shqiptarja.com
COVID19/ 517 raste të reja dhe 7 humbje jete nga COVID në 24 orët e fundit
boldnews.al
Basha zotohet para pensionistëve në Librazhd të ofrojë rimbursim për çdo ilaç dhe të sjellë ilaçe cilësore
shekulli.com.al
Të dhënat e qytetarëve po përdoren nga PS përmes e-Albania? Reagon AKSH: Të gatshëm të ballafaqohemi!
telegrafi.com
Pjesëmarrja e LVV-së në zgjedhjet në Shqipëri, Halimi: Kështu dëmtohen raportet mes Kosovës dhe Shqipërisë
Drejtori i Shëndetësisë kërkon monitorim të Spitalit të Vushtrrisë pasi për 4 ditë vdiqën 7 pacientë me COVID
botasot.info
Veliaj: PS dhe Edi Rama janë OTR
sot.com.al
Çfarë po ndodh? Arrestohen aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri
gazetablic.com
Pse Kosova po i ikë liberalizimit të tregut të energjisë?
gazeta-shqip.com
Konflikti/ Merkel i kërkon Putinit të tërheqë trupat, ndërsa Kremlini akuzon Ukrainën për provokime
tvklan.al
RMV fillon nesër vaksinimin e gazetarëve
tvklan.al
Popullohet nga pushuesit bregdeti i Durrësit
sot.com.al
Përdorimi i të dhënave/ PD njoftoi padi në SPAK ndaj E-Albania, vjen reagimi i menjëhershëm nga Agjencia Kombëtare e Informacionit
monitor.al
Stimuli ekonomik i Joe Biden është një lojë me rrezik të lartë për Amerikën dhe botën
tetovasot.com
Droga, 30 ditë paraburgim për të arrestuarit
klankosova.tv
Markus Söder i gatshëm të kandidojë për kancelar të Gjermanisë
koha.net
Demonstratat e 1981-s: afirmimi dhe ndërkombëtarizimi i çështjes shqiptare
shenja.tv
(VIDEO) VMRO akuzon familjen Zaev për përfshirje në tregun e drogës, Trajçe Zaev mohon akuzat
shenja.tv
(VIDEO) Afera “Mafia” po merr përmasa edhe më skandaloze, VMRO: Pasaporta u janë dhënë edhe pjesëtarëve të ISIS-it
shqiptarja.com
Basha në Librazhd: Mazhoranca e shndërroi këtë zonë në shkretëtirë, më 25 prill të rrëzojmë këtë qeveri ogurzezë
gazetamapo.al
Kometa e zezë
cna.al
Ende e pakualifikuar nga EMA/ Vaksina ruse Sputnik V, ndan vendet evropiane
shqiptarja.com
Helidon Bushati me bizneset në Shkodër: PD e vetmja alternativë, situata do ndryshojë pas 25 prillit
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Djegia e mandateve dhe bojkoti VS. tërmeti dhe pandemia
oranews.tv
Izraeli do “pakt të ri” për Iranin: Marrëveshja e vjetër kërcënon ekzistencën tonë
syri.net
Vendimi i arbitrazhit për Becchettin/ 'Sekuestroja ishte politike, sepse televizioni kritikonte Ramën'
almakos.com
Kosova sërish me shifra të larta, regjistron 12 viktima dhe 529 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit
koha.mk
KQZ e publikoi përbërjen përfundimtare të Parlamentit të ri bullgar
epokaere.com
Ç’të bëjmë me Doktor – Titon?
sot.com.al
La selinë rozë për PD, flet ish-zyrtari i PS në Durrës: Nuk ishte vendim i lehtë, ja çfarë po bën Vangjush Dako larg syrit të kamerave!
oranews.tv
Ulja e rrogava të kontrollorëve të Albcontrol/ Kompania pagoi masterplanin për aeroportin e Vlorës dhe Kukësit
alsat.mk
Milloshoski: Pasaporta të rreme edhe për ISIS-in
botapress.info
Shpërthen qytetarja nga Kosova: Liburn a nuk po të vjen marre, a?
gazetablic.com
KMDLNJ: Sava Janjiq duhet të hetohet për krime lufte
oranews.tv
Kokaina në portin e Durrësit/ Policia ishte e informuar dy javë më parë, intinerari i drogës nga Ekuadori në Shqipëri
shqiptarja.com
Ervin Salianji me banorët e Korçës: Ndryshimi do të vijë, atë s’e ndal dot askush! 25 prilli është dita e shqiptarëve

SHIFRA REKORD VIKTIMASH NGA COVID, 21 HUMBJE JETE, 952 RASTE TË REJA! SOT JANË KRYER 1028 VAKSINIME

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Star Plus 01.03. 11:55

SHIFRA REKORD VIKTIMASH NGA COVID, 21 HUMBJE JETE, 952 RASTE TË REJA! SOT JANË KRYER 1028 VAKSINIME

Në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë humbur jetën 21 persona si dhe janë regjistruar 952 raste të reja. Nga 3805 testime të kryera në 24 orët e fundit, janë konfirmuar 952 raste, ku Tirana, mban numrin të lartë të rasteve aktive me 408 infektime. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar »»»

starplus-tv.com
Vizion Plus 28.02. 17:36

21 humbje jete dhe mbi 900 raste të reja sot me COVID

21 qytetarë kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa janë identifikuar 952 raste të reja me COVID, nga 1028 të vaksinuar. E kanë humbur betejën me COVID 9 qytetarë nga Tirana, 2 qytetarë nga Kurbini, 2 qytetarë nga Berati, 1 qyetar nga Tepelena, 1 qytetar nga Fieri, 1 qytetar nga Peqini, »»»

vizionplus.tv
Gazeta Blic 28.02. 17:27

952 raste të reja dhe 21 të vdekur nga koronavirusi në Shqipëri

Në 24 orët e fundit në Shqipëri kanë humbur jetën 21 persona si dhe janë regjistruar 952 raste të reja. Gjatë ditës së sotme janë kryer 1028 vaksinime antiCovid dhe që nga fillimi i vaksinimit janë kryer 13,495 vaksinime. Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 3805 testime»»»

gazetablic.com
Mapo 28.02. 17:23

Rriten shifrat e viktimave nga koronavirusi, 21 të vdekur në 24 orët e fundit

Fatkeqësisht, 21 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusin në 24 orët e fundit. Bëhet fjalë për 9 qytetarë nga Tirana, 2 qytetarë nga Kurbini, 2 qytetarë nga Berati, 1 qyetar nga Tepelena, 1 qytetar nga Fieri, 1 qytetar nga Peqini, 1 qytetar nga Erseka, 1 qytetar nga Librazhdi, 1 qytetar »»»

gazetamapo.al
Standard 28.02. 17:20

Ditë e zezë/ MSH: 21 viktima dhe 952 raste të reja në 24 orët e fundit

Pandemia e koronavirusit po vazhdon të marrë jetë të shumta në Shqipëri, ndërsa qeveria ka dështuar totalisht në marrjen e masave për parandalimin dhe trajtimin. Në 24 orët e fundit, në Shqipëri kanë humbur jetën 21 qytetarë nga koronavirusi, si asnjëherë më parë që prej nisjes së pandemive në vend»»»

Syri 28.02. 17:19

Rekord vdekjesh/ 21 viktima nga Covid në 24 orë, 952 raste të reja

Pandemia e koronavirusit po vazhdon të marrë jetë të shumta në Shqipëri, ndërsa qeveria ka dështuar totalisht në marrjen e masave për parandalimin dhe trajtimin. Në 24 orët e fundit, në Shqipëri kanë humbur jetën 21 qytetarë nga koronavirusi, si asnjëherë më parë që prej nisjes së pandemive në vend»»»

syri.net
Albeu 28.02. 17:16

E FUNDIT/ Mbi 22 mijë raste aktive në Tiranë, cilat janë vatrat e rrezikshme në vend

Janë kryer 3805 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 952 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar në këto bashki: 408 raste në Tiranë, 53 raste në Vlorë, 39 raste në Durrës, 36 raste në Krujë, 28 raste në Fier, Elbasan, Lushnje, 27 raste në Shkodër, 22 raste në Gjirokastë»»»

American Eye 28.02. 17:15

21 humbje jete nga Covid. Tirana, qarku më i prekur

E diela ka shënuar sërish numër të lartë viktimash nga Covid në vendin tonë. 21 qytetarë e kanë humbur betejën me virusin gjatë 24 orëve të fundit. “Me gjithë përpjekjet e stafit mjekësor, 21 qytetarë e kanë humbur betejën me COVID19: 9 qytetarë nga Tirana, 2 qytetarë nga Kurbini, 2 qytetarë nga Be»»»

americaneye.al
Shqiptarja 28.02. 16:59

Shifra rekord viktimash nga COVID, 21 humbje jete, 952 raste të reja

Në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë humbur jetën 21 persona si dhe janë regjistruar 952 raste të reja.Gjatë ditës së sotme janë kryer 1028 vaksinime antiCovid dhe që nga fillimi i vaksinimit janë kryer 13,495 vaksinime. Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 3805 testi»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.