indeksonline.net
Grenell i reagon Bidenit pas deklaratës për dialogun Kosovë – Serbi: Prapë biseda dhe premtime boshe
Stamboll: Rikthimi i katedrales së famshme në xhami: ezani i parë në Hagia Sophia pas 86 vjetësh (pamje)
sot.com.al
Majko blen shtëpi 232 mijë euro, Margariti makinë me vlerë 8 mijë euro, ja fitimet e Etilda Gjonajt nga dietat jashtë vendit
sot.com.al
Zbardhet pasuria e ministrave, nga llogaritë me vlerë mijëra euro, te apartamentet, bizneset dhe automjetet luksoze
sot.com.al
PS i rikthehet shkarkimit të Metës, Komisioni Hetimor merr në dorë raportin e Venecias, ja çfarë do të diskutohet më 13 korrik
sot.com.al
Kreshnik Spahiu liston arsyet pse PD ka frikë të ndryshojë sistemin dhe paralajmëron: Ky do jetë fundi i Bashës
sot.com.al
Gent Ibrahimi “shkund” prokurorët: Mos u dekurajoni nga vetingu, ka ardhur koha e ndëshkimeve, nuk ka më të paprekshëm
sot.com.al
Vetingu, Manjola Kajana konfirmohet në detyrë dhe kalon direkt në SPAK, shkarkohet nga detyra Petrit Çeno
‘Armët në Kishë i ka fut Sigurimi’, fjalët e ish-hetuesit që u pushkatua për shpërndarje traktesh kundër pushtetit. Dëshmia e Padër Leon Kabashit
epokaere.com
Fuqitë evropiane nuk mund ta luajnë më rolin e njerkës ndaj shqiptarëve
koha.net
Rrugë që ngushtohet
koha.net
Kosova ka kërkuar shtyrjen e rifillimit të dialogut në Bruksel
Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”
periskopi.com
Bytyçi: Osmani ka po aq përgjegjësi sa edhe faj për situatën e krijuar në Kuvend
shqiptarja.com
Biden përshëndet rifillimin e bisedimeve Kosovë-Serbi, bën thirrje për bashkërendim me evropianët
ata.gov.al
Mësimi në kushte shtëpie /Shahini prezanton platformën për studentët dhe nxënësit
epokaere.com
Kosovës i duhet një qeveri e unitetit kombëtar
sot.com.al
Zbardhen 414 emrat që përfitojnë shtesë pensioni, nga naftëtarët, te minatorët, ja ndarja sipas qyteteve
mia.mk
Incidente të reja para Kuvendit të Serbisë në Beograd (video)
zeriamerikes.com
Tensionet ndërpresin seancën e parlamentit të Kosovës
zeriamerikes.com
Kosovë, 3 viktima dhe 205 të prekur me COVID-19, qeveria paralajmëron shtrëngim masash
almakos.com
(VIDEO) Sali Berisha: Zoran Zaev dhe koalicioni “Mundemi” argat të Vuçiqit
Agjencitë e OKB-së rishikojnë kushtet e azil-kërkuesve në Kosovë
boldnews.al
Sakrifica e deputetit Çaçani, ndërtojani rrugën se mund të bëhet “dëshmitar i sekteve fetare”
shqiptarja.com
Zbulohet spiuni egjiptian në zyrën e kancelares gjermane! Ja si i 'mbylli gojën' Merkeli Egjiptit
rtv21.tv
Kuvendi diskutoi për projektligjin për rishikim të buxhetit për vitin 2020
insajderi.com
Cfarë tha Vjosa Osmani që i nxiti deputetët e LDK-së?
evropaelire.org
Ndërpritet seanca e Kuvendit ku po shqyrtohej rishikimi i buxhetit
indeksonline.net
​Më 24 korrik nis webinari “Kosova: partneritet dhe mundësi”
americaneye.al
Vetingu shkarkon më shumë burra se gra
boldnews.al
Krimet e kryera nga Enver Hoxha duhet të adresohen në Gjykatën Penale Ndërkombëtare
shqiptarja.com
Çupi në 'Pa protokoll': Dera e hapur për këdo, edhe për kritikët e Bashës
shqiptarja.com
Sot i pashë të trembur
abcnews.al
Tërmeti dhe pandemia rrënojnë buxhetin, rriten pagesat për PPP, Milot-Morinë 240 milion lekë më shumë
kosova-sot.info
Abrashi për komentet ndaj Isa Mustafës: S’pritet asgjë tjetër prej militantëve kur elitat mbjellin dhunë
klankosova.tv
Hoti: Qeveria Kurti hapi ekonominë dhe shoqërinë disa javë përpara shteteve të tjera (VIDEO)
ata.gov.al
GREQI – Haftar raund të ri bisedimesh para konferencës së Berlinit
cna.al
Ekstremet emocionale/ Pse vdekjen e një njeriu e përjetojmë si tragjedi, dhe të mijërave si statistikë?
cna.al
Virusi i kapitalizmit
telegrafi.com
Abazi: Shpallja e gjendjes së jashtëzakonshme është forma për të manipuluar me procesin e dialogut
gazetamapo.al
Tani Edi Rama mahnit vetëm Surrelin!
gazetaexpress.com
Krijoi debat duke quajtur Camajn dhe Koliqin ish- bashkëpunëtorë të Sigurimit, reagon Auron Tare

Gjendja e rrugëve

Tetova Sot 03.06. 11:34

Gjendja e rrugëve

Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet nëpër rrugë të lagështa. Për shtetasit e Maqedonisë së Veriut të gjitha vendkalimet kufitare janë të mbyllura për dalje nga shteti. Të mbyllura janë edhe të gjitha vendkalimet për hyrje në shtet për shtetasit e huaj, udhëtarë dhe automjete, përveç pë»»»

tetovasot.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining