abcnews.al
Sulm me bombë në bazën ushtarake, disa të vrarë në Somali
"Servil i Ramës!", aktori që u bë kryebashkiak sulmon qytetarin: Injorant! (FOTO LAJM)
klankosova.tv
​Zemaj: Qytetarët e Luginës mos të frikësohen të marrin shërbime nga Qeveria e Beogradit
ina-online.net
Nazmi Maliqi i reagon Nazmi Beqirit
shqiptarja.com
Sot 124 raste të reja me COVID- 19 dhe 4 humbje jete (VIDEO)
Hyseni nuk u mor me luginasit si Ministër i Brendshëm, kërkojnë të merret tash në BrukselTë ngjashme
Qeveritë ‘lojë’ me ndërmarrjet publike, Gërxhaliu: Nga borxhi milionësh ndaj Devollëve më së shumti do të përfitojnë politikanëtTë ngjashme
ANALIZA: Si Covid-19 u kthye në një luftë politike në vendet e Ballkanit
ata.gov.al
POLONI – Szczerki: Kontratë me SHBA-në për rritjen e pranisë ushtarake amerikane
shqiptarja.com
Gara presidenciale në SHBA, paralajmërohen ndërhyrje nga Kina, Rusia dhe Irani
telegrafi.com
45 pacientë me COVID-19 të shtrirë në spitale në gjendje kritike
insajderi.com
Haxhiu thotë se për futjen e forcave serbe në Karaçevë duhet dhënë përgjegjësi Qeveria
syri.net
Si e humbi Rama, bastin me Juventusin: Kristiano bëje si Damiani im në Dibër!
"Nxirreni zvarrë nga selia bashkë me gruan dhe kunatin, ky njeri pa dinjitet mori “lidershipin” e PD si dhuratë në “pajë” nga Berisha"
abcnews.al
Punëtorëve të sektorit publik iu rritën rrogat, por jo infermierëve: Protesta masive në Londër
boldnews.al
Ekspertja e turizmit: Ja vendet e lira dhe ato të shtrenjta në Jug
top-channel.tv
Si fitoi Shkëlzeni 150.000 euro/ Ndërmjetës për të shitur tokë në Porto Romano biznesmenit të gazit
top-channel.tv
Zgjerimi i Elbasan-Qafë Thanë/ Nis studimi për të ndërtuar korsinë e tretë
top-channel.tv
Italiani që pret turistët në Vlorë/ Larg Milanos, Paolo realizon ëndrrën e fëmijërisë
aa.com.tr
Libani apelon për mbështetje të vendeve arabe pas shpërthimit
aa.com.tr
Humb jetën gruaja e ambasadorit holandez që u plagos në shpërthimin në Bejrut
abcnews.al
Kaos në Bullgari, rikthehen protestat kundër qeverisë
abcnews.al
Pas emrit, Ura Vajgurore ndërron pamje, Klosi: Po kthehet në atraksion turistik
insajderi.com
12 të vdekur dhe 190 raste të reja me COVID-19 në Kosovë
Tit Vasili i LSI "vajton" varfërinë e shqiptarëve që kanë mbetur pa pushime: Ja 3 aktet e tragjedisë ku po na zhyt dora e zezë e Edi Ramës
kallxo.com
Ramush Haradinaj u 'kundërpërgjigjet' xhandarmërisë serbe, viziton Karaçevën e Kamenicës
abcnews.al
Rriten frikshëm shifrat në Kosovë, 12 viktima dhe 190 raste të reja me Covid-19
koha.mk
Pritja pas dere dëmton shqiptarët! KALKULIMET PËR QEVERINË E RE
americaneye.al
PD, zbardhen emrat e kandidatëve të mundshëm për Tiranën
ina-online.net
A i ka Vetëvendosje 61 vota për ta rrëzuar qeverinë Hoti?
cna.al
Mediat: Pompeo paralajmëron Rusinë të mos paguajë talebanët për të vrarë ushtarë amerikanë
insajderi.com
Mozzik organizon turne nëpër Kosovë në kohë pandemie (VIDEO)
indeksonline.net
Xhandarmëria serbe në Kosovë? Agim Veliu takim në bazën e KFOR-it
tvklan.al
LSDM dhe BDI diskutojnë parimet e qeverisjes së re
ata.gov.al
Japonia grant 76.200 euro për spitalin universitar të Obstetrikë – Gjinekologjisë “Koço Gliozheni”
aa.com.tr
Macron kritikohet për përdorimin e "retorikës koloniale" në vizitën e tij në Bejrut
insajderi.com
Quni për Insajderi.com: Po presim raportin e saktë nga KFOR-i për hyrjen e forcave serbe në Kosovë
gazetablic.com
Kush është fajtori për futjen e xhandarmërisë Serbe në Kosovë?
abcnews.al
26 persona kanë humbur jetën nga përmbytjet në Korenë e Jugut
ekonomiaonline.com
Haziri tregon çfarë duhet bërë që trupat serbe mos të shëtisin rrugëve të Karaçevës
klankosova.tv
Skandaloze: Këngëtari kosovar me turne për të takuar fansa në kohë pandemie (FOTO)
Në vitin 2012 dy policë të Kosovës ishin arrestuar e shtrirë në tokë nga xhandarmëria serbe
boldnews.al
Në mbrëmjet pa muzikë në Durrës ndjehet mungesa e artistëve të rrugës
gazetainfokus.com
​Sulmojnë policët, arrestohen dy persona
Ministri Quni: KFOR’i është duke e hetuar futjen e xhandarmërisë serbe në Karaçevë
abcnews.al
Brazili regjistron rreth 100 mijë viktima nga Covid-19, ndërsa Meksika tejkalon 50 mijë vdekje
Toka, shtëpi, lokale – pasuria milionëshe e Xhelal Sveçlës

Iran/ Protesta kundër rritjes së çmimit të karburantit, të paktën 8 viktima

Shqip 16.11.2019. 20:43

Iran/ Protesta kundër rritjes së çmimit të karburantit, të paktën 8 viktima

Rritja e çmimit të karburantit në Iran ka sjellë një valë protestash prej së premtes në 68 qytete përreth vendit. Këshilli Kombëtar i Rezistencës së Iranit bën me dije se të paktën 8 persona kanë ndërruar jetë. Një reagim të Këshillit Kombëtar i Rezistencës së Iranit raportohet për format dhe prote»»»

gazeta-shqip.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.