​ Haradinaj: Serbia duhet të jetë dy herë falënderuese ndaj NATO-s
ekonomiaonline.com
ICK-ja certifikon 47 nxënës e 27 mësimdhënës
Lobimi rus i PD, sekuestrohet video ku Basha sqaron pagesën 600 mijë dollarë
zeriamerikes.com
Parlamenti i Kosovës miratoi raportin mbi dëbimin e shtetasve turq
Ministri i jashtëm italian: Më 30 qershor të shmangen të gjitha format e dhunës
epokaere.com
Pacolli: Luksemburgu mbetet aleat i rëndësishëm për Kosovën
insajderi.com
Mbahet sesioni informues në Zvicër me temën “Klima e investimeve në Kosovë”
shqiptarja.com
Çuçi takim me blegtorët në Nivicë: Jemi në bisedime me investitorë nga Arabia Saudite dhe Irani
rtsh.al
Ministri i Jashtëm Turk, në lidhje me qëndrimin e SHBA-ve mbi sistemet e mbrojtjes raketore Ruse
periskopi.com
Ganja e PDK-së bëhet avokate e mbretit të tallavasë, Labit
tetovasot.com
Osmani – Sijartos: Hungaria mbetet aleati ynë i fuqishëm brenda Bashkimit Evropian
portalb.mk
Konstatime dhe të dhëna personale, në një lajm joprofesional
aa.com.tr
Turqia përshëndet Ruandën për mbyljjen e shpejtë të shkollës së FETO-s
shqiptarja.com
Maturantët zhvillojnë provimin e fundit/ PD: U nxorën tezat
Protesta kundër BDI-së në Tetovë. Vëllai i El Chekës: Ali Ahmeti vret shqiptarë (VIDEO)
Ekonomisti: Moska synon monopolin mbi asetet natyrore
aa.com.tr
Politikat e Erdoğanit për Lindjen e Mesme, më të mbështeturat në mesin e arabëve
evropaelire.org
Telekomi i Kosovës vendos ta ndërpresë kontratën me Z-Mobile
cna.al
Skandali i Kolegjit të Posaçëm të Apelimit/ Albana Shtylla nga Soros tek plagjiatura
ARRSH merr masat 1 javë pas tragjedisë, eksperti: Nuk mjaftojnë
portalb.mk
Sijarto përsëriti qëndrimin e tij për RMV-në: Shtyrja e dhënies së datës – humbje e madhe për BE-në
Ministrja Denaj fton sipërmarrjet suedeze të investojnë në Shqipëri
boldnews.al
A do e lejojë Lulzim Basha grushtin e shtetit duke tundur kokën para ndërkombëtarëve…
Debate gjatë diskutimit të kërkesës së 55 deputetëve për shkarkimin e Presidentit Meta
rtsh.al
Intesifikohen hetimet mbi dosjen "339"
Zaev vetëpropozohet për Ministrinë e Financave
noa.al
Bashkia Kukës padit anëtarët e KZAZ Kukës për shpërdorim detyre
GJERMANI – AKK: Asnjë bashkëpunim CDU-AfD
balkanweb.com
“Hetim parlamentar për Metën”,Ulsi Manja: Përgjigjja e tij fyese
FOKUS – Saga e trishtë e Boris Becker
BRUKSEL – Socialistët propozojnë Timmermans për president të KE
rtsh.al
Ministri i Jashtëm italian apel Ramës e Bashës: Siguri dhe korrektësi për zgjedhjet e 30 qershorit
ekonomiaonline.com
Dodik “këshillon” Haradinajn: “Çizmet ushtarake mund t’ia veshësh një maceje”

8 milion euro për rikonstruimin e rrugës Gostivar-Kërçov

Ina-online 28.03. 01:13

8 milion euro për rikonstruimin e rrugës Gostivar-Kërçov

27/03/2019 0 Rreth tetë milionë euro investojmë në rikonstruimin e aksit rrugor nga Gostivari deri në Kërçovë. Rekonstruimi i kësaj rruge është prioritet i yni sepse është me rëndësi të madhe për këtë pjesë të shtetit duke pasur parasysh se në nivel vjetor kalojnë mbi katër milionë automjete, dekla»»»

ina-online.net
Koha 27.03. 14:39

Tetë milionë euro investime në rekonstruimin e rrugës Gostivar – Kërçovë

Kërçovë, 27 mars – Rreth tetë milionë euro investojmë në rekonstruimin e aksit rrugor nga Gostivari deri në Kërçovë. Rekonstruimi i kësaj rruge është prioritet i yni sepse është me rëndësi të madhe për këtë pjesë të shtetit duke pasur parasysh se në nivel vjetor kalojnë mbi katër milionë automjete,»»»

koha.mk
Lajmpress 27.03. 20:08

Sugareski: Tetë milionë euro investojmë në rekonstruimin e rrugës nga Gostivari deri në Kërçovë

Rreth tetë milionë euro investojmë në rekonstruimin e aksit rrugor nga Gostivari deri në Kërçovë. Rekonstruimi i kësaj rruge është prioritet i yni sepse është me rëndësi të madhe për këtë pjesë të shtetit duke pasur parasysh se në nivel vjetor kalojnë mbi katër milionë automjete, deklaroi ministri »»»

lajmpress.com
MIA - Makedonska Informativna Agencija 27.03. 14:06

Sugareski: Tetë milionë euro investojmë në rekonstruimin e rrugës nga Gostivari deri në Kërçovë

- Rreth tetë milionë euro investojmë në rekonstruimin e aksit rrugor nga Gostivari deri në Kërçovë. Rekonstruimi i kësaj rruge është prioritet i yni sepse është me rëndësi të madhe për këtë pjesë të shtetit duke pasur parasysh se në nivel vjetor kalojnë mbi katër milionë automjete, deklaroi ministr»»»

mia.mk
Tetova Sot 27.03. 20:08

Sugareski: Tetë milionë euro investojmë në rekonstruimin e rrugës nga Gostivari deri në Kërçovë

Rreth tetë milionë euro investojmë në rekonstruimin e aksit rrugor nga Gostivari deri në Kërçovë. Rekonstruimi i kësaj rruge është prioritet i yni sepse është me rëndësi të madhe për këtë pjesë të shtetit duke pasur parasysh se në nivel vjetor kalojnë mbi katër milionë automjete, deklaroi ministri »»»

tetovasot.com
Alsat-M 11.01. 16:20

Shkup-Bllacë, tenderi shpallet muajin e ardhshëm

Muajin e ardhshëm pritet të shpallet tenderi për ndërtimin e pjesës së parë të autostradës Shkup-Bllacë, ndërsa punimet priten të të fillojnë në tremujorin e dytë të këtijë viti. Këtë sot e bënë të ditur zëvendëskryeministri për çështje evropiane, Bujar Osmani, Ministri i transportit Goran Sugaresk»»»

alsat-m.tv
Aktuale 27.03. 22:32

Sugareski: Tetë milionë euro investojmë në rekonstruimin e rrugës nga Gostivari deri në Kërçovë

Rreth tetë milionë euro investojmë në rekonstruimin e aksit rrugor nga Gostivari deri në Kërçovë. Rekonstruimi i kësaj rruge është prioritet i yni sepse është me rëndësi të madhe për këtë pjesë të shtetit duke pasur parasysh se në nivel vjetor kalojnë mbi katër milionë automjete, deklaroi ministri »»»

aktuale.mk
You can read more about this at Osservatorio Italiano