gazetablic.com
Kuçi e PSD-së “shpërthen” me akuza ndaj Kurtit: Leninistë, erdoganistë, liberalë, konservatorë, pacifistë e radikalë
Krasniqi: `Lideri suprem` bashkimin Kombëtar e ndërroi me kosovocentrizëm
Prodhohet bateria e makinës që mund të karikohet për 5 minuta! – “Revolucion për tregun e automjeteve elektrike”
vizionplus.tv
Dendias i prerë: Të votojmë shtrirjen me 12 km në Jon, Greqia se negocion sovranitetin
shqiptarja.com
Haradinaj i kundërpërgjigjet Vuçiç: Mos ke frikë, mos u bëj nervozVuçiç: Krijimi i ‘Shqipërisë së Madhe’, kërcënim për Serbinë dhe BE
cna.al
Gjilani bën pazar te Skënderbeu, merr mbrojtësin që luajti me korçarët
sot.com.al
“Ua dinë me fakte dhe prova”, Spartak Ngjela del me paralajmërimin ‘bombë’: Këta politikanë janë të skeduar! Ja kush është tmerri i tyre!
shqiptarja.com
Zgjedhjet e 25 prillit/Notë verbale Qeverisë shqiptare, ODIHR mbërrin në Shqipëri për masat paraprake
aa.com.tr
“Arrestimi i Navalny-t është çështje e brendshme e Rusisë”
koha.net
OSHP-ja konstaton shkelje në tenderin për furnizim me uniforma në Polici
arbresh.info
Jetlir Zyberaj i AKR-së: Urgjentisht duhet të angazhohemi të përmirësojmë këto tri temaTë ngjashme
shqiptarja.com
Caka për Report Tv: Do iki nga LSI kur të bëhet si Rilindja e sotme! S'kam bërë debat me Metën në Presidencë! Rrjedhjet? Nuk na dëmtojnë fare!
exit.al
Nga 22 janari rikthehet shiu, AKMC apel bashkive për masa
syri.net
Putini zhytet në ujin e akullt në rastin e Epifanisë
vizionplus.tv
Miratohet afati i ri për OFL/ Opozita në kuvend kërkon të mos zvarriten çështjet
syri.net
Korçë/ Edmond Spaho prezantohet si drejtuesi politik i PD-së
oranews.tv
PR prezanton kandidatët në Shkodër
cna.al
Ridiculous polls make him Prime Minister/ Luli Basha should change the “tailor”
kosova.info
Ta kujtojmë daljen e UÇK-së me dalje në votime
lajme.rtsh.al
Vriten dy paqeruajtës të OKB-së në Republikën e Afrikës Qendrore
syri.net
Fotografi të vjetra nga betimi i Presidentëve amerikanë
Kërkesa globale e naftës do të rritet me 6 për qind
vizionplus.tv
Akuza në Kosovë/ Daka: Verifikimi i votuesve po politizohet
gazetablic.com
Bytyçi i PDK-së: Në mungesë të programit serioz, VV po na ofron nudizëm
ina-online.net
Serbia nis sot vaksinimin masiv
exit.al
KPK shkarkon prokurorin e Apelit Vlorë, Enrik Haxhiraj
shqiptarja.com
'Rrebeshe shiu në 22-26 janar', Agjencia e Mbrojtjes Civile paralajmëron përmbytje, apelon prefekturat dhe bashkitë
newsbomb.al
Lulzim Basha i besoi Qarkun e Korçës, Spaho flet krah Salianjit: Do dalim forcë e parë, nesër në qeveri do jetë PD dhe aleatët
cna.al
Analisti i Ilir Metës: PS Ferrari, Luli me karrocë
insajderi.com
Hoti rikujton marrëveshjen e Uashingtonit
boldnews.al
Vendimi/ Kush thyen karantinën përfundon në kampe refugjatësh dhe qendra riedukimi
balkanweb.com
100 vjet Kongres Bektashian/ Mos u çudisni këndonjës, realizohen ëndrrat e të pavdekurve Prindër të Kombësisë: Naimit, Vretos, Kristoforidhit e të tje

Si u prek Shqipëria nga pandemia e gripit të Hong-Kongut në 1970!/ Profesor Sabit Brokaj: Pati një izolim të jetës dhe vdekshmëri të lartë

Panorama 13.01. 21:02

Si u prek Shqipëria nga pandemia e gripit të Hong-Kongut në 1970!/ Profesor Sabit Brokaj: Pati një izolim të jetës dhe vdekshmëri të lartë

| 21:00 Profesor Sabit Brokaj, ish-ministër i Shëndetësisë dhe Mbrojtjes, në intervistën e fundit për gazetën “Panorama”, në prill të 2020, tregon epidemitë e rënda gripale që ka përjetuar si nxënës, por dhe si mjek. Ai kujton se kur ka qenë konviktor i shkollës së mesme në Vlorë është izoluar për »»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.