedonia e Veriut në samitin e djeshëm të NATO-s ka qëndruar krah për krah, si anëtare e barabartë dhe pothuajse e plotfuqishme me të gjithë liderët e Aleancës dhe është pritur dhe përshëndetur si e tillë, me premtim nga Madridi për ratifikim të shpejtë. Kryeministri Zoran Zaev dy ditët e fundit n»»»

tetovasot.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.