topalbaniaradio.com
Kategoria Superiore, luhen sot dy sfida interesante
rtv21.tv
Qeveria jep dorëheqje për një gabim
Gjashtë subjekte politike kanë aplikuar në KQZ për të marrë pjesë në zgjedhje
shqiptarja.com
Akset e bllokuara/ Balluku në Qafë Thanë: Grupet e punës në terren për të garantuar qarkullimin normal të makinave! Stuhia do të zgjasë
syri.net
Donald Trump Jr i kërkon Elon Musk të krijojë një rrjet të ri social për babain e tij
top-channel.tv
Rama bën bilancin e përmbytjeve: Skavica, zgjidhja finale për kaskadën e Drinit
telegraf.al
Sefedin Met’hoxha: Një thirrje vjen nga Tenda e Qypit
vizionplus.tv
Ku është zhdukur Moisi Habilaj? “Spy Story” e vlonjatit të shumëpërfolur
Si Kina synon të vaksinojë 50 milion njerëz brenda shkurtit?
Shpërthimi në Beirut mund të ketë pasur shkaktar Sirinë? Hetimet zbulojnë 3 biznesmen të lidhur me Bashar al-Assad
telegraf.al
Dr. Blenard Nonaj, profili i kandidaturës model të LSI-së për Skraparin
portalb.mk
Kuvendi vazhdoi edhe sot diskutimin rreth ligjit për regjistrim, shumica parlamentare e vendosur të miratojë ligjin edhe pa përkrahjen e VMRO-së
Qeveria holandeze jep dorëheqjen pas skandalit me taksat – Kryeministri do vazhdojë të drejtojë përgjigjen ndaj pandemisë
cna.al
Basha lë pa drejtues gjashtë qarqe/ Kush janë emrat e mundshëm
lapsi.al
“Rama Show” në Open/ Shihni me video si i përqesh dhe imiton kryeministri gazetarët
kallxo.com
Bulliqi emëron Këshillin Drejtues të Teatrit ‘Avdush Hasani’
americaneye.al
“Tirja dhe Nustreti i Dubait”, replika Rama-Basha për përmbytjet
ata.gov.al
FOKUS – Rusia shpreson te Biden për një marrëveshje për çarmatimin bërthamor
newsbomb.al
“Tirja i qeverisë e ka mendjen të gajaset”, Basha i përgjigjet Ramës: Asgjë nuk i mbulon dot dështimet
noa.al
Basha i përgjigjet ironisë së Ramës: Vendi përmbytet, Tirja i qeverisë gajaset në Twitter
Sfidanti tragjik: Xhavid Qesja: Unë jam kundër jush e, për pasojë, në luftë me ju!
shqiptarja.com
Kryetari i KQZ-së, Ilirjan Celibashi takohet me ambasadoren e SHBA-së, Yuri Kim
sot.com.al
“Asgjë nuk i mbulon dot dështimet”, Basha i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Ramës: Tirja e qeverisë e ka mendjen të gajaset në...
periskopi.com
Shyqiri Bytyqi i bashkohet PDK-së - Periskopi
periskopi.com
Ish këshilltari i Kurtit fyen mediat: Thotë se duan politikanë të korruptuar e të lidhur me UDBA-n - Periskopi
ata.gov.al
Kapacitetet qeverisëse të PS-së të pakonkurrueshme/ Ndryshim 100% i situatës me mirëmbajtjen e rrugëve
kallxo.com
Arrestohet edhe një person që organizonte lojëra fati në Karaçevë
koha.net
Loriana me ngritjen më të madhe në ranglistën botërore, IJF-ja thotë se Kosova vazhdon të magjepsë
Mesazhi i gruas që humbi disa anëtarë të familjes në masakrën e Reçakut
gazetainfokus.com
Secili deputet i Listës Serbe në zgjedhjet e fundit pati vota më shumë se Enver Hoxhaj i PDK-së
balkanweb.com
Balla: E kemi zbatuar ‘5 Qershorin’, PD përpjekje për të penguar votën e emigrantëve. Përballja ime elektorale në Elbasan me Kryemadhin, Bardhin e Haj
vizionplus.tv
Rama: Përmbytjet e fundit do dëmshpërblehen, puna jonë zvogëloj ndjeshëm problemet
aa.com.tr
Erdoğan: Diktati në industrinë e mbrojtjes është i papranueshëm
shqiptarja.com
Balla publikon reportazhin e BBC-së për Reçakun: I tregohet botës një nga masakra më të rënda të genocidit serb në Kosovë, lufta e UÇK-së ishte për li
gazeta-shqip.com
‘Shkoni në shtëpinë e Obamës”/ Tortura që Ivanka i bënte shërbimit sekret
telegraf.al
Kryemadhi me banorët e Njësisë nr.4: Rama takson intelektualët, ‘zhveshi’ nga taksat oligarkët. Qytetarët po largohen nga mungesa e shpresës!
javanews.al
“Dy herë më shumë reshje se në vitin 2010”/ Peleshi nxjerr grafikët, bën krahasimin dhe tregon si u menaxhuan përmbytjet -
javanews.al
Përmbytjet, Rama ironizon Metën: Kudo që sheh ujë kërkon kamerdare, por nuk e ndihmoj dot -
top-channel.tv
Pandemia në Kosovë/ Qeveria në detyrë masa të reja
newsbomb.al
Nuk vonon Rama, i përgjegjet Bashës: Nën ujë janë Saliu, Iliiri, Luli dhe Mona që duan ta bëjnë komerdare, po halli është që s'i pret kush matanë
newsbomb.al
KQZ kualifikon për zgjedhjet e 25 prillit, kompaninë që u akuzua nga Trump për manipulim votash në SHBA
abcnews.al
Studimi i fundit: Ekstremistët islamikë, ndër kërcënimet kryesore
Interi rrezikon penalizim, ekipi ka dy muaj pa rroga
syri.net
Danimarka: Impeachment pas 30 vjetësh për shkak të ligjit të imigracionit
shqiptarja.com
Rama: Nën ujë janë Saliu, Iliri, Luli dhe Mona! I përdorin fatkeqësitë për kamerdare, ashtu si edhe 'Nusretin' dhe TirenPërmbytjet/ Basha: Qindra mijë

Hoxhaj prezanton planin e PDK-së për rimëkëmbje, fton Kurtin në debat televiziv

INA 14.01. 08:08

Hoxhaj prezanton planin e PDK-së për rimëkëmbje, fton Kurtin në debat televiziv

13/01/2021 0 Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryeministër, Enver Hoxhaj ka shpalosur sot planin e për Rimëkëmbje Ekonomike që ka kjo parti. Në një konferencë për media, Hoxhaj ka treguar prioritetet e PDK-së për qeverisjen e ardhshme të udhëhequr nga ai, si dhe ka folur për mënyrat e»»»

ina-online.net
Kallxo 13.01. 16:10

Hoxhaj fton Kurtin në 5 debate publike

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryeministër, Enver Hoxhaj, ka ftuar kreun e Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurtin, në pesë debate publike. Hoxhaj në një konferencë për media teksa prezantoi progarimin e tyre për zgjedhjet të 14 shkurti, ftoi Kurtin që ta bëjë të njëjtën që “qytetarët»»»

kallxo.com
Insajderi 13.01. 16:04

Hoxhaj fton Kurtin në debat

Enver Hoxhaj, kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryeministër, ka ftuar liderin e Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurtin, në pesë debate publike para zgjedhjeve të 14 shkurtit, njofton Insajderi. Pasi ka prezantuar pesë prioritetet për qeverisje, Hoxhaj ka ftuar Lëvizjen Vetëvendosje të b»»»

insajderi.com
Kosova 13.01. 15:44

Hoxhaj fton Kurtin për përballje në pesë debate televizive

Kandidati për kryeministër nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj ka kritikuar qeveritë e kaluara, duke thënë se PDK është e vetmja parti e cila ka guxim dhe dije të zgjidh problemet që kanë qytetarët. Në një konferencë për media, Hoxhaj ka thënë se vendi është duke u rrezikuar. »»»

kosova.info
Klan Kosova 13.01. 15:38

Hoxhaj prezanton planin e PDK-së për rimëkëmbje, fton Kurtin në debat televiziv

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryeministër, Enver Hoxhaj ka shpalosur sot planin e për Rimëkëmbje Ekonomike që ka kjo parti. Në një konferencë për media, Hoxhaj ka treguar prioritetet e PDK-së për qeverisjen e ardhshme të udhëhequr nga ai, si dhe ka folur për mënyrat e implementimi»»»

klankosova.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.