telegrafi.com
Kadriaj: Të gjithë deputetët e AAK-së do ta votojnë Qeverinë Hoti
kallxo.com
Gazetari serb nga Mitrovica e Veriut: Kosova po heq dorë nga pavarësia
shqiptarja.com
Gjiknuri largohet nga mbledhja për 'Zgjedhoren' te rezidenca amerikane'Reforma të mbyllet sot'! Ambasadorja e SHBA mbledh sërish Këshillin Politik në
ekonomiaonline.com
Djali i Fatmir Limajt e lavdëron programin Qeverisës para kohe, Hoti ende s’e kishte paraqitur
lajmi.net
Kadriaj: I kemi 62 apo 63 vota për qeverinë Hoti
alsat-m.tv
Kosovë, nis seanca për votimin e Qeverisë Hoti
shqiptarja.com
Ekzekutohet një person para një hoteli në Kurbin! Plagosen dy të tjerë, dyshohet se njeri prej tyre është autori
boldnews.al
“Konçensioni i fshehur”/ Përplasja, Çuçi “eleminoi” AKU-në për biznesmenin Petrit Maho
periskopi.com
Këshilltari i Kurtit nga Shqipëria nuk ia di as emrin Adem Jasharit: Fyen rëndë kundërshtarët
indeksonline.net
Bosh ulëset e Vetëvendosjes, a do të marrin pjesë në procesin e votimit të Qeverisë së re?
ata.gov.al
FORMULA 1 – Carey: Asnjë anulim gare edhe nëse piloti është pozitiv ndaj COVID-19
Valle delikuentësh rreth bazës së Pashalimanit
lajmifundit.al
Mesazhet nga aktgjykimi i Gjykatës Kushtetuese
Vetëvendosja bojkoton seancën e Kuvendit
ata.gov.al
Fondi i gjelbërimit/ Në Patos u mbollën 8500 pemë
aa.com.tr
OKB nuk arriti të mbledhë fondin humanitar prej 2,4 miliardë dollarë për Jemenin
shqiptarja.com
Kosovë, nis seanca për votimin e qeverisë së re e drejtuar nga Avdullah Hoti
boldnews.al
“Zgjedhorja”/ Nis mbledhja në “tokën amerikane”, ambasadorët sigurojnë financat për zbatimin e teknologjisë
kallxo.com
LIVE- Seanca për votimin e Qeverisë Hoti
aa.com.tr
"Asnjë marrëveshje në Mesdheun Lindor ku nuk përfshihet Turqia nuk është e vlefshme"
tetovasot.com
Gjendja e rrugëve
syri.net
Sandri, Elisa, Lindita, Besa, Ardi&Co, nuk kanë asnjë faj
ina-online.net
Kuvendi i Kosovës sot voton qeverinë Hoti
abcnews.al
Mbi 1,180 të infektuar me virusin korona në Shqipëri, 253 prej tyre mbeten ende të sëmurë
telegraf.al
PS përgatit atentat kushtetues / Mazhoranca socialiste injoron “Venecian” dhe përgatit me ligj fenomenin “Vorpsi” për të kapur KLSH
rtv21.tv
Kadrijaj e bindur se sot do të votohet Qeveria Hoti
Shaban Murati: Presioni parazgjedhor rus në Maqedoninë e Veriut dhe situata në Ballkan
lajmi.net
Deputetët e PDK-së mbërrin në Kuvend, nuk do të votojnë qeverinë Hoti
ata.gov.al
FRANCË – Michel: BE-ja e kthjellët dhe e vendosur për negociatat tregtare me Londrën
kallxo.com
Ministrat e LDK-së nuk marrin pjesë në mbledhjen e Qeverisë Kurti
boldnews.al
Zgjedhorja, sot afati i fundit/ Çështja që mban pezull konsensusin në “tokën amerikane”
periskopi.com
Gazetari thotë se Familja Jashari ia ka dëshmuar besnikërinë PDK-së deri tash: Nuk shkon loja në disa dasma
aa.com.tr
"Afër 1.600 ushtarë janë vendosur rreth Washingtonit"
aa.com.tr
Nafta Brent shkon në 40 dollarë për fuçi me shpresat e frenimit të OPEC-ut
shqiptarja.com
8 deputetë të opozitës kërkojnë interpelancë me Lleshajn: Policia ushtroi dhunë kur u shemb Teatri
cna.al
Tirana merr Ngonë me “pahir” në Fier
Lufta e pashmangshme totale e Ramës dhe “rënia” e Reformës Zgjedhore
ina-online.net
Kuvendi i Kosovës pritet të votojë Qeverinë Hoti
aa.com.tr
Holandë, rritet me 16 për qind konsumi i energjisë së rinovueshme
lajmpress.org
Miku shqiptar i Klintonëve: Albini dhe Vjosa e humbën pushtetin sepse s’e pranuan nënshtrimin
lapsi.al
Komisionerë të depolitizuar/ Çfarë tregojnë përgjimet e Dibrës për mësuesit
rtsh.al
Protestat në SHBA

I dyshuari Ismet Osmani “Curri” krah për krah me Kadri Veselin e Sami Lushtakun

Kallxo 21.05.2019. 21:09

I dyshuari Ismet Osmani “Curri” krah për krah me Kadri Veselin e Sami Lushtakun

I arrestuari i djeshëm, Ismet Osmani i njohur si Curri shihet në një fotografi bashkë me Kryeparlamentarin e Kosovës, Kadri Veseli dhe ish-kryetarin e Komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku. Kjo fotografi është publikuar në kohën e zgjedhjeve në tetor të vitit 2017, Curri bashkë më dy anëtarët e PDK-»»»

kallxo.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.