syri.net
'Të infektuar me shumicë'/ Berisha: Qëndrim çnjerezor i Vuçiç ndaj shqiptarëve të Preshevës
tvklan.al
Athina përfshihet nga protesta të dhunshme
tvklan.al
Zaev: Shqiptarët nuk vlejnë as pesë para
tvklan.al
“Ti Kryeministër, unë President”, Rama i përgjigjet Bashës
tvklan.al
Banorët e pallatit të dëmtuar protestë para Prokurorisë
ata.gov.al
Gjylameti: Diskutimi mbi listat e hapura nuk prek marrëveshjen e 5 qershorit, vjen si përgjigje ndaj kërkesës në masë që populli ka
koha.net
Drita zgjedh heshtjen para derbit me Prishtinën
cna.al
Topollaj: Një sqarim për “ndalimin e koalicioneve parazgjedhore” në rast se hapen listat
balkanweb.com
Hendeku gjinor i korrupsionit, vettingu shkarkon më shumë burra se gra. Historia e gjyqtares që iku me lot deri në stacionin e autobusit
ata.gov.al
Presidenti Meta dekreton 3 ligje
koha.net
Samiti virtual u shërben Kosovës e Serbisë të paraqesin pozicionet e moçme
koha.net
De Biasi merr drejtimin e Azerbajxhanit
telegrafi.com
Nis rrënimi i ndërtimeve pa leje të këshilltarit të BDI-së në Ohër
lajmi.net
Pesë objektivat e Hotit deri te ‘vargjet’ e Vuçiqit/ Çka ndodhi sot në Samitin virtual të Parisit?
cna.al
“Qendrojini besës suaj!”/ Përmeti mesazh opozitës jashtë parlamentare: Zhdukuni të gjithë…
telegrafi.com
Votohet nisma e PDK-së për formimin e Komisionit Hetimor Parlamentar për procesin e privatizimit
kohajone.com
Ç’a të bën frika e burgut, ta dorëzosh PS-në te PD-ja!
top-channel.tv
Top Talk: E shkuara e Martin Camajt dhe Ernest Koliqit “përplas” fort Auron Taren me Frrok Çupin
kallxo.com
Kusari: Hoti nuk arriti të bindë partnerin e koalicionit për ndërim të viktimave të Srebrenicës
shqiptarja.com
Ekskluzive/Dosja 'Babale', mbyllet hetimi për prokurorin Hajdarmataj dhe dy oficerët e SHISH-it
shqiptarja.com
Xhaçka dhe ambasadorja e SHBA-së vizitë në Bazën Detare të Pashalimanit: Mundësi transformimi të një projekti model të NATO-s!
tvklan.al
Meta dekreton me shpallje tre ligje
insajderi.com
Ymeri çuditet me ata që iu gëzuan lajmit për infektimin e Isa Mustafës me COVID-19
exit.al
Gjermania i dhuron Kosovës teste për Covid-19
periskopi.com
Punonjësi i zyrës për informim të Angela Merkel, dyshohet se kishte spiunuar për Egjiptin
indeksonline.net
Vuçiqi përsërit vjershën e tij në Video-samitin e Parisit
vizionplus.tv
“S’ka hallin e listave, por të heqjes së koalicioneve”/ Basha: Rama prishi marrëveshjen
newsbomb.al
“Basha kryeministër, Rama president”, mblidhet të hënën komisioni për shkarkimin e Metës
Ymeri: Larg normales t’i gëzohesh infektimit të Isa Mustafës
boldnews.al
Boni sevap për Knut Fleckenstein jua boft Zoti mar…!
gazetaexpress.com
Marrëveshja finale me Serbinë pa Hashim Thaçin. A mjafton vetëm Avdullah Hoti?
kallxo.com
Kuvendi i Kosovës me një minutë heshtje për viktimat e Srebrenicës, Lista Serbe del nga salla - VIDEO
portalb.mk
Përfundoi video takimi i Parisit Kosovë – Serbi
shqiptarja.com
Arrestohet 58-vjeçari në Fier, i ofroi rryshfet policit që të përshpejtonte marrjen e pasaportës
Ndalimi i koalicioneve për të përmbushur një marrëzi që s’njeh më kufij

Lista “e zezë” e OFL/ 1300 persona që duhet të deklarojnë miliona euro pasuri

Shqip 02.06. 16:12

Lista “e zezë” e OFL/ 1300 persona që duhet të deklarojnë miliona euro pasuri

Operacioni “Forca e Ligjit” është vetëm pak muaj jetë, por deri tani, shumë personave u janë dërguar formularët për pasurinë, të cilët duhet ta deklarojnë, pas dyshimeve se është vendosur përmes aktivitetit kriminal. Megjithëse tashmë verifikimet pasurore për ta kanë nisur dhe policia i ka kërkuar »»»

gazeta-shqip.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.