gazetablic.com
Vaksinat e premtuara nga Edi Rama për Kosovën që nuk erdhën kurrë
boldnews.al
Mbyllet java e 21-të e Superiores/ Vllaznia në rënie, rivalët ushtrojnë presion. Rezultatet dhe klasifikimi!
gazetamapo.al
Atëherë lexohej shumë, frekuentoheshin kinematë dhe teatrot
botasot.info
Bulliqi dhe Kastrati dorëzuam çelësat e shtëpive të reja për familjet nevojtare
telegrafi.com
“Dilema e Kurtit” – Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë
lapsi.al
Dikush nga mazhoranca i bëri presion? Paloka flet për dorëheqjen e Bamir Topit nga FRD
insajderi.com
Presidenti armen refuzon shkarkimin e shefit të ushtrisë pas urdhrit të kryeministrit
Mbi 22 mijë raste aktive vetëm në Tiranë, cilat qytete janë vatra rreziku
balkanweb.com
“Rama nuk ka asnjë shok”/ Paloka: LSI pjesë e jona, ndarja për të maksimalizuar votat dhe të larguar të keqen!
shqiptarja.com
'Uroj të shënoni zhvillime domethënëse në përballimin e sfidave', publikohet letra që Edi Rama i dërgoi Albin Kurtit
sot.com.al
19 humbje jete nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Shqipëri
oranews.tv
Tregti bananesh dhe kokainë, zbardhet dosja italiane për biznesmenin Dritan Rrapaj
americaneye.al
Shifrat mbeten të larta: 19 viktima nga Covid në 24 orët e fundit
sot.com.al
“A do të ketë trazira ditën që do të ndodhë?”, Frrok Çupi zbardh telefonatën “bombë” në zyrat e PD, tregon të papriturën që i ndodhi Lulzim Bashës: Ta
tvklan.al
19 viktima dhe 986 të infektuar në 24 orët e fundit
shqiptarja.com
Basha e gjen më në fund krahasimin: Ndërrojeni qeverinë siç do të ndërronit pulën e thatë dhe kufjet që nuk punojnë
ata.gov.al
SHBA – Blinken: Shumë të shqetësuar nga intoleranca e Moskës ndaj lirisë së shprehjes
ANALIZA: Franca është bërë aleatja më e madhe e Serbisë në BE
ata.gov.al
LIBI – “Sea-Watch” shpëton 147 migrantë në Mesdhe
exit.al
Manastirliu apel qytetarëve të zbatojnë masat anti-Covid19
cna.al
“Vaksinimi në Korçë është lajm i mirë por…”/ Andi Përmeti thirrje qeverisë: Na kurseni propagandën
tvklan.al
Veliaj: LSI tradhtoi të majtën
tvklan.al
Rama të hënën në Bruksel për negociatat
Partitë e komuniteteve boshnjak e rom pritet të ankohen në PZAP
gazetaexpress.com
Si i bëtë 1 miliard lekë nga rroga?- Rama për pasurinë: Media që e nxorri shkruan budallëqe
tetovasot.com
ASH-AAA: Protestuesit u nxitën nga policia
tesheshi.com
Vendim i papritur: Joe Biden flet për dënimin ndaj princit saudit
abcnews.al
“Del Spiegel” plas skandalin: Trump dhe Erdogan të përfshirë aferat e HalkBank
koha.net
“NY Times”: Si të bashkoni Kosovën e ndarë? Emërtoni liqenin Trump
tvklan.al
Vaksinimi i bluzave të bardha përfundon para 15 Marsit
cna.al
Përputhen/ Çam Vangjeli, grek Shpëtimi
botasot.info
Forcat e Armatosura do të angazhohen në vaksinimin masiv të popullsisë
insajderi.com
NYT: Si të bashkoni një Kosovë thellësisht të ndarë? Emërtojeni një liqen me emrin Trump
javanews.al
Analiza e orientimit të votës: Krahasimi i sondazheve të Zogby në 2009 dhe të IPSOS sot -
vizionplus.tv
“Lulëzojnë” vrasësit me pagesë në Shqipëri
shqiptarja.com
Nga ekzekutimi i Sofisë tek fyti i prerë i Violetës, pesë krimet e egra që ndodhën në shkurt
Kështu nuk shkon dhe nuk duhet toleruar tutje!
indeksonline.net
Ramabaja: Qerim Kelmendin e vranë shërbimet e huaja, njëjtë sikurse Konushevcin!
vizionplus.tv
Manastirliu tek COVID 3: Të hënën mbërrijnë edhe 15,000 vaksina Pfizer
abcnews.al
Raporti i CIA-s për vrasjen e Khashoggi-t, Biden: Mizore, Arabia Saudite do të mbajë përgjegjësi

Topalli prezanton 10 kandidatët për deputetë në Tiranë: Jemi kundër Ramës, Bashës e Metës

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
TV Klan 23.02. 10:43

Topalli prezanton 10 kandidatët për deputetë në Tiranë: Jemi kundër Ramës, Bashës e Metës

Topalli prezanton 10 kandidatët për deputetë në Tiranë: Jemi kundër Ramës, Bashës e Metës Jozefina Topalli, kryetarja e partisë së re Lëvizja për Ndryshim ka shpallur listën me 10 kandidatë për qarkun e Tiranës, që do të garojnë në zgjedhjet parlamentare të 25 Prillit. Gjatë prezantimit të kandidat»»»

tvklan.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.