shqiptarja.com
Çuçi takim me blegtorët në Nivicë: Jemi në bisedime me investitorë nga Arabia Saudite dhe Irani
Promovohet pulla postare dhe emblema e Konferencës së Parisit
“Arrestohet për kontrabandë kandidati i PS-së/ “Policia e Sandër Lleshit fsheh krimin!”
Tani është e qartë!/ Reagon Taulant Balla pas vendimit të Kolegjit Zgjedhor: Të zhvillohen zgjedhjet
rtsh.al
Ministri i Jashtëm Turk, në lidhje me qëndrimin e SHBA-ve mbi sistemet e mbrojtjes raketore Ruse
periskopi.com
Ganja e PDK-së bëhet avokate e mbretit të tallavasë, Labit
tetovasot.com
Osmani – Sijartos: Hungaria mbetet aleati ynë i fuqishëm brenda Bashkimit Evropian
portalb.mk
Konstatime dhe të dhëna personale, në një lajm joprofesional
aa.com.tr
Turqia përshëndet Ruandën për mbyljjen e shpejtë të shkollës së FETO-s
shqiptarja.com
Maturantët zhvillojnë provimin e fundit/ PD: U nxorën tezat
alsat-m.tv
Shqipëri, vijojnë përplasjet për datën e zgjedhjeve
Protesta kundër BDI-së në Tetovë. Vëllai i El Chekës: Ali Ahmeti vret shqiptarë (VIDEO)
shqiptarja.com
NY Times: Institucioni më i lartë zgjedhor në Shqipëri shmang presidentin! Të dielën ka zgjedhje
Ekonomisti: Moska synon monopolin mbi asetet natyrore
aa.com.tr
Politikat e Erdoğanit për Lindjen e Mesme, më të mbështeturat në mesin e arabëve
evropaelire.org
Telekomi i Kosovës vendos ta ndërpresë kontratën me Z-Mobile
cna.al
Skandali i Kolegjit të Posaçëm të Apelimit/ Albana Shtylla nga Soros tek plagjiatura
ARRSH merr masat 1 javë pas tragjedisë, eksperti: Nuk mjaftojnë
portalb.mk
Sijarto përsëriti qëndrimin e tij për RMV-në: Shtyrja e dhënies së datës – humbje e madhe për BE-në
Ministrja Denaj fton sipërmarrjet suedeze të investojnë në Shqipëri
boldnews.al
A do e lejojë Lulzim Basha grushtin e shtetit duke tundur kokën para ndërkombëtarëve…
Debate gjatë diskutimit të kërkesës së 55 deputetëve për shkarkimin e Presidentit Meta
rtsh.al
Intesifikohen hetimet mbi dosjen "339"
Zaev vetëpropozohet për Ministrinë e Financave
botasot.info
Kryediplomati italian telefonon Ramën e Bashën, kjo është kërkesa e tij
noa.al
Bashkia Kukës padit anëtarët e KZAZ Kukës për shpërdorim detyre
GJERMANI – AKK: Asnjë bashkëpunim CDU-AfD
balkanweb.com
“Hetim parlamentar për Metën”,Ulsi Manja: Përgjigjja e tij fyese
FOKUS – Saga e trishtë e Boris Becker
BRUKSEL – Socialistët propozojnë Timmermans për president të KE
rtsh.al
Ministri i Jashtëm italian apel Ramës e Bashës: Siguri dhe korrektësi për zgjedhjet e 30 qershorit
ekonomiaonline.com
Dodik “këshillon” Haradinajn: “Çizmet ushtarake mund t’ia veshësh një maceje”
cna.al
“Spaghetti Western”/ Avni Delvina tallet keq me Ben Blushin  
koha.net
Jeta e ruses nga Leningradi me kolonelin shqiptar nga Patosi
rtsh.al
Basha takon aleatët pas vendimit të Kolegjit Zgjedhor. Shehi: Nuk e njohim vendimin
Produktet “Made in Kosova” synojnë tregun amerikanë
Bankers, 120 mln euro penalizim; Masa drastike nga tatimet për evazion të rëndë fiskal
aa.com.tr
Turqia kundërshton sanksionet amerikane lidhur me blerjen e sistemit S-400
almakos.com
EKSKLUZIVE/ Presidenti Pendarovski: Nuk do tërhiqem nga vlerat për të cilat thashë se do të angazhohem gjatë fushatës zgjedhore
almakos.com
Gabimi që e bëri Blerim Devolli në Kuvendin e Kosovës, që mund t’i kushtojë shtrenjtë
boldnews.al
Diktati për votat e administratës/ Sistemi i “Patronazhimit” për 30 Qershorin
Humbi jetën një 18 vjeçar?

Gazetari i njohur: Një prokurori i duhen 3 muaj për çertifikatë sigurie, Cakajt 24 orë…

Standard 12.01. 15:33

Gazetari i njohur: Një prokurori i duhen 3 muaj për çertifikatë sigurie, Cakajt 24 orë…

Sherbimet ne Shqiperi dhe DSIK-ja e kryeministrise Te marresh deshmin e penalitetit, duhet te presesh 10 dite deri 2 jave! Te marresh vertetim qe ke mbaruar ose jo sherbimin Ushtarak te duhen 1 deri 2 jave (me mik)! Te marresh vertetim qe ke mbaruar shkollen e mesme, per verifikim edhe ne arkive, t»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano