abcnews.al
“Dyndje demokratësh në votim” Edi Paloka: Po vjen dita e ndëshkimit të Rilindjes
Angela Merkel zbulon prapaskenat: Greqia dhe Turqia ishin në prag të luftës
syri.net
‘Dyndje e demokratëve në votime’/ Paloka: Pritet vetëm 25 prilli, ‘dita e ndëshkimit’ për ‘rilindjen’
newsbomb.al
PS ndez motorët, Veliaj: Ne kemi vetëm një plan, të bëjmë Shqipërinë dhe Tiranën; plani i PD  është ringjallja e Berishës dhe vilat
newsbomb.al
Erion Veliaj thumbon PD: Ata gëzohen se ju iku Jozefina dhe Majlinda, kurse ne krenohemi me çdo grua që vjen në PS
cna.al
Teoritë konspirative për Covid-19/ Përhapja e tyre në Shqipëri dhe Ballkan shihet si rrezik shëndetësor
kosova.info
Shën Jeronimi ilir (347 -420), përkthyes i Biblës, dijetar i Kishës
ekonomiaonline.com
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi do të ndajë çmimet vjetore për kinematografi.
lapsi.al
“Forca e ligjit” si e humbi betejën përballë “Forcës së politikës”
rtsh.al
Kryebashkiaku Veliaj: Ne krenohemi me çdo grua që na bashkohet
abcnews.al
Ish-zv/kryeministri i PD në garë për KQZ-në e re, socialisti: A je çliruar nga dashuritë e vjetra?
abcnews.al
Fushata 2021, Veliaj: I vetmi shans i opozitës që të fitojnë është përçarja, PS-ja ka një plan
kallxo.com
Prizren, Haskuka në telashe pasi që Kuvendi nuk ia miraton buxhetin
FAKSIMILE: Biznesmeni i njohur merr me koncesion për 10 vite liqenin në Butrint, ankesa se njëra nga firmat rezulton e paregjistruar
sot.com.al
“Vij për rrogën se do ndihmoj familjen”, deklarata e kandidatit për KQZ tërheq vëmendjen e Murrizit dhe Gjiknurit: Je i vetmi që...
koha.net
Rritet numri i viktimave në luftën Azerbajxhan - Armeni
abcnews.al
PËRGJIMI/ “Kush është tradhtari?” Publikohet biseda për vrasjen e avokatit grek nga “banda e shqiptarëve”
kosova-sot.info
Deputeti i PDK’së nuk u pajtua që ti hiqet Devollëve monopoli në homologim
Dhurohen 250 pajisje shkollore dhe 151 tabletë për nxënësit në Prizren
Konferenca e Paqes në Paris/ Pyetjet e vështira të Willsonit për Evropën– Referendum apo zgjedhje?  
gazeta-shqip.com
Lufta e Putin në Siri, a dështoi strategjia kundër SHBA?
shqiptarja.com
51 fëmijë të bllokuar në 'Al Hol'/ Gati struktura e rehabilitimit në Shqipëri, 300 mësues për të kthyerit nga kampet e Sirisë
ina-online.net
Tomë Gashi ftohet nga Specialja, thotë se nuk do t’i përgjigjet
ina-online.net
Përplasja e madhe mes LDK-AAK
syri.net
Luftimet mes Azerbajxhanit dhe Armenisë hyjnë në ditën e katërt, përplasen sërish Franca dhe Turqia
ina-online.net
Rama: Këtu do të më keni edhe për 5 vjet
ina-online.net
Basha: Rimëkëmbje për 6 muaj/ Projekti ekonomik i PD: Duhen 312 milionë euro për gjashtë muaj
alpenews.al
MASAT ANTI COVID NË SHKOLLA/ Rregullat që duhen zbatuar për të ulur infeksionin nga VIRUSI
abcnews.al
Ministrit serb i ndalohet hyrja në Kosovë
gazetainfokus.com
Çfarë ndodhi në Gjykatën Speciale, nga akuzat për Thaçin e Veselin deri te arrestimet
gazeta-shqip.com
Humbi punën si stjuardesë nga Coronavirus, e reja i futet trafikimit të kokainës (FOTO)
shqiptarja.com
Konflikti Azerbajxhan-Armeni/ Dalin pamjet e sulmit me dronë ndaj ushtarëve armenë në rajonin e Nagorno-KarabakhTurqi Francë përplasje për situatën në
portalb.mk
Përfundoi edhe seanca për nënkryetarë të Kuvendit, deputetët nuk arritën pajtueshmëri se sa nënkryetarë duhet të ketë
evropaelire.org
Debati Trump-Biden: Retorikë e zjarrtë dhe sulme personale nga fillimi deri në fund
abcnews.al
Gjiganti francez i energjisë parashikon fundin e epokës së naftës
shqiptarja.com
100-vjetori i lindjes së Shaban Demirajt, i biri rrëfen të atin në tri dimensione
vizionplus.tv
Rëndohet gjendja e naftëtarëve/ Grevistët e urisë janë të vendosur për t’i shkuar deri në fund
hashtag.al
Humbin jetën tre pacientë lidhur me koronavirusin në vend, 131 raste të reja
aa.com.tr
Aliyev: Përleshjet do të ndalen nëse ushtria armene tërhiqet
koha.net
Gjilani dhe Vitia miratojnë buxhetet komunale për vitin 2021
sot.com.al
Nis seanca e dytë dëgjimore, zbardhen emrat e kandidatëve që do kalojnë sot në filtrin e Komisionit të Posaçëm
boldnews.al
Ikën kreu i AKU, Robert Lili/ Në vend të tij, anëtari i KQZ-së Bledar Skënderi?

Rexhep Selimi: Qëndrimet e Vjosa Osmanit janë në përputhje me qëndrimet e VetëvendosjesTë ngjashme

Arbresh 02.06. 13:02

Rexhep Selimi: Qëndrimet e Vjosa Osmanit janë në përputhje me qëndrimet e VetëvendosjesTë ngjashme

Ndonëse thotë se s’kanë diskutuar më Vjosa Osmani, Rexhep Selimi thotë se Vjosa po mban jo vetëm qëndrim të njëjtë me Vetëvendosjen por mbi të gjitha qëndrim të njëjtë më votuesit e saj, raporton arbresh.info “ Jo dhe mendoj se qëndrimet e zonjës Vjosa Osmani që janë në përputhje edhe në Lëvizjen V»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.