Diskutohet për ekonominë gjatë pandemisë COVID19
top-channel.tv
Tragjedia në Liban/ Reagim të shumta vijnë pas shpërthimit të fuqishëm
aa.com.tr
Trump: Shpërthimi në Bejrut "duket sikur një sulm i tmerrshëm"
insajderi.com
Donald Trump: Shpërthimi në Beirut - Është sulm dhe jo aksident(VIDEO)
abcnews.al
E FUNDIT/ Aksident i rëndë në fshatin Kozare, makina përplas fëmijën 7-vjeç
ata.gov.al
Kurti viziton Gjakovën, apel për zbatimin e masave parandaluese nga qytetarët
balkanweb.com
Video/ Momenti rrëqethës në Bejrut, babai bën gjithçka që të mbrojë të birin, e fut nën tavolinë dhe…
shqiptarja.com
Në 'luftë' prej 1949/ Izraeli ndihmon armikun në ditët e vështira, dërgon mjekë në Liban Liban/ Shpërthim i fuqishëm në Bejrut/ 50 viktima, mbi 2500 t
ata.gov.al
COVID-19/ Piktori shqiptar dhuron dy vepra të tij për një spital në Greqi
cna.al
Video- Shpërthimet në Bejrut/ Priftit i bie tavani në kokë gjatë meshës
lapsi.al
Zjarret masive/ Haki Çako: Djegin tokat për ngritjen e resorteve
kosova.info
24-vjetori i kremtimit të meshës së parë të dom Agim Qerkinit, famullitar i Kishës “Zoja e Këshillit të Mirë” në Klinë
abcnews.al
Shpërthimi në Beirut, Meta: Solidarizim me popullin e Libanit
newsbomb.al
Presidenti Ilir Meta reagon pas shpërthimit të fuqishëm në Bejrut
kohajone.com
Mbi 50 të vdekur dhe me shumë se 3000 të plagosur në Liban
Koalicioni shqiptar “Bashkë nji za”, dorëzon listën
Vuçiqi si “provokator kundër Rusisë”
aa.com.tr
Viktima dhe të plagosur në shpërthimin masiv në Bejrut
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Rezultati i vjetër i trukut të ri të Lulzim Bashës me listat!
abcnews.al
Lista e deputetëve të PD-së, a do t’i nënshtrohet Berisha Komisionit të Vlerësimit?
Lista shqiptare “Koha është tani”, dorëzon listën
Tërheqja e parave të Trustit dhe ndihma për bizneset, në pritje të një ligji të ri
periskopi.com
Shpërthimi katastrofal në Bejrut i incizuar nga katër kënde të qytetit (Video) - Periskopi
insajderi.com
Rritet në 25 numri i të vdekurve – 2500 janë të lënduar - Numrat po rriten
lapsi.al
Kalon me sukses vetingun gjyqtarja që liroi nga burgu Lul Berishën
abcnews.al
Zjarret në vend, 200 efektivë të Forcave të Armatosura në terren
Tortura e berishëve, përballë Tahirit, Ndroqit dhe Libanit
kallxo.com
Osmani padinë dhe kërcënimet ndaj përfaqësueses së OJQ-së 'Pishtarët' e quan kanosje të lirisë së shprehjes
ata.gov.al
FOTOGALERI- Rindërtimi/ Qytetarët tërheqin grantet për riparimet në banesa në Kavajë
gazetainfokus.com
Hapen çerdhet në Fushë – Kosovë, por me disa kufizime dhe pa interesim nga qytetarët
Haradinaj: Tavolina e Borrell-Lajçak është e njëjtë me të MogerinitTë ngjashme
lajmpress.org
Pse askush nuk flet për Platformën Politike?
javanews.al
Tuneli i Llogorasë ndërtohet me fondet e buxhetit, jepet shuma për studimin e fizibilitetit -
klankosova.tv
Familja e Elizabeta Hasanit jeton në Malin e Zi (VIDEO)
cna.al
Fotolajm-Rishfaqet Fatos Nano/ Ish-kryeministri shijon pushimet në Qerret
ata.gov.al
Kushtetuesja pezullon dekretin e Thaçit për qeverinë e re
koha.net
Pesë vjet nga themelimi i Speciales, shoqatat e dala nga lufta kërkojnë që ajo të ndjekë edhe serbët
Skënder Hyseni të enjten kthehet në KosovëTë ngjashme
Skender Hyseni bën të ditur takimet dy ditore me zyrtarë të lartë të Departamentit të Shtetit amerikanTë ngjashme
abcnews.al
“Kërpudha” e frikshme u ngrit në ajër, autoritetet libaneze: Cili mund të ketë qenë shkaku i shpërthimit

PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri, Serbia e ndali qarkullimin në atë pjesë për 48 orë

Lajmi 11.04. 19:28

PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri, Serbia e ndali qarkullimin në atë pjesë për 48 orë

Partia Demokratike e Kosovës e konsideron të papranueshme sjelljen e qeverisë Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. Sipas PDK-së, ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i vendimeve të Beogradit dhe jo qeveris»»»

lajmi.net
Kosova 11.04. 19:36

PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri, Serbia e ndali qarkullimin në atë pjesë për 48 orë

Partia Demokratike e Kosovës e konsideron të papranueshme sjelljen e qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. Ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i vendimeve të Beogradit dhe jo qeverisë»»»

kosova.info
Kosova Sot 11.04. 19:37

PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri, Serbia e ndali qarkullimin në atë pjesë për 48 orë

Prishtinë, 11 Prill 2020 – Partia Demokratike e Kosovës e konsideron të papranueshme sjelljen e qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. Ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i vendimeve t»»»

kosova-sot.info
RTK 11.04. 19:32

PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri të vendit

Partia Demokratike e Kosovës e konsideron të papranueshme sjelljen e qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. Ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i vendimeve të Beogradit dhe jo qeverisë»»»

Insajderi 11.04. 19:32

PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri, Serbia e ndali qarkullimin në atë pjesë për 48 orë

Partia Demokratike e Kosovës e konsideron të papranueshme sjelljen e qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. Ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i vendimeve të Beogradit dhe jo qeverisë»»»

insajderi.com
Presheva Jone 11.04. 19:22

PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri, Serbia e ndali qarkullimin në atë pjesë për 48 orë

Prishtinë, 11 Prill 2020 – Partia Demokratike e Kosovës e konsideron të papranueshme sjelljen e qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. Ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i vendimeve t»»»

preshevajone.com
Express 11.04. 19:53

PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri, Serbia e ndali qarkullimin në atë pjesë për 48 orë

Prishtinë, 11 Prill 2020 – Partia Demokratike e Kosovës e konsideron të papranueshme sjelljen e qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. Ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i vendimeve t»»»

gazetaexpress.com
RTV 21 11.04. 19:48

​PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri, Serbia e ndali qarkullimin në atë pjesë për 48 orë

Reagim i PDK-së Reagim i PDK-së Partia Demokratike e Kosovës e quan të papranueshme sjelljen e qeverisë në detyrë Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. PDK thotë se ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i ve»»»

Kallxo 11.04. 21:11

PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri, Serbia e ndali qarkullimin në atë pjesë për 48 orë

Partia Demokratike e Kosovës e konsideron të papranueshme sjelljen e qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. Sipas PDK-së, ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i vendimeve të Beogradit d»»»

kallxo.com
Klan Kosova 11.04. 19:35

PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri, Serbia e ndali qarkullimin në atë pjesë për 48 orë

Partia Demokratike e Kosovës me anë të një njoftimi për media deklaron se qeveria në detyrë është duke u larguar nga kontrolli në pjesën veriore të vendit, transmeton Klan Kosova. “Vendimi për ndalimin e qarkullimit për 48 orë në veri të vendit nga Qeveria e Serbisë është dëshmia më e fortë e asaj »»»

klankosova.tv
Periskopi 11.04. 20:42

PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri, Serbia e ndali qarkullimin në atë pjesë për 48 orë Prishtinë

Partia Demokratike e Kosovës e quan të papranueshme sjelljen e qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. PDK thotë se ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i vendimeve të Beogradit dhe jo q»»»

periskopi.com
Arbresh 11.04. 19:35

PDK: Zmbrapsjen e Kurtit në veri Beogradi po e shfrytëzon për ta forcuar edhe më tej kontrollinTë ngjashme

Partia Demokratike e Kosovës, e konsideron të papranueshme sjelljen e qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. Përmes një komunikate PDK,thotë se ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i ve»»»

EO - Ekonomia Online 11.04. 19:56

PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri, Serbia e ndali qarkullimin

Partia Demokratike e Kosovës (PDK) e konsideron të papranueshme sjelljen e qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. Ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i vendimeve të Beogradit dhe jo qe»»»

ekonomiaonline.com
Indeks 11.04. 19:21

PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri, Serbia e ndali qarkullimin në atë pjesë për 48 orë

Partia Demokratike e Kosovës e konsideron të papranueshme sjelljen e qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. Ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i vendimeve të Beogradit dhe jo qeverisë»»»

indeksonline.net
Epoka e Re 11.04. 19:24

PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri, Serbia e ndali qarkullimin në atë pjesë për 48 orë

Partia Demokratike e Kosovës e konsideron të papranueshme sjelljen e qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. “Ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i vendimeve të Beogradit dhe jo qeveris»»»

epokaere.com
Koha 11.04. 19:34

PDK: Kurti është dorëzuar përballë situatës në veri, nuk ka asnjë kontroll atje

Partia Demokratike e Kosovës e konsideron të papranueshme sjelljen e, siç thotë kjo parti, "qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit". PDK-ja thotë se qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i vendimeve të »»»

koha.net
Kosova Live 360 11.04. 19:31

PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri

Partia Demokratike e Kosovës e konsideron të papranueshme sjelljen e qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. Ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i vendimeve të Beogradit dhe jo qeverisë»»»

kosovalive360.com
Telegrafi 11.04. 19:31

PDK: Zmbrapsjen e Kurtit në veri Beogradi po e shfrytëzon për ta forcuar edhe më tej kontrollin

Partia Demokratike e Kosovës e konsideron të papranueshme sjelljen e qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. Përmes një komunikate PDK thotë se ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i ven»»»

telegrafi.com
Infokusi 11.04. 19:52

PDK: Qeveria Kurti nuk ka kontroll në veri, Serbia e ndali qarkullimin në atë pjesë për 48 orë

Partia Demokratike e Kosovës e konsideron të papranueshme sjelljen e qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. Ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i vendimeve të Beogradit dhe jo qeverisë»»»

gazetainfokus.com
Zeri 11.04. 20:02

PDK: Zmbrapsjen e Kurtit në veri Beogradi po e shfrytëzon për ta forcuar edhe më tej kontrollin

Partia Demokratike e Kosovës e konsideron të papranueshme sjelljen e qeverisë së shkarkuar Kurti karshi situatës së fundit në veri të vendit. Përmes një komunikate PDK thotë se ditë pas dite, qeveria vetëm sa po largohet nga kontrolli efektiv i asaj pjese dhe dëshmi më e qartë janë respektimi i ven»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining