PD, paralele të rrezikshme me Bjellorusinë, kërcënimi: Kujdes, pas pak pamjet e Minskut mund të bëhen një “deja vu” për Tiranën. Guximtarët reagojnë
rtv21.tv
Ngjarjet e datës 12 gusht
gazetamapo.al
Humb jetën nga koronavirusi drejtori i birrës “Peja”
abcnews.al
BE kritikon Bjellorusinë për dhunën pas zgjedhjeve, paralajmëron marrje të masave
shqiptarja.com
Shpëtuan hebrenjtë, arkitekti i njohur hebre ndërton falas memorialin në nder të shqiptarëve
telegrafi.com
Vdes nga COVID-19 edhe një pacient në Spitalin e Gjilanit
indeksonline.net
Mbi 40 milionë lekë gjoba lokaleve që organizuan dasma në Shqipëri
botasot.info
Vaksina “Putin”, politikania e opozitës shqiptare bën thirrje: Ta provojmë!
ata.gov.al
AAK voton pro koalicionit me LDK-në, Haradinaj tregon prioritetet
gazetablic.com
Vdes edhe një pacient nga koronavirusi
shqiptarja.com
Ndërron jetë drejtori i birrës së njohur në Shqipëri, dyshohet se ishte infektuar me Covid19
sot.com.al
Do aplikojë për punë? Ish ministri i PD-së plotëson testin e CIA-s amerikane (FOTO)
abcnews.al
Joe Biden hyn në histori, zgjedh një grua me ngjyrë si kandidate për nën presidente
koha.mk
Vaksina kundër Covid, Rusia merr porosi për 1 miliardë doza
shqiptarja.com
Berisha: Shqipërisë t’i hiqet drejtimi i OSBE-së, pse s'reagon Lukashenkoi Tiranës'...por reagimi zyrtar e nxjerr blof
kallxo.com
Xhavit Haliti: PDK duhet të hyjë në koalicionin qeveritar
cna.al
Hetimet filluan të heqin “mbeturinat”!
rtsh.al
MASR refuzon projektin "100 fushat" të FSHF
abcnews.al
Haradinaj-Hotit: Është ulur niveli i dialogut, bëj disa hapa mbrapa
cna.al
Pse hesht Lukashenko i Tiranës në krye të OSBE!
ata.gov.al
Thaçi pas intervistimit në Hagë: Ky proces do të vulosë njëherë e përgjithmonë rolin historik të UÇK-së
boldnews.al
Çfarë janë “superpërhapësit” dhe si mund të ndalen?
abcnews.al
PD Shkodër: Spitali Rajonal vatër infeksioni nga fillimi i pandemisë, nuk ka tampone
Tensionet me Turqinë, Greqia vë ushtrinë në gadishmëri
kallxo.com
COVID-19, Syla takon ambasadorin e OSBE-së Braathu, i tregon për mungesën e stafit në spitale dhe klinika
ata.gov.al
VIDEO- Përrenjas, Malaj për ATSH: Shpërndahen ndihma ushqimore për 350 familje në nevojë
epokaere.com
Ministria e Arsimit përzgjodhi mësimdhënësit për mësimin online
abcnews.al
Ministri gjerman: Rusia nuk bashkëpunoi në hetimet për vrasjen në Berlin
abcnews.al
I beson Putinit, ky është presidenti i parë që do të marrë vaksinën ruse anti-Covid
boldnews.al
Kallëzimi i Alaudin Malajt/ Fatmir Xhafaj dhe Ardi Veliu do të hetohen nga SPAK si ‘grup i strukturuar kriminal’ (Dokumenti)
abcnews.al
Kejdi Mehmetaj: Më 14 shtator nis viti i ri akademik! A do të zhvillohet mësimi online?
portalb.mk
RMV, Mbi 500 mijë euro për portalet nga partitë politike gjatë fushatës parazgjedhore
abcnews.al
GJKKO kërkon regjistrimin e padisë së Alaudin Malajt ndaj Fatmir Xhafajt dhe Ardi Veliut

Ngjarjet e datës 14 shkurt 2020

Kosova 14.02. 08:15

Ngjarjet e datës 14 shkurt 2020

Federata Skitare e Kosovës organizon garën e “Sllallomit paralel”. (Brezovicë, ora 09:00) Komuna e Gjilanit bën prezantimin e programit “Vrojtuesit e lagjes”. (Salla e mbledhjeve të Kuvendit Komunal të Gjilanit, ora 9:30) Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mban mbledhje. (KQZ, ora 10:00) Qendra Kosovar»»»

kosova.info
RTK 14.02. 08:10

Ngjarjet e ditës së sotme

Ngjarjet e datës 14 shkurt 2020. Federata Skitare e Kosovës organizon garën e “Sllallomit paralel”. (Brezovicë, ora 09:00) Komuna e Gjilanit bën prezantimin e programit “Vrojtuesit e lagjes”. (Salla e mbledhjeve të Kuvendit Komunal të Gjilanit, ora 9:30) Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mban mbledhje»»»

Express 14.02. 07:52

Ngjarjet e ditës së sotmeTe fundit

Cka do të ndodhë sot? Federata Skitare e Kosovës organizon garën e “Sllallomit paralel”. (Brezovicë, ora 09:00) Komuna e Gjilanit bën prezantimin e programit “Vrojtuesit e lagjes”. (Salla e mbledhjeve të Kuvendit Komunal të Gjilanit, ora 9:30) Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mban mbledhje. (KQZ, ora»»»

gazetaexpress.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining