syri.net
Enton Abilekaj/ Murrizi me shoke, jane llumi qe paguhen nga Bego i Balles
klankosova.tv
EKSKLUZIVE NË RUBIKON: Kryeministri Avdullah Hoti
koha.net
Deputetët e VV-së kërkojnë raportim nga Haradinaj-Stublla para Komisionit për Punë të Jashtme
Zoran Zaev bie në kurth: I thotë Gretës së rreme se Macron është i tmerrshëm
abcnews.al
Banorët e dy fshatrave në Pogradec kundërshtojnë landfilldin: Na rrezikon jetën, nuk do ta lejojmë
indeksonline.net
Mirënjohje për policin që i doli në ndihmë zviceranes, e cila u grabit nga i dashuri vushtrrias
starplus-tv.com
RAMA: SOT NË 13.00 QËNDRIMI I PS PËR PËRMBYLLJEN REFORMËS ZGJEDHORE NË PARLAMENT
vizionplus.tv
“Revolucion” në turizmin detar/ Klosi në Sarandë: Do regjistrojmë të gjithë flotën
Përfundimtare: Hagia Sophia e Stambollit, nga muze në xhami
(VIDEO) Qeveria sqaron si duhet të kalohet transit nëpër Maqedoninë e Veriut
top-channel.tv
“700,000 lekë gjobë deri në mbyllje”/ COVID-19, Manastirliu në Vlorë: S’ka tolerancë për askënd që shkel ligjin
Tri institute shqiptare në Prishtinë, Tiranë e Shkup reagojnë pas njoftimit për akuza ndaj Thaçit e Veselit
kallxo.com
Gjakovë, mbështeten kërkesat e opozitës për largimin e deponisë së mbeturinave
shqiptarja.com
Londër/ Kryeministri Boris Johnson dëshiron të fus në dietë britanikët
Zbardhen shifrat/ Qeveria hap tenderin për superkoncesionin 4 miliardë euro, tarifa për rrugën Milot-Fier. Pagesa për kalimin në autostradë pritet të
insajderi.com
Një votë më shumë për PDSh-në
tvklan.al
Rama: Hapim listat, por sistemi nuk ndryshon
shqiptarja.com
Gjykata turke i heq statusin muze, Shën Sofia e famshme në Stamboll do të kthehet në xhami
ata.gov.al
TURQI – Gjykata rikthen në xhami muzeun e Shën Sofisë
Ministrja Bajrami premton përkrahje për sektorin prodhues
gazetamapo.al
Basha: Rama prishi marrëveshjen e 5 qershorit (VIDEO)
kohajone.com
Gazeta Danas publikon 9 aktorët pas ‘shkëmbimit të territoreve’: nga Soros dhe Volfgang Petriç te Rama
Eurogrupi zgjedh presidentin e ri. Donohoe merr detyrën gjatë recesionit më të keq në histori
mia.mk
Makron kërkoi që Izraeli të mos anketojë pjesë nga Bregu Perëndimor
ata.gov.al
Listat e hapura e bëjnë të pamundur formulën aktuale të koalicioneve
botasot.info
Zyrtare/ PS kërkon hapjen e listave dhe garanton: Dakordësia e 5 qershorit nuk preket
‘Bomba’ e Bashës: Rama më ka bërë ofertë me ndërmjetësit e tij, ti Kryeministër, unë President
shqiptarja.com
Lulzim, mos i hap listat, sepse Jozefina apo Dash Shehi votohen nga populli më shumë se ty
kallxo.com
Këshilli i Fakultetit të Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike zgjedh dekan Isak Shabanin
ina-online.net
Saliu: Kërcënohen qytetarët dhe votuesit e zonës tre

Anëtari i VV-së “sulmon” Vjosa Osmanin: Në zgjedhje përfaqësove Isa Mustafën, Lutfi Hazirin e Agim Veliun - inFokus

Infokusi 03.01. 17:05

Anëtari i VV-së “sulmon” Vjosa Osmanin: Në zgjedhje përfaqësove Isa Mustafën, Lutfi Hazirin e Agim Veliun - inFokus

Elvis Hoxha, anëtar i Vetëvendosjes ka folur rreth deklaratës së Vjosa Osmanit,nënkryetare e LDK-së, për e cila tha se “se do të ishte gabim historik nëse nuk do të arrihej një pajtim Mustafa-Kurti për një koalicion për ndërtimin e institucioneve të reja”. Hoxha tha se gabim historik është fakti që»»»

gazetainfokus.com
EO - Ekonomia Online 03.01. 16:32

Anëtari i VV-së: Gabim historik që Osmani përfaqësoi në zgjedhje Mustafën, Hazirin dhe Veliun

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Elvis Hoxha, ka folur rreth deklaratës së bërë sot nga nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, se do të ishte gabim historik nëse nuk do të arrihej një pajtim Mustafa-Kurti për një koalicion për ndërtimin e institucioneve të reja. Megjithatë Hoxha ka thënë se Osmani do»»»

ekonomiaonline.com
Insajderi 24.03. 21:31

Haziri ka një mesazh për Osmanin pasi doli kundër rrëzimit të Qeverisë

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lufti Haziri, i ka dërguar një mesazh koleges së tij në parti, Vjosa Osmanit, e cila doli kundër mocionit për rrëzimin e Qeverisë, shkruan Insajderi. Haziri në një intervistë për Gayetën Insajderi, ka thënë se nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, edhe n»»»

insajderi.com
Zeri 19.11.2019. 22:04

Fatmir Sejdiu tregon si u tradhëtua nga Vjosa Osmani e Agim Veliu

Fatmir Sejdiu në Debat Plus ka thënë se përgjegjësi kanë edhe kanditatët për komuna, psh. Lutfi Haziri, Muharrem Svarqa, ku ka pas zbritje të elektoratit në krahasim me zgjedhje të mëhershme. Sejdiu ka treguar gjithashtu se çka ka ndodhë para kuvendit zgjedhor të LDK-së, ku ai synonte të bëhej krye»»»

Gazeta NewBorn 28.12.2019. 13:43

“Vjosa Osmani kryeministre, ky është plani”

Një zyrtare e lartë e VV’së i ka bërë analizë deklaratave të Vjosa Osmanit në Pressing. Ka thënë se Nënkryetarja e LDK’së po e pret dështimin e Albin Kurtit për të marrë pastaj LDK mandatin bashkë me AAK’në e NIMSA’n. Sipas saj, krejt këto veprime Vjosa Osmani po i bën me bekimin e heshtur të PDK’s»»»

Arbresh 03.01. 16:47

Hoxha-Osmanit: Gabim historik ishte fakti kur në zgjedhje përfaqësove Isa MustafënTë ngjashme

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Elvis Hoxha, ka folur rreth deklaratës së bërë sot nga nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, se do të ishte gabim historik nëse nuk do të arrihej një pajtim Mustafa-Kurti për një koalicion për ndërtimin e institucioneve të reja. Hoxha ka thënë se Osmani do të ishte m»»»

Koha 26.01. 16:18

Përafrohen qëndrimet VV-LDK

Për shumicën prej grupit parlamentar të LDK-së, përfshirë Lutfi Hazirin është i pranueshëm propozimi që e ka dhënë Vjosa Osmani në njërën prej mbledhjeve të mëhershme që posti i kryeparlamentarit të kompensohet me njërën prej ministrive të rëndësishme, përkatësisht MPJ-në. "Koha Ditore" pati shkrua»»»

koha.net
Kosova 03.01. 16:22

LVV sulmon Vjosa Osmanin

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Elvis Hoxha, ka folur rreth deklaratës së bërë sot nga nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, se do të ishte gabim historik nëse nuk do të arrihej një pajtim Mustafa-Kurti për një koalicion për ndërtimin e institucioneve të reja. Megjithatë Hoxha ka thënë se Osmani do»»»

kosova.info
Lajmi 03.01. 16:47

Hoxha-Osmanit: Gabim historik ishte fakti kur në zgjedhje përfaqësove Isa Mustafën

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Elvis Hoxha, ka folur rreth deklaratës së bërë sot nga nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, se do të ishte gabim historik nëse nuk do të arrihej një pajtim Mustafa-Kurti për një koalicion për ndërtimin e institucioneve të reja. Hoxha ka thënë se Osmani do të ishte m»»»

lajmi.net
Bota Press 26.01. 17:13

Përafrohen qëndrimet: LDK merr MPJ-në, VV mban kryeparlamentarin

Botapress, 26 janar – Për shumicën prej grupit parlamentar të LDK-së, përfshirë Lutfi Hazirin është i pranueshëm propozimi që e ka dhënë Vjosa Osmani në njërën prej mbledhjeve të mëhershme që posti i kryeparlamentarit të kompensohet me njërën prej ministrive të rëndësishme, përkatësisht MPJ-në. “Ko»»»

Almakos 03.01. 16:16

Vetëvendosje e sulmon Vjosa Osmanin nga Shqipëria

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Elvis Hoxha, ka folur rreth deklaratës së bërë sot nga nënkryetarja e LDK’së, Vjosa Osmani, se do të ishte gabim historik nëse nuk do të arrihej një pajtim Mustafa-Kurti për një koalicion për ndërtimin e institucioneve të reja. Megjithatë Hoxha ka thënë se Osmani do»»»

almakos.com
Express 03.01. 16:11

Vetëvendosje e sulmon Vjosa Osmanin nga ShqipëriaTe fundit

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Elvis Hoxha, ka folur rreth deklaratës së bërë sot nga nënkryetarja e LDK’së, Vjosa Osmani, se do të ishte gabim historik nëse nuk do të arrihej një pajtim Mustafa-Kurti për një koalicion për ndërtimin e institucioneve të reja. Megjithatë Hoxha ka thënë se Osmani do»»»

gazetaexpress.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.