periskopi.com
Haradinaj thotë se moslejmi i kandidimit të Albin Kurtit nuk është gjë e mirë për demokracinë - Periskopi
vizionplus.tv
Deklaratë bombë e Elvis Hoxhës: Valdete Daka ka mashtruar! Ka fshehur dënimin e deputetit Etem Arifi. Debat i fortë me analistin Fitim Salihu
rtv21.tv
Ngjarjet e datës 28 janar
klankosova.tv
Haradinaj për Kurtin: Nuk është tregues i mirë për demokracinë të mos i lejohet kandidimi
klankosova.tv
Dardan Islami: Në vendet ku islami politik është përzier, aty kemi parë dështim dhe luftëra civile
lapsi.al
Grupi Ndërkombëtar i Krizave: 3 variantet për paqe finale mes Kosovës dhe Serbisë
lapsi.al
Emri: Antonio Gallo/ Si po ia ruajnë profilin e ulët kontaktit të Ndrangheta-s në Tiranë
vizionplus.tv
Vendimi i KQZ për Albin Kurtin/ Deklaratë e fortë e Hoxhës: Parlamenti i ri po cënohet nga Valdete Daka
periskopi.com
Lushtaku: Rinia e Drenasit beson vetëm në platformën e rimëkëmbjes të PDK'së - Periskopi
"Kosova është shtet laik", Bytyqi: Term i keqpërdorur shumë dhe keqkuptuar politikisht
telegraf.al
Gjermania jep 125 milionë euro për zhvillimin e qendrueshëm të Shqipërisë drejt standarteve të Bashkimit Europian
Kandidatja për deputete nga PDK-ja, Mihane Kodra Bekteshi merr përkrahje nga familjët e dëshmorëve. invalidët dhe veteranët
gazetablic.com
Shkelje drastike e masave anticovid nga partitë politike
shqiptarja.com
Bisedimet Athinë-Ankara, reagimi i parë nga Turqia: Ishte shumë pozitiv, duhet të flasim për çështjet që na kanë ndarë prej vitesh
ata.gov.al
21 Janari/ Balla: Berisha donte manipulimin e ngjarjes, synonte asgjësimin e opozitës
kosova.info
Kush janë policët, kandidatë për deputetë në listat e LDK-së dhe PDK-së
shqiptarja.com
Ndryshimet e fundit në Qeveri, 49% e shqiptarëve i konsiderojnë të nevojshme dhe 34% indiferentëSondazhi i Piepolit në Report Tv/ Shqiptarët të kënaqu
tvklan.al
Pipero: Më ndodhi dhe mua…
ina-online.net
Zaev – Sahakjan: Po përforcohet partneriteti me UNDP-në
gazetablic.com
Diplomatët e lartë të Hungarisë dhe Ukrainës synojnë të zbusin mosmarrëveshjen mbi të drejtat e pakicave
koha.net
Partitë vazhdojnë t’i injorojnë thirrjet për respektim të masave
balkanweb.com
Arjan Vasjari: 21 janarit i ka rënë baza morale. Efektivi i gardës duhet të thoshte kush e dha urdhrin për të qëlluar
epokaere.com
Zemaj e Haziri vizitojnë Swiss Clinique 2, vlerësohet lartë puna e kësaj klinike
telegrafi.com
Kurti viziton Malishevën dhe fshatrat e saj
shqiptarja.com
Intervista e plotë/Braçe në Report Tv: Asnjë zyrtar shqiptar s’del në përgjimet për Ndrangheta-n! Dalja e Prendit për 21 janarin, ka frikë nga drejtës
abcnews.al
“Ik dorëzohu”! Si nisi sherri dhe përse shqiptari e vrau të birin biznesmen, miku: Zoti të mëshiroftë
koha.mk
Ukraina do të ndalojë fluturimet mbi territorin e saj të13 transportuesve ajrorë rusë dhe sirianë
arbresh.info
Osmani e Kurti rrugëve të MalishevësTë ngjashme
kallxo.com
Anesa Qollakoviq: Adrijana Hoxhiq po u thotë boshnjakëve të Kosovës se e ka mbështetjen e ndërkombëtarëve
boldnews.al
KPA: Shkaqet e ankimit të Edison Ademit e nxjerrin me “diferencën negative më të thelluar”
insajderi.com
Gjoshi: Supremja tejkaloi kompetencat me vendimin për Zafir Berishën
kallxo.com
Rashiq: Aktakuza ndaj meje është politike, Lista Serbe ka miq brenda partive shqiptare
periskopi.com
Skender Reçica shpejgon sloganin e Nismës 'Me çlirimtarët' - Periskopi
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Sali Berisha, ose e vërteta e thjeshtë e 25 prillit
cna.al
The crumbling of the SMI/Lawyer and businessman leaves Kryemadhi’s party
kohajone.com
Kryeparlamentari Talat Xhaferi dhe Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev u takuan me Presidentin e grupit Eurosig-In
kallxo.com
Denoncimi i Nenad Rashiq: Lista Serbe po planifikon të 'kontrabandojë' emra në partitë e tjera për të marrë më shumë se 10 deputetëve
kallxo.com
Duda Balje: Lista Serbe s’po do vota për vete, po kërkon vota për komunitetet e tjera ku i kanë njerëzit
ata.gov.al
Shqipëri-Kosovë/ Akademitë e Shkencave, projekte madhore në albanologji
oranews.tv
Ju flet Moska – Ja pse e bëri Rama zëvendësministër të Brendshëm flautistin e Gazidedes
koha.net
Oezil synon ringjalljen te Fenerbahçe, ia mbyll derën Gjermanisë
kohajone.com
Meta: Zgjedhjet duhet të ishin mbajtur më herët. Në 25 prill, koha për një përmbysje të madhe
gazetainfokus.com
“VV-ja për 50 ditë i kap ndërmarrjet publike”
cna.al
“Mbani frymën!”/ Artan Hoxha ironizon Bolinon: Njerëzit mund të pësojnë atak nga sondazhi

“Dhimbje e trishtim”, Ditmir Bushati rrëqeth me fjalët për vdekjen e politikanit të njohur

Sot 04.12.2020. 17:41

“Dhimbje e trishtim”, Ditmir Bushati rrëqeth me fjalët për vdekjen e politikanit të njohur

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Marko Bello ka humbur sot betejën me Covid-19. Ai ka ndërruar jetë në moshën 59-vjeçare në një spital në Turqi, atu ku dhe po merrte trajtimin e nevojshëm. Për këtë ngjarje të trishtë ka reaguar edhe ish ministri Ditmir Bushati. “Dhimbje e trishtim për humbjen e p»»»

sot.com.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.