abcnews.al
Policia arreston tre persona për vepra të ndryshme penale
tetovasot.com
Zëvendëskryeministri Dimitrov në vizitë pune në presidencën gjermane të BE-së
gazetamapo.al
Nuk duhet larguar brezi i ri por politika e vjetër e korrupsionit
ata.gov.al
Java Botërore e Imunizimit/ OBSH përcakton 2020-ën si Vitin Ndërkombëtar të Infermierëve dhe Mamive
ata.gov.al
GJERMANI – Merkel: Armëpushim i menjëhershëm në Nagorni-Karabah
shqiptarja.com
PD në zgjedhje për të fituar apo për të mos u shpërbërë?
Bedri Islami: Pse PD nuk vjen dot në pushtet. Një analizë mbi largimin e kastës së vjetër, të molepsur nga krimet, hajdutëria dhe perversiteti politik
tvklan.al
Kuvendi merr kohë për ndryshimet në Kod, shtyhet seanca e së enjtes
mb.gov.al
Deklarata/Ministri Lleshaj: Në Shqipëri po zbatohet projekti për sistemin funksional të adresave, nuk ka asnjë lloj ndryshimi të qendrave të votimit p
ata.gov.al
50 milionë euro investime në rindërtimin e monumenteve kulturore/Rama: Procesi i rindërtimit, fuqizim ekonomik
shqiptarja.com
Ngërçi për hapjen e listave/ Mediu: Ndërkombëtarët të flasin më qartë! Opozita të organizohet, Rama tenton manipulim të zgjedhjeve të 25 prillit
top-channel.tv
Terapia në çift edhe në Shqipëri/ Mundësia e fundit për të shpëtuar martesën
gazetablic.com
Tahiri për Qeverisjen Hoti: Dështon të sigurojë shumicën e nevojshme
indeksonline.net
Veseli: Nga tetori i prezantojmë kandidatët për kryetarë komunash, nga PDK-ja!
sot.com.al
Krimi zgjedhor në Kodin e ri, ja “ekskluziviteti” që do marrë kryetari i SPAK
A ka zgjedhur FMN tashmë, një partner tjetër?
abcnews.al
“613 kg kokainë”, u dënua me 14 vite burg nga GJKKO, Arbër Çekaj kërkon pafajësi
abcnews.al
Drafti i PS për listat do votohej në 1 tetor, Kuvendi shtyn seancën
alpenews.al
MARRËVESHJA ME BE/ 50 milionë euro investime në... Rama: Procesi i rindërtimit, fuqizim ekonomik
tvklan.al
Thirrja e fortë e ambasadores së SHBA: Mos u ankoni duke qëndruar, ngrihuni dhe veproni
aa.com.tr
Biden dhe Trump do të përballen në debatin e parë presidencial
cna.al
Konsulenti i Soros-it në Gjykatën e Tiranës/ Si u pasurua Julian Haxhiu?
abcnews.al
Kur Gjykata shndërrohet ne spektakël Uniformash
lajmi.net
Përfundon seanca gjyqësore në gjykatën Supreme për rastin ‘Pronto’ – Grabovci: Çuditem si mund të akuzohem që kam bërë padrejtësi
gazeta-shqip.com
"Emigrantët duhet t'i djegim në dhomë gazi", deklarata shokuese e zëdhënësit të ekstremit të djathtë në Gjermani
shqiptarja.com
Administrimi i fondeve të BE, Rama: Ata që nuk shohin, të hapin mendjen e të dëgjojnë të vërtetën
Gjen. Lame: GJS krijon imazh ndryshe në opnionin ndërkombëtar
abcnews.al
“Sot afati i fundit për BKH”, Yuri Kim: Koha për të vepruar kundër korrupsionit në Shqipëri
abcnews.al
Rindërtimi, Rama: Fondet i administrojnë donatorët! Opozita sulmon “talebanët” në qeveri për teatrin
tvklan.al
I ke dorëzuar dorëheqjen Ramës? Lleshaj: Gjendja e informimit është e rëndë
ina-online.net
Çun Lajçi flet me Skenderbeun në Sheshin e Shkupit
abcnews.al
Mediat turke: Ushtria jonë, gati për në front kundër Armenisë
abcnews.al
Konflikti Armeni-Azerbajxhan, shënohen 99 viktima
shqiptarja.com
Gjykata e Lartë regjistron rekursin e Saimir Tahirit, u dënua me 3 vite shërbim prove
portalb.mk
Zaev: Çështja e Goce Dellçevit duhet të zgjidhjet në korniza të komisionit të përbashkët të dy vendeve
shqiptarja.com
Paketa me 5 pika/ Basha: Duhen 312 mln euro për 6 muajt e ardhshëm! Të merren nga anulimi i tenderave korruptivPandemia e COVID, Basha propozon planin
abcnews.al
BE 40 mln euro për rimëkëmbjen e monumenteve kulturore, Soreca: Shans që vjen njëherë në jetë
tetovasot.com
Zyrja e hapur për Luginë nga Qeveria e Kosovës mund të ketë fatin e Rezolutës!

Talat Xhaferi bëhet gjysh, i lind një nip, ja si e uron Zaevi në Facebook! (Foto)

INA 13.08. 07:51

Talat Xhaferi bëhet gjysh, i lind një nip, ja si e uron Zaevi në Facebook! (Foto)

13/08/2020 0 Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut ka marë një lajm të gezuar, pasi vajza e tij Besiana ka lindur djalë. Rastin edhe më të gezuar e bën fakti se edhe vajza e tij Besiana edhe nipi i pagëzuar me emrin Frashëri janë shëndosh e mirë, transmeton, Gazeta Lajm. “Jemi të bekuar dhe s»»»

ina-online.net
Koha 13.08. 00:15

Talat Xhaferri bëhet gjysh, Zaev ndër të parët që e uron!

Shkup, 13 gusht – Kryetari në largim i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, është bërë gjysh. Lajmin e gëzueshëm për nipin Frashër e ka ndarë përmes rrejtit social Facebook. “Jemi të bekuar dhe shumë të lumtur pas lajmit se vajza Besiana e solli në botë nipin tonë, Frashërin! Të dy janë»»»

koha.mk
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.