koha.net
Kraja: Akademia nuk ka mandat për të ndryshuar realitetin politik, është zë moral
shqiptarja.com
Përkthyesi i Dom Nikoll Mazrrekut që gozhdoi priftin italian, Cordinjano, i cili sulmoi bërthamën e ekzistencës shqiptare në ‘Rivista d’ Albania’ në 4
gazetamapo.al
Shpresë për një moment të ri për Kombet e Bashkuara
gazetamapo.al
Vjeshta e rëndë e bisedimeve
evropaelire.org
E kujt ishte lënda kimike që shpërtheu në Bejrut?
sot.com.al
Akuzat ndaj Xhafajt dhe Ardi Veliut, Apeli i Posaçëm urdhër SPAK të regjistrojë padinë e Alaudin Malajt
sot.com.al
Kapërcimi i pasojave nga tërmeti i 26 nëntorit 2019, Italia i jep Shqipërisë 95 milionë euro grante e kredi për rindërtimin
“Kur nisi goditja ndaj babait dhe porosia që dha Enveri para sulmit”, rrëfimi i djalit të Beqir Ballukut: Ç’na tha pas Pleniumit, kur e internuan në R
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 12/8/2020
syri.net
Shqiptarët çajnë shtetrrethimin: ikin për pushime në Turqi e Egjipt
koha.net
Ligji për mbrojtjen e vlerave të paqes
shqiptarja.com
Një tallje e paparashikuar me Berishën në PD
gazetamapo.al
HISTORI/ Ja pse Zogu zgjodhi Italinë në vend të Jugosllavisë
sot.com.al
PD: Qeveria dështoi me menaxhimin e pandemisë, nuk ka asnjë laborator të posaçëm, të pasurit po kurohen në Turqi
Avdullah Hoti nuk e do PDK-në në Qeveri, të tjerët në LDK kanë kushteTë ngjashme
Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”
sot.com.al
Operacioni Forca e Ligjit zbret në qytetin e Fierit, 4 persona të dënuar për trafik droge në skaner për pasurinë, policia zbardh të dhënat
sot.com.al
Heronjtë dallohen, sepse janë të mbrojtur me patriotizmin e shkallës më të lartë
PD, paralele të rrezikshme me Bjellorusinë, kërcënimi: Kujdes, pas pak pamjet e Minskut mund të bëhen një “deja vu” për Tiranën. Guximtarët reagojnë
gazetamapo.al
Humb jetën nga koronavirusi drejtori i birrës “Peja”
abcnews.al
BE kritikon Bjellorusinë për dhunën pas zgjedhjeve, paralajmëron marrje të masave
shqiptarja.com
Shpëtuan hebrenjtë, arkitekti i njohur hebre ndërton falas memorialin në nder të shqiptarëve
telegrafi.com
Vdes nga COVID-19 edhe një pacient në Spitalin e Gjilanit
botasot.info
Vaksina “Putin”, politikania e opozitës shqiptare bën thirrje: Ta provojmë!
ata.gov.al
AAK voton pro koalicionit me LDK-në, Haradinaj tregon prioritetet
gazetablic.com
Vdes edhe një pacient nga koronavirusi
shqiptarja.com
Ndërron jetë drejtori i birrës së njohur në Shqipëri, dyshohet se ishte infektuar me Covid19
sot.com.al
Do aplikojë për punë? Ish ministri i PD-së plotëson testin e CIA-s amerikane (FOTO)
abcnews.al
Joe Biden hyn në histori, zgjedh një grua me ngjyrë si kandidate për nën presidente
koha.mk
Vaksina kundër Covid, Rusia merr porosi për 1 miliardë doza
shqiptarja.com
Berisha: Shqipërisë t’i hiqet drejtimi i OSBE-së, pse s'reagon Lukashenkoi Tiranës'...por reagimi zyrtar e nxjerr blof
kallxo.com
Xhavit Haliti: PDK duhet të hyjë në koalicionin qeveritar
cna.al
Hetimet filluan të heqin “mbeturinat”!
rtsh.al
MASR refuzon projektin "100 fushat" të FSHF
abcnews.al
Haradinaj-Hotit: Është ulur niveli i dialogut, bëj disa hapa mbrapa
cna.al
Pse hesht Lukashenko i Tiranës në krye të OSBE!
ata.gov.al
Thaçi pas intervistimit në Hagë: Ky proces do të vulosë njëherë e përgjithmonë rolin historik të UÇK-së
boldnews.al
Çfarë janë “superpërhapësit” dhe si mund të ndalen?
abcnews.al
PD Shkodër: Spitali Rajonal vatër infeksioni nga fillimi i pandemisë, nuk ka tampone

Reforma e re zgjedhore/ Marrëveshje Mazhorancë –Opozitë. Krijohet Këshilli Politik nga të gjitha partitë, afati final 15 marsi

Gazeta Telegraf 15.01. 10:35

Reforma e re zgjedhore/ Marrëveshje Mazhorancë –Opozitë. Krijohet Këshilli Politik nga të gjitha partitë, afati final 15 marsi

Marrëveshje shumëpartiake për Reformën Zgjedhore Krijohet Këshilli Politik nga të gjitha partitë, asistencë me OSBE, afati final, 15 marsi PS dhe PD gjejnë gjuhën për Reformën Zgjedhore. Në draftin e përgatitur palët kanë rënë dakord për të krijuar një Këshill Politik me të gjitha Partitë. 2 eksper»»»

Java News 14.01. 15:20

Gjiknuri: Reforma do miratohet me konsensus, ekspertizë për administrimin e zgjedhjeve

Deputeti i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri ka folur pas takimit me opozitën në tryezën e opozitës. Në fjalën e tij Gjiknuri, u shpreh se tashmë kemi një konsensur dhe reforma do të vijojë të punohet me ndërkombëtarët. Më tej u shpreh se objekt i punës është dhe ndryshimi i sistemit, po përjasht»»»

javanews.al
ATA 14.01. 14:55

Gjiknuri: Reforma do miratohet me konsensus

Deputeti i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri ka folur pas takimit me opozitën në tryezën e opozitës. Në fjalën e tij Gjiknuri, u shpreh se tashmë kemi një konsensur dhe reforma do të vijojë të punohet me ndërkombëtarët. Më tej u shpreh se objekt i punës është dhe ndryshimi i sistemit, po përjasht»»»

lexo.com.al
Gazeta Dita 14.01. 14:37

Politika gjen dakordësi për Reformën Zgjedhore: Miratohet deri më 15 mars

Në funksion të arritjes së një marrëveshjeje për reformën zgjedhore, forcat politike u ulën mesditën e sotme në një tryezë bisedimesh, për një nga kushtet e Bundestagut për çeljen e negociatave. Të pranishëm në tryezë janë Damian Gjiknuri, bashkëkryetar i Komisionit të Posaçëm për Reformën Zgjedhor»»»

Vizion Plus 14.01. 14:36

Gjiknuri: Reforma do miratohet me konsensus, ekspertizë për administrimin e zgjedhjeve

Përfaqësuesi i PS në këto bisedime Damian Gjiknuri pas arritjet së marrëveshjes me opozitën politike dhe parlamentare për Reformën zgjedhore është shprehur se në vijim do të punohet me konsensus për arritjen e një marrëveshjeje. Ndër të tjera Gjiknuri ka deklaruar se për mbylljen me sukses të kësaj»»»

vizionplus.tv
NOA 14.01. 14:26

“Reforma zgjedhore miratohet jo më vonë se 15 mars”, zbardhen konkluzionet e tryezës mes palëve

Në funksion të arritjes së një marrëveshjeje për reformën zgjedhore, forcat politike u ulën mesditën e sotme në një tryezë bisedimesh, për një nga kushtet e Bundestagut për çeljen e negociatave. Të pranishëm në tryezë janë Damian Gjiknuri, bashkëkryetar i Komisionit të Posaçëm për Reformën Zgjedhor»»»

noa.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.