tetovasot.com
Kurti: Qeveria e re kosovare është jolegjitime dhe në shërbim të Serbisë
rtsh.al
Reagimet pas heqjes së recirpocitetit Kosovë-Serbi
kohajone.com
Marrëveshja për Reformën Zgjedhore, Patozi: Nuk ia keni futur Ramës, por OSBE-së
“La Casa de Surrel”!
Sezoni turistik nga deti në mal / Surprizat e Durrësit, Himarës, Përmetit dhe Malësisë së Madhe
ekonomiaonline.com
Hoti ka pranuar telegram urimi nga Recep Tayyip Erdogan
ata.gov.al
100-vjetori i Asamblesë së Turqisë/ Ruçi, letër Şentop: Në luftën kundër COVID-19 asnjë vend nuk është i vetëm
koha.net
Vritet udhëheqësi i Al-Kaidës nga forcat franceze në Afrikën Veriore
tetovasot.com
Gjuhët indoevropiane
ata.gov.al
Sgarbi viziton Gjirokastrën/ Golemi: Një mik i madh i shqiptarëve
Marrëveshja për “Zgjedhoren”, Gjiknuri jep detajet e para, Patozi: PD firmosi humbjen e radhës, Gjoni: Bashës i paskan hedhur top lecke
newsbomb.al
A do ta lyejmë më gishtin para se të votojmë? Përgjigjet Oerd Bylykbashi: Me identifikimin biometrik...
alpenews.al
PRAPASKENAT E MARRËVESHJES/ Gënjeshtra e madhe opozitare për heqjen e “komisionerëve të Rilindjes”!
ata.gov.al
Ndërtimi i 2 lagjeve të reja në Tiranë e Durrës pas tërmetit/ Rama: Po hapim një kapitull të ri
shqiptarja.com
Është edhe më e pistë sesa duket
Denoncimi: Ministri Bledi Çuçi po ndërhyn të nxjerrë nga burgu mikun e tij
periskopi.com
Shala i pakënaqur për emërimet nga Nisma në Qeverinë Hoti, Sherifi e Berisha nuk e pëkrahin
shqiptarja.com
Mynxyra e shpirtit të Opozitës
ata.gov.al
Turistët e parë në krahinën malore të Kurveleshit të Sipërm, në Tepelenë
Kimete Berisha duartroket Hotin: Më guxim është me heq reciprocitetin, sesa me vendos reciprocitetin
boldnews.al
Do çonte në Itali 18 klandestinë, kapet në Vlorë 48-vjeçari
Veterani i LDK-së në Gjermani, Bashkim Leci i ka dy fjalë për “rugovistët e Albinit”
koha.net
Prishtina sfidon kampionin
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 26/4/2020
aa.com.tr
Ushtria e Libisë nis operacion të ri për çlirimin e Sirte-s dhe Al-Jufra-s
syri.net
Dasmat në Iran po sjellin një valë të dytë COVID-19, thotë Presidenti Rouhani
koha.net
Balotelli mungon në stërvitje, Bresica ia shkëput kontratën
kallxo.com
Banka Botërore: Pandemia mund të rrit numrin e analfabetëve funksionalë
gazeta-shqip.com
Arrestohet trafikanti, tentoi të çonte me skaf në Itali 18 klandestinë nga vendet arabe
lapsi.al
Vittorio Sgarbi viziton shtëpinë e Enver Hoxhës në Gjirokastër
koha.net
“Magjia e librit” si rrëfim personal në formë kujtimesh
shqiptarja.com
Trafiku i klandestineve 'rrëzon' kufirin shqiptar! Itinerari si futen në Shqipëri, lëvizja dhe Tiranë dhe ku përfundojnë (Dëshmitë ekskluzive)
evropaelire.org
Veseli: Qeveria bëri mirë që hoqi reciprocitetin
newsbomb.al
Enkel Demi shpërthen ndaj Besa Shahinit: Një copë druri! Rama i pacipë
telegraf.al
Ish-partizani Abaz Hoxha/ 6 qershor 1944 -dy ngjarje historike: Beteja e Qafës së Gjarpërit gjatë operacionit nazist dhe zbarkimi i aleatëve
gazetamapo.al
Marrëveshja për “Zgjedhoren”/ Berisha: Larg të qënit një Reformë Elektorale e plotë
telegraf.al
Prof. Përparim Kabo: Aktet tronditëse që ngjallin  revolt  dhe protesta
tetovasot.com
Jetëshkrim në vargje për intelektualin, mësuesin dhe kolegun Ibrahim Kabili.
Precedenti pozitiv i Gjykatës Kushtetuese dhe disiplinimi i politikësTë ngjashme
shqiptarja.com
COVID-19: Vaksina mund të jetë gati në janar, sipas ekspertëve
Lleshi: Çdo polic që është me krimin është fytyra ime…!!! Kush është shefi i policisë që përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte??
cna.al
Reforma Zgjedhore/ Mediu “përkthen” mesazhet e Yuri Kim
rtsh.al
"E keqja nuk ka ardhur nga administrimi zgjedhor" Gjiknuri tregon çfarë pranoi PD për zgjedhoren
noa.al
Heqja e reciprocitetit nga Kosova, Vuçiç: Vendim i mirë
portalb.mk
RMV, virusi korona mjet për akuza-kundërakuza parazgjedhore
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Ju rrëfej fitoren e madhe që arriti opozita shqiptare!
shqiptarja.com
Qytetarja e vendos në siklet me pyetjet e shpejta, Basha: Prit një herë se jemi LIVE (VIDEO)
Janusz Bugajski: Kaosi në Amerikë dhe rrugët që do të zgjedhë Trump për të pajtuar Kombin

Edhe Kamenica fiton 150 mijë euro për pastrimin e Kosovës

Kallxo 10.01.2019. 23:59

Edhe Kamenica fiton 150 mijë euro për pastrimin e Kosovës

Qëndron Kastrati ka njoftuar që Komuna që e drejton ai është radhitur e treta me performancën më të mirë në kuadër të aksionit “Ta pastrojmë Kosovën”. I pari i Kamenicës donacionin në vlerë prej 150.000 euro e ka pranuar nga ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Fatmir Matoshi dhe drejtor»»»

kallxo.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining