klankosova.tv
Hoxhaj thotë se test-protesta e VV-së është sulm ndaj Kushtetueses
ata.gov.al
BERZH, konsulencë online pa pagesë për biznesin, mbi menaxhimin e krizës COVID-19
zeriamerikes.com
Bieber: Ka pak mundësi për një marrëveshje Kosovë - Serbi gjatë këtij viti
shqiptarja.com
Covid-19 godet ndjeshëm industrinë e nxjerrjes së naftës, Balluku: Po përpiqemi të menaxhojmë mbarëvajtja e sektorit
aab-edu.net
Dy këngëtarë të njohur pjesë e protestës së VV-së
shqiptarja.com
Ekskluzive/ 17 zyrtarë ranë në 'rrjetën' e dekriminalizimit në 2019, largohen e kallëzohen penalisht për fshehje të të shkuarës së zezë
balkanweb.com
A po i çon LDK mesazhe Vjosa Osmanit? Bojkotojnë mbledhjen e kryesisë bashkë me partnerët e koalicionit
Këshilltari i Kurtit publikon fotografi nga zyra e qeverisëTë ngjashme
klankosova.tv
Nis test-protesta e Lëvizjes Vetëvendosje
ata.gov.al
“Politikanët të mos ndërhyjnë në çështjet e drejtësisë”/ Balla: Meta qasje pozitive me situatën emergjente
Tallja me reformën, dështimi që po shitet si sukses!
epokaere.com
LDK-ja me partnerë bojkotojnë mbledhjen e kryesisë së thirrur nga Vjosa Osmani
Nga mbledhja e Komisionit për Ekonomi, Punësim, Tregti, Industri, Ndërmarrësi dhe Investime Strategjike
shqiptarja.com
Mblidhet Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore! Hajdari, Gjiknuri, Bylykbashi e Vasili mbërrijnë në Pallatin e KongreseveSot 'Zgjedhorja'/ Ambasador
syri.net
Mblidhet Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore/ Çfarë pritet të diskutohet
Diskutohet për ndikimin e pandemisë COVID-19 tek bizneset
balkanweb.com
“Malet” e inerteve nga tërmeti në Shijak, kryetari i bashkisë Arbana: Nuk kemi buxhet t’i zhvendosim!
gazetablic.com
Forca të shumta policie në shesh para fillimit të protestës së VV-së
sot.com.al
“Kujt po i jep sinjale për atentate zoti President?”, Frrok Çupi ‘godet’ sërish, zbulon lëvizjen e fshehtë që po planifikon Meta pas paralajmërimit ng
hashtag.al
Salianji reagon ndaj Ballës: Ndihma gjatë epidemisë vlen sa 2 km për oligarkët e Ramës
telegrafi.com
Controur Global i kërkon qeverisë 20 milionë euro, Oda Amerikane: Dëmi më i rëndë do të jetë prishja e imazhit të vendit në sytë e investitorëve të hu
syri.net
Pas ligjit të sigurisë, SHBA planifikon të anullojë vizat e studentëve kinezë
(VIDEO) Shtohen zërat për zgjedhje më 5 korrik
shqiptarja.com
Basha akuza qeverisë dhe Veliajt: Do marrim 30 mln euro borxh për ndërtimin e teatrit duke varfëruar më tej shqiptarët
gazetainfokus.com
Policia e Kosovës nis mobilizimin për tubimin e sotëm
ina-online.net
Çfarë mund të mësojmë nga teoritë e komplotit
newsbomb.al
'I babëzituri s’do t'ja dijë për mbi 120 mijë të papunë...', Basha në 'luftë' me Ramën: Po i afrohet fundit të qeverisjes
newsbomb.al
'Duhet shporrur', Salianji akuza Ramës: Me lekët e buxhetit pagoi oligarkët, ndihma ndaj qytetarëve sa 2 km rrugë që u paguan klientëve
portalb.mk
Osmani optimisit për datën e zgjedhjeve, 5 korriku është datë e mundshme kompromisi
ekonomiaonline.com
Komisioni për Ekonomi e kthen mbrapshtë raportin vjetor të Autoritet të Konkurrencës për vitin 2019
ina-online.net
BDI: Mbi 5 milionë euro mbështetje financiare për bujqit
telegrafi.com
Pako e Rimëkëmbjes Ekonomike, këto janë 11 masat që janë përfshirë në të
rtv21.tv
Bislimi prezanton pakon e dytë për ekonomi në vlerë 1.2 miliard euro

Qebapët e çadrave

Zeri Popullit 08.04. 23:28

Qebapët e çadrave

Nga Edmond Arizaj Çadra po kthehet në simbol. Jo të protestës. As të kundërshtimit të pushtetit. Të lirisë jo e jo. Në simbol të qebaptores. Aty gatuhen sot qebapët e Lulzim Bashës. Para ca vitesh ishte Edi Rama që gatuante qebapët e tij. E fundit që u hodhi Basha njerëzve për të ngrënë kishte lidh»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining