Vetëvendosje: Prokuroria të ndjekë ata që keqpërdorën të dhënat personale dhe jo mediat

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Lapsi Albania 19.04. 20:33

Vetëvendosje: Prokuroria të ndjekë ata që keqpërdorën të dhënat personale dhe jo mediat

Lëvizja Vetëvendosje dega në Shqipëri ka reaguar për skandalin e SPAK që ka kërkuar sekuestrimin e serverëve dhe aseteve të Lapsi.al duke përdorur si justifikim mosdhënien e databazës së patronazhistëve të PS. Në një deklaratë për mediat Vetvendosje thotë se prokuroria duhet të vihej pas keqpërdoru»»»

lapsi.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.