Gjylameti: Mungesa opozitës nuk cenon zgjedhjet vendore
Letra për Enverin: Vaçja, arrogante. Ka 3 muaj që s’vjen në punë dhe merr pagën
koha.net
Homazhe te Pllaka Memoriale e ushtarëve të KFOR-it, të rënë gjatë luftës në Kosovë
mia.mk
Trampi kërkon që prodhuesit evropianë të makinave automjetet për tregun amerikan t’i prodhojnë në SHBA
20 vjetori i bombardimeve, zëvendësohet flamuri amerikan te shtatorja e Bill Clintonit
portalb.mk
Taravari i ASH-së për Siljanovskën: S’mund të përkrahim kandidate që s’i do votat e shqiptarëve (VIDEO)
balkanweb.com
Hysi: Opozita e ka problemin me veten, të hapur për dialog
KEDS e mbylli vitin 2018 me 22 milionë euro humbje
Bashkëpunimi Itali-Kinë – Vendet do të nënshkruajnë 10 marrëveshje me vlerë 23 mld USD
koha.net
Drecun: Shtabi i destabilizimit të Serbisë gjendet në Shkup
Çavusoglu falënderoi autoritetet e Zelandës së Re për qëndrimin e mbajtur ndaj sulmit terrorist
Vijon punimet Kongresi i Partisë Socialiste
cna.al
Foto-Berisha zbulon prapaskenat e Kongresit të PS-së
“Do fitojmë 61 bashkitë”, Balla: Të rrimarrim besimin e shumicës për një mandat të tretë. Opozita tregoi…
Java në RTSH: Kriza, Presidenti dhe populizmi – një trekëndësh aspak i lavdishëm në Tiranë
A është Fatos Nano, varka për të shpëtuar Ramën?
boldnews.al
Parada e Rilindjes/ Asnjë përgjegjësi për Unazën, dosjen 339, Teatrin… Elozhe për “liderin”
cna.al
Ndryshim rrjedhe në Kongresin e PS?/ Deputeti: Do flas për Bashkinë që nuk dua
cna.al
"Gjenerali i ushtrisë së vdekur"/ Sandër Lleshaj i rrethuar nga vrasjet mafioze
Balanca e numrave në Kuvend, ligjet që presin votën e opozitës së re
Kongresi i PS (Live), sfida e maxhorancës: Jemi të vetmit që mund të drejtojmë vendin!
Frank Shkreli/ QUO VADIS ALBANIA?
sot.com.al
Kongresi i PS/ Ruçit nuk i qesh buza, ndërsa Majko shkrihet së qeshuri! Po në krah të Ramës kush është ulur? (FOTO)
tvklan.al
Kongresi i PS, Balla: Fitojmë Bashkitë e marra peng nga opozita
Kongresi i PS: Ministri Çuçi: Rritje e qëndrueshme në bujqësi vitet e fundit
syri.net
Detaje/ Përballje deri në 3 të mëngjesit, si u prish kontrata me PanuccinBalla nga Kongresi i PS: Të gatshëm për çfarëdolloj dialogu, veç Rama të mos
almakos.com
Në Zhur digjet autobusi i linjës Dragash-Beograd (Video)
shqiptarja.com
Rama i shoqëruar nga Veliaj, të dy me atlete në Kongresin e PS (FOTOT)
sot.com.al
“Janë refuzuar e në heshtje janë harruar”, Braçe shpërthen në Kongresin e PS
Donald Trump shkon në zyrat e CIA
Rikthehet Superliga, derbi në Prizren
Frank SHKRELI/ Shqipëria dhe armët kimike të Sirisë
Der Spiegel: Po të mos ishte Haradinaj me shokë, ndoshta nuk do të ekzistonte Republika e Kosovës
Nis kongresi i Partisë Socialiste, pritet konfirmimi i 7 kandidatëve për kryebashkiakë
VIDEO/ Nis punimet kongresi elektoral i PS: Moment reflektimi, synojmë mandatin e tretë. Të gatshëm për çdo dialog
Nis punimet Kongresi i PS, Balla: Të nisim ndryshimin në Bashkitë, peng i partive kundërshtare
Gjermania: Pro protestave të opozitës, por hetoni vjedhjen e zgjedhjeve
5 TË VRARË PËR 7 DITË/ Nga ish- i përndjekuri  Baçinozi, menaxheri i VIP-ave, furrxhiu deri te Nardi i Bujtinave dhe avokati (FOTO) – AlpeNews
gazetamapo.al
MAPO WEEKEND/ Pesë arsyet pse Rama duhet të ikë…
gazetamapo.al
Kaput! Ka nisur numërimi mbrapsht për Ramën
Deklarohet fitorja ndaj ISIS-it - Arbresh.info
gazetamapo.al
PROFIL/ Meta, lojtari i krizës në minutat shtesë
gazetamapo.al
Kufijtë e Shqipërisë etnike dhe grabitja e tokave shqiptare

ARRSH: Në Tropojë të gjitha rrugët të kalueshme pa zinxhirë

Lexo 11.01. 18:37

ARRSH: Në Tropojë të gjitha rrugët të kalueshme pa zinxhirë

Në Tropojë të gjitha akset rrugore janë të kalueshme pa zinxhira, si pasojë e pastrimit të rrugëve nga dëbora. Autoriteti Rrugor Shqiptar bën të ditur se “ka përmirësime të ndjeshme në akset e Tropojës. Falë kriposjes gjatë natës të gjitha akset qarkullohen pa zinxhir,si: Koplik-Bogë, Bajram Curri-»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano