Boris Johnson, arrin fitoren më të madhe që nga triumfi i Margaret Thatcher
Eksperti gjerman shuplakë BE-së: Përse financoni një reformë katastrofike nga qeveria Rama?! Ai po e shkatërron Shqipërinë!!!
Rama përcjell fjalët e shenjta të Kuranit: T’i shërbesh popullit tënd, është mirësia më e madhe
koha.net
Senati amerikan miratoi rezolutën për gjenocidin ndaj armenëve, zemërohet Turqia
Fier/ Gjobë gjithë pallatit për faturën e energjisë, banorët gjejnë zgjidhje te Bashkëqeverisja
shqiptarja.com
'Forbes' kurorëzon Angela Merkel, 'Gruaja më e fuqishme në botë'
“Ndihmë humanitare dhe konferencë donatorësh”, Soreca njofton përfundimet e mbledhjes së KE: Solidaritet me Shqipërinë
indeksonline.net
Zbuten Lista Serbe, thonë se s’do jenë pengesë për formimin e Qeverisë
newsbomb.al
Komisioni Europian: BE në solidaritet me Shqipërinë pas tërmetit, mirëpresim konferencën e donatorëve
aktuale.mk
Ministri Bekteshi inspekton ndërtimin e gazpërçuesit Shkup-Tetovë-Gostivar
cna.al
Killerat e Putinit/ Ja si agjentët rusë i eleminojnë armiqtë e Kremlinit
Angela Merkel nuk njeh rivale, “Forbes” e rendit si gruan më të fuqishme për 2019
Presidenti, edhe më tej pikë ndarëse mes LVV-së e LDK-së
rtsh.al
Kurti: Qeveria e re drejt krijimit!
Një vit nga miratimi i ligjeve për FSK-në, Haradinaj në Ministrinë e Mbrojtjes
shqiptarja.com
U kap me armë zjarri, drogë e municion luftarak, pranga 35-vjeçarit nga Skrapari
Emërimi i 79 noterëve të rinj, në dorë të qeverisë së re
Presidenti i Turqisë, Erdogan: “Për 6 muaj deri në një vit do përfundojnë 500 shtëpi banimi”
rtsh.al
Rama: Ti shërbesh popullit tënd, mirësia më e madhe!
sot.com.al
Komisioni i Ligjeve mbështet nismën e Ahmetajt, nuk ka rivlerësim për banesat e përjashtuara nga legalizimi
sot.com.al
KLP shkrin Krimet e Rënda, Gent Ibrahimi: Më 19 nëntor SPAK nis punën, ja si do të zgjidhet kreu i Prokurorisë së Posaçme
periskopi.com
Dalin rezultatet e sondazhit në Britani: Konservatorët shpallen fitues
sot.com.al
Paketa anti-shpifje, akademikët dalin kundër miratimit të projektligjeve, debate të ashpra në komisionet parlamentare
Bushati: Puna ime e orientuar nga Kushtetuta e Shqipërisë
sot.com.al
Atentat drejtësisë në mbrojtje të Ervinëve të partisë
periskopi.com
Zeka: LDK e VV le të shkojnë tek Ramiz Lladrovci, o me hatër o me zor, ua kryen këtë punë
periskopi.com
Kultura i jepet minoriteteve? Shpërthejnë reagimet ndaj VV-së dhe LDK-së
Mbahet debat politik dhe publik për klimën
kosova.info
Ngjarjet e datës 13 dhjetor 2019
Kthehu, Agron!
Diskutohet përmbushja e obligimeve nga Kosova në procesin eë Berlinit
Kush i gëzohet pezullimit të Ligjit për Paga?
cna.al
“Edhe i dh*erë edhe krenar”/ Salianji debat me Pezën: Çështja është se kush bie erë
newsbomb.al
Kryemadhi: Ish-drejtori i Portit të Durrësit, në listën e të pastrehëve që përfiton bonusin e qirasë pas tërmetit
javanews.al
Kryemadhi nuk kursen askënd: Samir Mane shkatërroi dyqanet e lagjeve, Sandër Frangaj ka…
lexo.com.al
“Idiot ke mbetur”, degjeneron debati mes inxhinierit dhe aktivistit: Do të të shtyp me këmbë
balkanweb.com
Letra e Metës për masat kundër tërmeteve, Kryemadhi: Xhaçka tha; “Jemi më të përgatitur se kurrë”
shqiptarja.com
Shkodrani u zhduk në 2005, dëshmia shpresëdhënëse në 'Pa Gjurmë': Punon në një lokal në Francë, jam 100% i bindur
periskopi.com
Kurti për takimin Sveçla-Gjuriq: Aktivistët e VV’së ulen ku t’iu thotë organizatori

Pakti për Universitetin/ Nis rikonstruksioni total i godinës së studentëve në Korçë

ATA- Albanian Telegraphic Agency 03.12. 00:21

Pakti për Universitetin/ Nis rikonstruksioni total i godinës së studentëve në Korçë

TIRANË, 1 shtator/ATSH/A. Fortuzi/- Pas kantiereve të hapura në rezidencat studentore në Tiranë ka nisur edhe rikonstruksioni total i godinës së studentëve Nr.1 në Korçë, që do të përmirësojë rrënjësisht jetesën për 160 studentë të saj. Godina do të pësojë rinovim të të gjithë ambienteve të brendsh»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining