KOPERTINA / Pëllumb Xhufi: Nga çështja çame te Ligji i Luftës, Enver Hoxha dhe ditari “grek” i njërit prej dinozaurëve të diplomacisë shqiptare të soc
gazetaexpress.com
Ismaili i përgjigjet akuzave se partia e tij ia ka vjedhur fushatën Vuçiqit: Ishte urdhri i PDK’së që të tërhiqej zvarrë Gjuriqi
vizionplus.tv
Deklarata e Ristanit: Mediu ka të drejtë të vlerësohet. Dalja me 2 lista me LSI, pjesë e strategjisë
ina-online.net
Dështon votimi i Ligjit për regjistrimin e popullsisë në Maqedoninë e Veriut
botasot.info
Astrit Patosi: Ja pse jam bashkuar në koalicion me Topallin!
shqiptarja.com
Pollo te ‘5 Pyetjet’: Kritikat e Ramës ndaj BE për vaksinën të rrezikshme për vendin! Roli si ndërmjetës mes Greqisë e Turqisë, propagandë
telegraf.al
Basha i beson Xhelal Mziut Dibrën, një nga qarqet më problematike
top-channel.tv
Drejtuesit e PD në qarqe/ Analistët në Open: Karroca e PD është vonë, PS po ecën si Ferrari
klankosova.tv
Shkëlzen Gashi komenton listat e kandidatëve për deputetë të VV, LDK dhe PDK
koha.net
“Flaka e Janarit” në vitet e okupimit, në luftë e në paqe
cna.al
Skandaloze dhe tallje/ Ja çfarë shet si sondazhe Çim Peka
epokaere.com
Nisma reagon ndaj deklaratës së Krasniqit se “Shtëpia e UÇK-së është PDK-ja”
Mediu shpalos kërkesat ndaj Bashës: 12 kandidatë nga PR duhet të jenë në listat e PD-së!
gazetamapo.al
Skandali i Bashkisë Tiranë – Vasili: Tronditëse sesi dhurohet prona publike
abcnews.al
“Kullon nga korrupsioni”, Patozi në ABC: Ku ndryshon Basha nga Rama
parlament.al
Nis punimet sesioni i tetë i legjislaturës së nëntë parlamentare. Kryetari i Kuvendit bën bilancin parlamentar të sesionit të fundit dhe shpall objekt
ata.gov.al
Topalli-Patozi: Bashkëpunim në kohë të jashtëzakonshme
americaneye.al
Gara për Elbasanin, Taulant Balla zbulon sa mandate do të fitojë PS
sot.com.al
Gara e fortë për Elbasanin, Taulant Balla zbulon sa mandate do të fitojë PS me 25 Prill
tesheshi.com
GJYQI/ Antimafiozi i njohur: Ç’është Ndrangheta dhe roli i shqiptar në këtë klan
koha.mk
Kryediplomati turk: Shekulli i 21-të do të jetë shekulli i Azisë
koha.net
Frrok Kristaj, laureat i çmimit “Anton Çetta” për kontribut në trashëgimi shpirtërore
abcnews.al
Bashkim me Patozin e Topallin për zgjedhje? Hajdari: Nuk na duhen makinacione për të shkuar në Parlament
oranews.tv
Teatri u shemb, çfarë kërkon Aleanca? Kalaja: Kauza më e fortë se kurrë, u provuan akuzat tona për Lleshaj e Maznikun
ata.gov.al
Vaksina antiCovid/ Kryemadhi: Rama e ka detyrim, shqiptarët paguajnë taksa
newsbomb.al
Fatmir Mediu “nuk mban më”, tregon sa kandidatë të PR duhet të jenë në listën e PD: Na takon një deputet në Tiranë, në Shkodër vendi i 6 ose 7, në Fie
newsbomb.al
'Krimi i organizuar do të vendosë sërish fatet e zgjedhjeve të 25 prillit', Rudina Hajdari: Përgjegjëse 3 partitë kryesore, PD mendoi për karrigen e t
ata.gov.al
LONDËR – Kompanitë britanike kërkojnë shpëtimin e “Eurostar”
balkanweb.com
“Aty ku duhet makina e parasë, Marku do ta kompensojë me fjalë”, Shpëtim Nazarko: Politikës i duhen sa më shumë intelektualë
koha.net
Fitorja ndaj skuadrës elitare polake jep shenja për Ballkanin që po vjen
shqiptarja.com
Lista e plotë/ Kryemadhi zbulon në Report Tv drejtuesit politik të LSI-së në qarqeLargimi i Naços e Kokës/ Kryemadhi te '5 pyetjet': Ka mbaruar histor
Topalli e Patozi, debat me gazetarin: S'jemi 'ish'-at e PD, jemi vetë PD! Ankohen me ne se jemi të vjetër, pse s'flasin për Berishën e Metën?!
lapsi.al
Parlamenti kap fundin/ 94 deputetë votojnë pro pa e ditur çfarë votuan
kallxo.com
Denoncimi i Xhelal Sveçlës: Ke zyrtarë të Policisë të cilët nuk e kanë kaluar verifikimin e sigurisë
gazetaexpress.com
“Dua fshirjen e mazhorancës dhe opozitës”, Patozi tregon se me Topallin nuk kanë rivalitet
oranews.tv
Fitorja e Kurtit nuk mjafton! Gazetari: Nëse nuk sigurohen 80 deputetë për Presidentin, Kosova sërish në zgjedhje
indeksonline.net
LDK mobilizon degët në Diasporë, Hoti i bindur për rezultat shumë të mirë në zgjedhje
ata.gov.al
Vaksinimi antiCovid/ Balla: Shqipëria, në të njëjtën fazë me vendet e BE për të mbrojtur mjekët dhe infermierët
newsbomb.al
Kryemadhi tregon drejtuesit në qarqe të LSI-së dhe “injoron” të larguarit: Nasip Naço dhe Lefter Koka nuk janë firmëtarë të LSI-së, kush nuk e pëlqen
vizionplus.tv
Ben Andoni: Partitë e vogla opozitare nuk kanë identitet
gazetamapo.al
Largimet nga LSI, Meta: Partitë të promovojnë figura të pakonsumuara
javanews.al
Drejtuesit politikë, “armiqtë” e rinj pas 25 Prillit -
koha.net
Kërkohet veprim i BE-së për mbrojtjen e deteve
oranews.tv
Tenderat problematikë në Elbasan, 13 flamuj të kuq për tenderat për pastrimin e qytetit
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Nuk të lënë më radhë të djathtët që të kritikosh Luli Bashën

Pse vendosi të mbështesë Erion Veliajn? Rrëfehet Valbona Selimllari, tregon a ka ambicie ti hyjë politikës

Sot 27.11.2020. 08:16

Pse vendosi të mbështesë Erion Veliajn? Rrëfehet Valbona Selimllari, tregon a ka ambicie ti hyjë politikës

Ish-missi i parë shqiptar Valbona Selimllarin ka folur për ‘Urban Story’ rreth jetës së saj si nënë, artiste, punonjëse sociale dhe pjesë e bashkisë së Tiranës. Emri i saj krijoi jo pak zhurmë pak kohë më parë në krah të kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj. Sot Valbona Selimllari vendos të përgj»»»

sot.com.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.