sot.com.al
“Shkon nga i fryn era”, gazetari ‘thumbon’ Brisida Shehajn dhe merr në mbrojte Rudina Hajdarin, ish-drejtoresha e Tatimeve i kthehet menjëherë
sot.com.al
Gjyqtarët e “El Clasico-s” i shpëtojnë dënimit me burg, dënohen me shërbim prove për përfshirjen në afera korruptive
sot.com.al
Grenell: Pakti në Uashington vetëm fillimi, angazhim në Kosovë e Serbi për zhvillim e përparim ekonomik
abcnews.al
Aksident me vdekje në Korçë
sot.com.al
Metamorfoza e integrimit dhe kredibiliteti i BE
sot.com.al
Nikoqirja e financave publike
gazetaexpress.com
Gjithçka që duhet të dini për valën e dytë të koronavirusit në Evropë
Kisha Ortodokse Serbe, ndërmjetësuese në formimin e Qerverisë
balkanweb.com
Katari: Komuniteti ndërkombëtar i pafuqishëm përballë Izraelit në pushtimin e tokave palestineze
top-channel.tv
“S’jemi afër zgjidhjes politike”- Vuçiç: Ka një rrugë të gjatë deri në normalizim me Kosovën
ina-online.net
Vuçiç: Nuk jemi afër zgjidhjes politike me Kosovën
ina-online.net
Ish-ministri i kabinetit të Zaevit largohet nga Maqedonia, gjen punë në Uashington
top-channel.tv
4 pasta 95 mijë lekë të vjetra në Dhërmi/ Irritohet Ina: Ndihem sikur jam përdhunuar nga shteti im
periskopi.com
Cilat ishin gjërat e reja që tha sot Albin Kurti? - Periskopi
boldnews.al
Paralajmërimi i Shefit të KB/Pritet një luftë e Re e Ftohtë midis SHBA dhe Kinës
gazetablic.com
Dumoshi: Diversiteti kulturor e bën Kosovën tonë më të bukur
boldnews.al
Kamxhikë dhe shkopinj/ Policia kufitare rumune akuzohet për dhunë ndaj migrantëve
lajmifundit.al
SPAK: Kelmend Balili e bëri në mënyrë të ligjshme 60 për qind të pasurisë
shqiptarja.com
Tronditëse/Balenat dalin në breg dhe ngordhin të gjitha, shkencëtarët flasin për fenomenin e pazakontë
shqiptarja.com
Shkëlqim Hajdari: Partitë të heqin dorë nga politika e ping-pongut! Sot përfaqësues të OSBE po bëjnë takime, do ketë zhvillime këto kohë
Avokati Goxhaj i drejton 5 pyetje Rudina Hajdarit meqë tha se akuza ndaj Soros është teori konspirative
shqiptarja.com
Roth: Brenda dhjetorit të fillojnë konferencat ndërqeveritare me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut
kohajone.com
“Donald Lu dhe Yuri Kim nuk janë popullorë” – Ja si përgjigjet Arvizu
abcnews.al
Telefonata me Erdogan, Macron: Respekt për Turqinë, por parimet nuk negociohen
koha.mk
Më shumë se një vit për vizë për bashkim familjar
koha.net
Si u reduktua pavarësia në problem të shitjes së shlivovicës së Shumadisë në Kosovë
vizionplus.tv
Spaho: BE hap negociatat vetëm me Maqedoninë e Veriut, Ramës i ka hyrë frika në palcë
abcnews.al
Qëlloi me armë zjarri drejt uniformave blu, policia e Kosovës vret një person në Prizren
telegrafi.com
Musliu për marrëveshjen e arritur në Washington: Disa nga pikat mund të hapin tema të rrezikshme për Kosovën
lapsi.al
Shqipëria në skemën e vendeve të varfëra për vaksinën kundër Covid-19
abcnews.al
Ministria serbe: Mbi 3 miliardë euro për projektet midis Kosovës dhe Serbisë
balkanweb.com
Këshilli Politik, reflektim i paradoksit të krijuar
abcnews.al
Vrau shoferin e furgonit me thikë në zemër, Arbër Kote nuk pranohet në burgun e Durrësit
hashtag.al
Abazoviç nuk arrin marrëveshje me Partinë Fronti Demokratik, emrat e qeverisë bëhen mollë sherri
aa.com.tr
Macron: Evropa është e gatshme për dialog me Turqinë mbi Mesdheun Lindor
Kurti e quan qorbë dhe qervish marrëveshjen e Shtëpisë së Bardhë!!!
shqiptarja.com
Shembuj opozitarësh etikë që PD nuk i sheh, por që  kanë  sukses online
javanews.al
Zgjerimi dhe roli i Këshillit të Europës -

Haradinaj: Për qeverisjen vendos sovrani, nuk bëjmë aleancë me PDK dhe LDK

Abcnews 14.08.2019. 16:21

Haradinaj: Për qeverisjen vendos sovrani, nuk bëjmë aleancë me PDK dhe LDK

Ramush Haradinaj e ka përjashtuar opsionin e një aleance me PDK-në dhe LDK-në në zgjedhjet e ardhshme. Haradinaj ka deklaruar se për qeverisjen e ardhshme do të vendosë në radhë të parë sovrani dhe ka shtuar se, nëse rizgjidhet kryeministër nuk do ta heqë taksën me Serbinë. Kryeministri i dorëhequr»»»

Epoka e Re 13.08.2019. 22:23

Haradinaj: AAK-ja është e hapur për koalicion me Nismën, PSD-në dhe AKR-në

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka bërë me dije se deputetët e partisë së tij do të votojnë për shpërndarjen e Kuvendit më 22 gusht në seancën e jashtëzakonshme. Haradinaj në një intervistë për RTV21 ka quajtur të dëmshme për vendin nëse ndonjë subjekt politik i shmanget zgjedhjeve dhe tenton »»»

epokaere.com
RTK 22.07.2019. 21:44

Haradinaj: Ftesa e Speciales ma ka këput konopin

Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj ka theksuar se nuk ka pritur ftesë nga Gjykata Speciale, por siç tha ai ftesa ia ka këput konopin. Haradinaj në një intervistë për T7, ka theksuar se në ftesën që i është dërguar të premten nga Gjykata Speciale, nuk thuhet asgjë, vetëm se është i ftuar pë»»»

Kosova Press 22.07.2019. 21:03

Haradinaj: Ftesa e Speciales ma ka këput konopin

Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj ka theksuar se nuk ka pritur ftesë nga Gjykata Speciale, por siç tha ai ftesa ia ka këput konopin. Haradinaj në një intervistë për T7, ka theksuar se në ftesën që i është dërguar të premten nga Gjykata Speciale, nuk thuhet asgjë, vetëm se është i ftuar pë»»»

Gazeta Blic 14.07.2019. 21:28

Koalicioni i përçarë thellë, opozita prognozon kohën e mbajtjes së zgjedhjeve - GazetaBlic

Në dyvjetorin e formimit të qeverisë së udhëhequr nga Ramush Haradinaj, partitë opozitare do të tentojnë që përmes mocionit ta rrëzojnë atë dhe ta dërgojnë vendin në zgjedhje të parakohshme. Ndonëse ka kohë që LDK, VV dhe PSD, kanë nisur mbledhjen e nënshkrimeve, fillimi i muajit shtator pritet të »»»

gazetablic.com
Periskopi 14.07.2019. 21:03

Koalicioni i përçarë, opozita e bindur se zgjedhje do të ketë në vjeshtë

Në dyvjetorin e formimit të qeverisë së udhëhequr nga Ramush Haradinaj, partitë opozitare do të tentojnë që përmes mocionit ta rrëzojnë atë dhe ta dërgojnë vendin në zgjedhje të parakohshme. Ndonëse ka kohë që LDK, VV dhe PSD, kanë nisur mbledhjen e nënshkrimeve, fillimi i muajit shtator pritet të »»»

periskopi.com
Almakos 14.07.2019. 19:59

Opozita e bindur se zgjedhje do të ketë në vjeshtë

Në dyvjetorin e formimit të qeverisë së udhëhequr nga Ramush Haradinaj, partitë opozitare do të tentojnë që përmes mocionit ta rrëzojnë atë dhe ta dërgojnë vendin në zgjedhje të parakohshme. Ndonëse ka kohë që LDK, VV dhe PSD, kanë nisur mbledhjen e nënshkrimeve, fillimi i muajit shtator pritet të »»»

almakos.com
Express 14.07.2019. 19:48

Opozita e bindur se zgjedhje do të ketë në vjeshtëTe fundit

Në dyvjetorin e formimit të qeverisë së udhëhequr nga Ramush Haradinaj, partitë opozitare do të tentojnë që përmes mocionit ta rrëzojnë atë dhe ta dërgojnë vendin në zgjedhje të parakohshme. Ndonëse ka kohë që LDK, VV dhe PSD, kanë nisur mbledhjen e nënshkrimeve, fillimi i muajit shtator pritet të »»»

gazetaexpress.com
Arbresh 14.07.2019. 19:45

Koalicioni i përçarë, opozita e bindur se zgjedhje do të ketë në vjeshtë - Arbresh.info

Në dyvjetorin e formimit të qeverisë së udhëhequr nga Ramush Haradinaj, partitë opozitare do të tentojnë që përmes mocionit ta rrëzojnë atë dhe ta dërgojnë vendin në zgjedhje të parakohshme. Ndonëse ka kohë që LDK, VV dhe PSD, kanë nisur mbledhjen e nënshkrimeve, fillimi i muajit shtator pritet të »»»

Koha 14.07.2019. 19:10

Koalicioni i përçarë, opozita e bindur se zgjedhje do të ketë në vjeshtë

Në dyvjetorin e formimit të qeverisë së udhëhequr nga Ramush Haradinaj, partitë opozitare do të tentojnë që përmes mocionit ta rrëzojnë atë dhe ta dërgojnë vendin në zgjedhje të parakohshme. Ndonëse ka kohë që LDK, VV dhe PSD, kanë nisur mbledhjen e nënshkrimeve, fillimi i muajit shtator pritet të »»»

koha.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.