“Babai ka qenë i martuar me një ruse”/ Rrëfimi ndryshe i Ramës për revistën franceze: Nga komunizmi tek emërimi si ministër dhe më pas kryeministër

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Gazeta Dita Albania 18.10. 10:43

“Babai ka qenë i martuar me një ruse”/ Rrëfimi ndryshe i Ramës për revistën franceze: Nga komunizmi tek emërimi si ministër dhe më pas kryeministër

Në një intervistë për revistën e njohur franceze “BeauxArts Magazine”, kryeministri Edi Rama ka zbuluar detaje të panjohura të familjes së tij. Rama ka zbuluar se babai i tij, Kristaq Rama, ka qenë i martuar me një grua ruse, e cila u detyrua të largohej për në Bashkimin Sovjetik pas prishjes së ma»»»

Shqip Albania 18.10. 10:17

"Babai im ka qenë i martuar me një ruse"/ Rrëfimi ndryshe i Ramës: Nga regjimi i Enverit, tek emërimi si ministër i Nanos dhe kryeministër

Në një intervistë për revistën e njohur franceze “BeauxArts Magazine”, kryeministri Edi Rama ka zbuluar detaje të panjohura të familjes së tij. Rama ka zbuluar se babai i tij, Kristaq Rama, ka qenë i martuar me një grua ruse, e cila u detyrua të largohej për në Bashkimin Sovjetik pas prishjes së ma»»»

gazeta-shqip.com
Panorama Albania 18.10. 09:49

“Im atë ka qenë i martuar me një ruse”, Edi Rama rrëfen sekretet, nga censura para ‘90 tek emërimi si ministër i Nanos: Pse refuzova të bëhem drejtor i RTSH-së

Oct 18, 2021 | 9:25 Kryeministri Rama ka zbuluar detaje të familjes së tij kur ka rrëfyer se babai i tij, Kristaq Rama, ka qenë i martuar me një grua ruse. Në një intervistë për revistën e njohur franceze “BeauxArts Magazine”, duke treguar egërsinë e diktaturës komuniste të regjimit të Enver Hoxhës»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.