javanews.al
Monika “pemë me kokrra” ? -
sot.com.al
Kur do të përfundoj trafiku tek Shqiponja? Ja si përgjigjet kryebashkiaku Veliaj
Punime të planifikuara nga KEDS, nesër do të ketë ndërprerje të rrymës në këto lokalitete
shqiptarja.com
Edmond Spaho për Report Tv: Fati politik i Edi Ramës i vulosur! Kush e sheh realitetin t'i bashkohet frontit opozitar (Disa drejtime ku janë përqëndru
sot.com.al
Ish-kryeparlamentarja u rikthye në politikë me parti të re, Kreshnik Spahiu bën deklaratën e fortë: Ja çfarë bënte Basha kur Jozefina Topalli sulmohej
oranews.tv
Dënohet pas tre vjetësh numëruesja e votave në Kavajë, shtoi 20 vota
gazetamapo.al
Kodi Zgjedhor – KRIIK: PS-ja të tërhiqet, të presë opinionin e ‘Venecias’
ekonomiaonline.com
Rrezikohet rruga legjendare Mitrovicë-Prishtinë
Akuzat e PD/ Publikohet dokumenti, qeveria porositi vaksinat që në prill dhe qershor
Veliaj-Kryemadhit: T’u thuash njerëzve rrini në një pallat që mund të shembet, është papërgjegjshmëri
shqiptarja.com
'Isha gati duke ndërruar jetë', deputeti Alimadhi: Ja pasojat që më ka lënë Covid-19Adriatik Alimadhi vetë-ofrohet te PS-ja: Për të mirën Shqipërisë g
koha.mk
KRB: Janë miratuar konkluzione për zbatimin e Deklaratës për integrimin e romëve
shqiptarja.com
Adriatik Alimadhi vetë-ofrohet te PS-ja: Për të mirën Shqipërisë gati të bëj pakt me Ramën! PD ka lëvizur nga e djathta, ka shkuar në qendër
rtsh.al
Iowa, shteti që mund të vendosi përbërjen e Senatit amerikan
oranews.tv
Lezhë/ 20 raste me kancerin e gjirit, pandemia ndikoi në uljen e ekzaminimeve
indeksonline.net
Shënohet Dita e Trashëgimisë Audio-vizuale
kallxo.com
Pezullohet konkursi për 171 vende pune në KEK
balkanweb.com
Përse duhet të zgjidhni Dermolife për ndërhyrjen e rinoplastikës?
klankosova.tv
Kadrijaj (AAK): Nuk i gëzohemi fletëthirrjeve të Speciales, janë padrejtësi ndaj Kosovës
cna.al
Mediu nuk e fton dot Jozefinën në PD
rtv21.tv
Dugolli: PDK më ka bërë presion për privatizimin e “Ferronikelit”
kallxo.com
Haradinaj kundër shuarjes së Task-Forcës që po heton ministrat e tij
vizionplus.tv
Video/ Alarm për bombë në Francë, evakuohet zona pranë “Harkut të Triumfit”
indeksonline.net
Konflikti në Nagorni-Karabah përplas interesat energjetike të Rusisë dhe Evropës
shqiptarja.com
'Po kërcënohet nga mafia e plehrave'/ Administrjatorja e inceneratorit të Elbasanit-Bashës: I vetmi që po më ushtron presion je ti Lulëzim! Jam hetuar
abcnews.al
Mos bëj dashuri, nëse nuk kanë libra! A u pendua Kumbaro për statusin apo ka gati një të ri?
shqiptarja.com
Rreth 50 kosovarë kërkojnë ndihmë për riatdhesim nga Shqipëria, Elezi: Do të kthehet edhe vëllai i Alvin Berishës
shenja.tv
Rekord viktimash nga Covid-19 në Shqipëri
cna.al
Gazetari për sharësit e Lulit/ Do e dridhni për herë të tretë
balkanweb.com
Shpërthejnë protestat e dhunshme në Itali, “VOA”: Qytetarët refuzojnë masat anti-Covid, kush qëndron pas përplasjeve
zeriamerikes.com
Tiranë: Kuvendi në seancë dëgjimore me një gazetar për dekretet e Presidentit mbi nënshtetësinë
“Rama sot po konfrontohet hapur me Brukselin”- Pollo: Kryeministri sinjalizoi me karton të kuq se nuk i intereson Shqipëria në BE. Është detyrë e shqi
rtsh.al
Zgjedhjet në SHBA, çfarë shpreson Bashkimi Evropian?
abcnews.al
Italia konfirmon 21,994 raste ditore me Covid-19, regjistrohen edhe 221 humbje jete
abcnews.al
FOTO/ “Në luftë me COVID-19”, infermierja e rraskapitur fle timonin e ambulancës
ina-online.net
Ekskluzive/ Fotot e operacionit të shpëtimit të 5 shqiptarëve nga kampi në Siri
shqiptarja.com
'Shkuan për djalin dhe u bllokuan në Siri'/ Report Tv sjell historinë e familjes nga Dragostinje e Librazhdit, Balliu: I lutem shtetit të më sjellë vë
koha.net
Kur sundimtari nga Bosfori humb kontrollin
botasot.info
Njolloset “FBI Shqiptare”, Të skualifikuarit kallëzojnë Arben Krajën e Aida Hajnaj për manipulim të procesit
alpenews.al
RIKTHIMI I 4 FËMIJËVE NGA "KAMPI I FERRIT"/ Rrjeti përshëndet operacionin. Asnjë fjalë nga OPOZITA
ina-online.net
Gjykata e liron “Dervish milicin” që torturonte shqiptarët gjatë luftës së fundit
abcnews.al
Protesta të dhunshme në Itali kundër masave anti-covid, policia përdor gaz lotsjellës
E FUNDIT/ Në vetëm 24 orët e fundit, 7 viktima nga COVID-19 në Shqipëri
abcnews.al
Nëna e Ruzhdie Balliut me lot në sy kërkon kthimin e saj nga Siria: Dua cucën po qe gjallë
shqiptarja.com
“Më thonë së është martuar dhe ka një djalë”/ I riu nga Nikla zhduket duke lënë vajzën 2 vjece në Shqipëri
Mbërrijnë respiratorët e rinj në shërbimin infektiv, Manastirliu: Rrisim kapacitetet e shërbimit të terapisë intensive për përballimin e COVID-19
gazeta-shqip.com
OFL i dërgoi formularin/ Ish-deputeti: Shfaqje e turpshme, vrasësi i gardistëve, në vend të arrestohet, merr...
Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 11 fluturime të konfirmuara për ditën e martë
evropaelire.org
Raporte për “rrahje brutale” të migrantëve në kufirin Bosnje-Kroaci
gazetaexpress.com
Si mund ta çojë beteja e Haradinajt me LDK-në Vjosa Osmanin në Zyrën e Presidentit

MOSKË – Rusia dhe Turqia koordinim të ngushtë për stabilizimin e situatës në Nagorny Karabakh

ATA - Albanian Telegraphic Agency 01.10. 23:05

MOSKË – Rusia dhe Turqia koordinim të ngushtë për stabilizimin e situatës në Nagorny Karabakh

MOSKË, 1 tetor /ATSH-AFP/ – Moska tha se Rusia dhe Turqia, ministrat e jashtëm të të cilave zhvilluan një bisedë telefonike sot, janë të gatshëm për një koordinim të ngushtë për stabilizimin e situatës në Nagorny Karabakh. “Sergey Lavrov dhe Mevlut Cavusoglu konfirmuan gatishmërinë e tyre për të ko»»»

ata.gov.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining