lexo.com.al
Video-mesazh/ Ministrja Shahini uron për vitin e ri akademik 2019-2020
balkanweb.com
Balla: Presidenti Meta shkeli Kushtetutën. Pyetja që shtrohet është nëse …
balkanweb.com
Ankthi i Komisionit të Festës
Shtjefën Gjeçovi, Shenjti i shuar nga kriminelët
AIDSSH përkujton 72-vjetorin e martirizimit e deputetëve të opozitës
Presidenti Erdogan shkoi në Azerbajxhan për Samitin e 7-të të Këshillit Turk
rtsh.al
Nis viti i ri akademik 2019-2020
Shqipëria, pjesëmarrëse në Asamblenë Parlamentare të NATO-s
Gjendja në Siri pas sulmeve të Turqisë, delegacioni shqiptar pjesë e diskutimeve
Shkarkimi i Presidentit, Balla: Meta nuk është bazuar në Kushtetutë, vijon punën Komisioni Hetimor
​Rahoveci informon bizneset rreth granteve të BE-së
“Maranaj” | Nga LSI në PS dhe nga denoncues-i akuzuar, kush është Elton Radovani?
evropaelire.org
Nacionalistët fitojnë një tjetër mandat në Poloni, Orban humb Budapestin
klankosova.tv
Erdogan kritikon njollosjen e fushatës ushtarake “Burimi i Paqës”
kohajone.com
Nis vettingu për Besim Hajdarmatajn, ish-kreu i Krimeve të Rënda
shqiptarja.com
Erdogan: Tani do të sulmojmë Kobane, trupat e Asadit avancojnë për të ndihmuar kurdët, luftë me kohën kush mbërrin i pari në qytetin simbol
Pesë qytetarë kundërshtojnë dhënien e Nobelit për Peter HandkeTë ngjashme
Peter Handke dhe patriotizmi part-time i shqiptarëve
cna.al
Rama përgatit në fshehtësi “sulmin” kundër medias/ Shkel të gjitha procedurat ligjore
Presidenti Erdogan: “Tërheqja e ushtarëve amerikanë, pozitive”
rtsh.al
Arrestohet në Paraguaj djali i ish-prefektit të Shkodrës
Ekzaminohen zarfet nga Serbia, Thaçi: Vetëpërmbajtje deri në përfundimin e hetimeve
shqiptarja.com
Ferra, shkurre... godina e filialit të Universitetit të Tiranës e mbyllur edhe këtë vit akademik, drejt degradimitNis sot viti i ri Akademik/ Rama uro
kallxo.com
ZRrE licencon operimin e tri hidrocentraleve në Deçan, njëri licencohet edhe pse është i shkyçur
rtsh.al
Ambasadorja franceze: Hapja e negociatave e rëndësishme dhe për Francën
Më pak studentë në universitete, 3 degë me zero regjistrime në Vlorë
Gjesti i shëmtuar/ Reagim epik nga ish-deputeti: Ky gisht i takon Ramës!! Nëse i referohemi raportit të OSBE-ODIHR-it…
tetovasot.com
Sela dhe Kasami kërkojnë sa më shpejt zgjedhje të parakohshme
Kush është njeriu që u dënua me burg për fushatën e Obamës, skema e donatorit shqiptar dhe fotoja e kryeministrit…
gazeta-shqip.com
Mbi 13 milionë euro/ Si u zbulua skema e fajdeve nga djemtë e ish-prefektit
tvklan.al
Prokurori Besim Hajdarmataj del para vetingut
portalb.mk
Zaevi: Nesër do ta publikojmë rritjen e pagës minimale
indeksonline.net
VV-ja rritet fuqishëm në Pejë, LDK-ja ka rënie të besimit e votave
rtsh.al
Partia Ligj dhe Drejtësi fiton zgjedhjet parlamentare në Poloni
Mos e fyeni Albinin si çlirues të Kosovës nga ShqipëriaTë ngjashme
tetovasot.com
Bërnabiq flet për Albin Kurtin: Nuk pres shumë

KiE: Misioni i vëzhgimit nuk vjen në Shqipëri, nuk ka konkurrencë politike

Shekulli 27.06. 07:40

KiE: Misioni i vëzhgimit nuk vjen në Shqipëri, nuk ka konkurrencë politike

KiE: Misioni i vëzhgimit nuk vjen në Shqipëri, nuk ka konkurrencë politike Publikuar më 27.06.2019 nga E. Shkëmbi Këshilli i Evropës tërheq delegacionin nga Kongresi i Autoriteteve Lokale, për vëzhgimin e zgjedhjeve lokale,. Anulimi vjen një ditë pas deklaratës së Presidentit Meta se “ligjërisht nu»»»

shekulli.com.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano