monitor.al
Ndërtimi në stanjacion, por sektori rezidencial vijon vrullshëm
tesheshi.com
Nga fitorja në disfatë: Mali i Zi fut karantinën e natës në tre qytete
indeksonline.net
Komuna e Vushtrrisë shpenzon mijëra euro për studimin, mbi ndikimin e Covid-19
boldnews.al
Arrestohet një zyrtar tjetër i veteranëve të luftës në Kosovë
sot.com.al
Çdo ditë e kombinon me fustanin, kjo është deputetja socialiste e fiksuar pas maskave (FOTO)
newsbomb.al
Raporti i Eurostat, në cilat qytete europiane njerëzit jetojnë më gjatë?
koha.net
Selimi: OVL-ja ishte në mes të palëve që çonin e merrnin dosje, s’kishte pse të ndodhte arrestimi
cna.al
Dorëzohet kryeministri i emëruar i Libanit/ Largohet nga posti
abcnews.al
Protesta kundër masave të COVID-19 në Londër, plagosen 9 oficerë dhe 3 qytetarë
“Elisa Spiropali dhe Mosmarrëveshja e Kadaresë”
insajderi.com
Shpëtim Idrizi i kënaqur me fitoren ndaj ekipit të Llapit
alpenews.al
Sindroma e tmerrshme që detyroi Bashën të kopjonte partinë e Berishës
shqiptarja.com
Berat/ 'Benzi' me 2 vajzat i pret rrugën 'Volkswagen' ku po udhëtonin 3 djem, plagoset njëra prej tyre
gazetaexpress.com
Pamje të EULEX’it duke e çuar Haradinajn në Aeroport, nuk e fusin kah pasagjerët e zakonshëm
gazetaexpress.com
Michelle dhe Barack Obama janë njerëzit më të admiruar në botë
koha.net
Haxhiu e sheh heqjen e vijave të kuqe të LDK-së ndaj PDK-së si orvatje për të shtyrë zgjedhjet
shqiptarja.com
Meta falenderon ambasadorët e BE-së: Mirënjohje për ndihmën bujare për Shqipërinë ndaj COVID-19
gazetaexpress.com
Shtyhet takimi i Brukselit për shkak të pandemisë, VV’ja e dyshon këtë arsyetim
gazeta-shqip.com
`Bomba e motit`/ Në malet italiane nis bora
gazetablic.com
Pas arrestimit të Hysni Gucatit e Nasim Haradinajt nga Gjykat Speciale, vjen paralajmërimi i veteranëve
koha.net
Musliu: Amnistimi i veprimeve të EULEX-it, dëftesë e mjerimit politik të Hotit
insajderi.com
Musliu drejtuar Hotit: A je kryeministër i shtetit apo i dirigjuar nga larg
indeksonline.net
Komuna e Shtimës pa asnjë linjë autobusi për në Prishtinë, banorët maltretohen duke qëndruar në këmbë
javanews.al
Opozita e Bashës si lule artificiale -
gazetablic.com
A është në përputhje me Gjykatën Speciale arrestimi i Hysni Gucatit dhe Nasim Haradinajt?
shqiptarja.com
'Bujqësia e braktisur', Çuçi i përgjigjet Metës: Po bën fushatë me postin, në 'rënie' është vetë Presidenti
tetovasot.com
Manastir: Protesta kundër dhunës policore
‘’Blegtoria dhe bujqësia e braktisur’’/ Ministri Çuçi i përgjigjet Presidentit Meta: Ka zgjedhur të bëjë fushatë me postin
Ndryshimet në Kod, Ivi Kaso: PS po shkel marrëveshjen. Imuniteti i gjyqtarëve të Kolegjit Zgjedhor ka kaluar testin e ‘VENECIAS’
tvklan.al
Klosi: Edhe në pandemi menaxhuam turizmin
cna.al
Miqësoret/ Më në fund fiton Skënderbeu, Partizani del huq ndaj Korabit
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Pashmangshmëria e humbjes së një opozite të vjetër dhe të lodhur!
lajmpress.org
Nëna e deputetes s’ka shtetësi (VIDEO)
koha.net
Krerët e OVL-së së UÇK-së dyshohen për pengim të drejtësisë
cna.al
Vrasja e Lefter Zhidrus në Elbasan/ Noka: Po të isha si Lleshaj do jepja dorëheqjen brenda 24 orëve
sot.com.al
Çfarë ndodhi? Ish-Shefi i Shtabit të Forcave të Armatosura padit presidentin Meta dhe ministren Olta Xhaçka
boldnews.al
‘Më thanë mos e trego dënimin’/ Ja si Valdrin Pjetri ia ‘hodhi’ pa asnjë pasojë juridike
Express 05.12.2019. 10:05

Qeveria optimiste për fillimin e bisedimeve me BE-nëTe fundit

Maqedonia e Veriut në samitin e djeshëm të NATO-s ka qëndruar krah për krah, si anëtare e barabartë dhe pothuajse e plotfuqishme me të gjithë liderët e Aleancës dhe është pritur dhe përshëndetur si e tillë, me premtim nga Madridi për ratifikim të shpejtë. Kryeministri Zoran Zaev dy ditët e fundit n»»»

gazetaexpress.com
Insajderi 05.12.2019. 13:35

Qeveria e Maqedonisë optimiste për bisedimet me BE-në

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dy ditët e fundit në Londër kishte rastin të ndërrojë opinion disa herë dhe me presidentin francez, Emanuel Makron, i cili në tetor e bllokoi fillimin e bisedimeve të Maqedonisë së Veriut me BE-në duke e kushtëzuar me reformë të thellë të procesit neg»»»

insajderi.com
Kosova Press 05.12.2019. 11:59

Qeveria e Maqedonisë optimiste për bisedimet me BE-në

Maqedonia e Veriut në samitin e djeshëm të NATO-s ka qëndruar krah për krah, si anëtare e barabartë dhe pothuajse e plotfuqishme me të gjithë liderët e Aleancës dhe është pritur dhe përshëndetur si e tillë, me premtim nga Madridi për ratifikim të shpejtë. Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran »»»

Shqiptarja 18.10.2019. 18:05

'A u sakrifikua Maqedonia e Veriut për Shqipërinë?'...Rama i përgjigjet Macronit: Edhe ti duhet të bësh më shumë!Rama: Fronti i BE-së dha PO të qartë! Me Macronin kam biseduar...Azilkërkuesit? Janë bishta! (VIDEO-LIVE)

Kreu i qeverisë thotë se Maqedonia e Veriut nuk është sakrifikuar për Shqipërinë, pasi ka qenë veto e Gjermanisë që nuk e ka dashur ndarjen e rrugëtimit integrues të dy shteteve fqinje. LEXO EDHE:Shengeni i Ballkanit, Rama: Kosova është e ftuar, po presim krijimin e qeverisë së re "Ne kemi bërë gji»»»

shqiptarja.com
Periskopi 05.12.2019. 13:19

Qeveria e Maqedonisë optimiste për bisedimet me BE-në

Maqedonia e Veriut në samitin e djeshëm të NATO-s ka qëndruar krah për krah, si anëtare e barabartë dhe pothuajse e plotfuqishme me të gjithë liderët e Aleancës dhe është pritur dhe përshëndetur si e tillë, me premtim nga Madridi për ratifikim të shpejtë. Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran »»»

periskopi.com
Lajmpress 05.12.2019. 10:19

Qeveria euforike për NATO-n

Maqedonia e Veriut në samitin e djeshëm të NATO-s ka qëndruar krah për krah, si anëtare e barabartë dhe pothuajse e plotfuqishme me të gjithë liderët e Aleancës dhe është pritur dhe përshëndetur si e tillë, me premtim nga Madridi për ratifikim të shpejtë. Kryeministri Zoran Zaev dy ditët e fundit n»»»

Telegrafi 05.12.2019. 09:35

Qeveria e Maqedonisë euforike për NATO-n, optimiste edhe për bisedimet me BE-në

Maqedonia e Veriut në samitin e djeshëm të NATO-s ka qëndruar krah për krah, si anëtare e barabartë dhe pothuajse e plotfuqishme me të gjithë liderët e Aleancës dhe është pritur dhe përshëndetur si e tillë, me premtim nga Madridi për ratifikim të shpejtë. Kryeministri Zoran Zaev dy ditët e fundit n»»»

telegrafi.com
Portalb 05.12.2019. 09:20

Zaev tre herë është takuar me Makronin: Tani jam optimist real

Kryeministri Zoran Zaev duke u përgjigjur në pyetje gazetareske porositi se nga optimist është bërë në “optimist real” në lidhje me fillimin e bisedimeve me Bashkimin Evropian, njofton Portalb.mk. I pyetur nëse ka pasur rast të bisedojë me presidentin francez, Emanuel Makron në takimin e liderëve t»»»

portalb.mk
Koha 05.12.2019. 09:49

Qeveria, optimiste për bisedimet me BE-në

Maqedonia e Veriut në samitin e djeshëm të NATO-s ka qëndruar krah për krah, si anëtare e barabartë dhe pothuajse e plotfuqishme me të gjithë liderët e Aleancës dhe është pritur dhe përshëndetur si e tillë, me premtim nga Madridi për ratifikim të shpejtë. Kryeministri Zoran Zaev dy ditët e fundit n»»»

koha.mk
Alsat M 07.11.2019. 16:00

Franca, e gatshme të lëshojë pe për datën

Presidenti francez Emanuel Makron është i gatshëm të pajtohet me fillimin e negociatave me Shkupin, nëse gjatë muajve të ardhshëm reformohet procedura e anëtarësimit dhe vazhdohet reformat e brendshme. Këtë ai e ka deklaruar për magazinën britanike Ekonomist, më shumë se një javë më parë, por e pub»»»

alsat-m.tv
Bota Sot 05.12.2019. 10:28

Qeveria e Maqedonisë euforike për NATO-n, optimiste edhe për bisedimet me BE-në

Maqedonia Maqedonia e Veriut në samitin e djeshëm të NATO-s ka qëndruar krah për krah, si anëtare e barabartë dhe pothuajse e plotfuqishme me të gjithë liderët e Aleancës dhe është pritur dhe përshëndetur si e tillë, me premtim nga Madridi për ratifikim të shpejtë. Kryeministri Zoran Zaev dy ditët »»»

botasot.info
Tetova Sot 05.12.2019. 09:53

Qeveria euforike për NATO-n, optimiste reale për bisedime me BE-në

Maqedonia e Veriut në samitin e djeshëm të NATO-s ka qëndruar krah për krah, si anëtare e barabartë dhe pothuajse e plotfuqishme me të gjithë liderët e Aleancës dhe është pritur dhe përshëndetur si e tillë, me premtim nga Madridi për ratifikim të shpejtë. Kryeministri Zoran Zaev dy ditët e fundit n»»»

tetovasot.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.