ina-online.net
Grenell: T’i hiqen vizat Kosovës
ina-online.net
VV publikon sondazh të ri: Jemi të parët me 52%, ja cila është partia e dytë
ina-online.net
Takimi Hoti – Macron, ja çfarë u bisedua (VIDEO)
telegraf.al
Richard Grenell reagon për përfshirjen e BE në negociatat Kosovë-Serbi
exit.al
Takimi Hoti-Macron: Marrëveshja duhet të përfshijë njohje reciproke
boldnews.al
Unë e njoh Martin Camajn
gazetablic.com
Murati: Në emër të Serbisë po na poshtërojnë njerëz që janë bartës të institucioneve të Kosovës
boldnews.al
FMN-Qeverisë: Profesionet e lira, tatimi të fillojë nga kuota 0
telegraf.al
Prag lufte pas rritjes së tensioneve?! Presidenti Trump nis avionët bombardues në jug të Kinës
tetovasot.com
Nikollë Nikprelaj mbështet Kryeministrin e parë Shqiptar në R.M.V (VIDEO)
shqiptarja.com
'Opozitat të merren vesh me njëra- tjetrën'/ Murrizi: Gati të ulem me Bashën! Takimi me Ramën për 'Zgjedhoren' i vështirë, edhe PS ka kërkesat e saj
epokaere.com
KOSOVËS I DUHET NJË PROGRAM NACIONAL SI PËRGJIGJE NDAJ SFIDAVE TË KOHËS
kallxo.com
Zëvendëskryeministri Tahiri nuk flet për masat e karantinës në veri të Kosovës
kallxo.com
Zv/drejtori i Policisë për Rajonin e Mitrovicës së Veriut: Nuk kemi asnjë vendim të Qeverisë për kufizim të lëvizjes
kosova.info
REAGIM/ Sulmet në baza fetare nga ana e Këshilltarit të Hotit në adresë të Kryeredaktorit të Kosova.info, janë të papranueshme
tetovasot.com
Rruga drejt qeverisë, kundërshtarët po përgatiten të ulen në të njëjtën tryezë
Indira A.Hoxha:Fjalët hynore të Lekë Dukagjinit në Kanun, Besa-Besë
balkanweb.com
Rriten rastet me COVID-19 në veriun e Kosovës, 4 komuna në karantinë të pjesshme
balkanweb.com
Ali Ahmeti: Padrejtësisht iu ndamë trungut amë Shqipërisë, por gjërat kanë ndryshuar, tani ëndrrat i shoh që do realizohen me anëtarësim në BE
koha.net
Diva, avokati dhe algjeriani
"The Sun" artikull Metës: Si u dashurua pas Celtic Presidenti
infoglobi.com
Himni për lumturinë i Henry Millerit
abcnews.al
Mashtrimi 700 milionë euro me inceneratoret: Si u falsifikua studimi i fizibilitetit
Negociatat Prishtinë-Beograd në Bruksel, Rama: Axhenda e ndryshimit të kufijve ka vdekur, Thaçi do jetë gjatë në politikë
Letër Macron dhe Rutte: 42 eurodeputetë kërkojnë heqjen e vizave për qytetarët e Kosovës, reagon Meta
tetovasot.com
PERSPEKTIVA E POPULLIT NË PËRDORIMIN E DREJTË TË GJUHËS SË INFORMIMIT
sot.com.al
‘Shpërthen’ keq Ylli Manjani: Hapja e listave është njësoj si të hapësh pusetën e ujërave të zeza
balkanweb.com
Kishte dijeni për natën e përgjakshme të 27 prillit? Ali Ahmeti: Teori konspirative. Ziadin Selën e shpëtova unë, isha në komunikim me Sigurimin
ata.gov.al
Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 15 fluturime të konfirmuara për ditën e mërkurë
koha.mk
Mjeku kosovar në Gjermani: Testet për Covid-19 që bëhen në Kosovë dallojnë nga ato të shteteve tjera
gazetablic.com
Sela: Do të kërkojmë rihapjen e të gjitha lëndëve ku ka dyshime për interferim politik
lapsi.al
Rama vazhdon “teatrin” me Murrizin: Edhe mund të pranojmë lista të hapura
aa.com.tr
Anëtarët e jurisë "Istanbul Photo Awards 2020" vlerësuan fotografitë fituese në konkurs
newsbomb.al
Murrizi i prerë: S'pati marrëveshje se Rama e ka me PD, nuk i merr dot votat tona nëse nuk hapen listat. I duan shqiptarët si votues, jo si zgjedhës
cna.al
Nga Ilir Levonja/ Koliqi dhe Camaj do qeshinin po të ishin gjallë
Tempora: Përmasat e një pandemie, nga shëndeti në ekonomi
syri.net
Ja si gënjeu Rama me zë dhe figurë/ Tabaku poston videon: Jep dorëheqje

“Boll ore, mbylle! Mbylle, kaq. Pis!” Braçe me fjalor “rrugësh”, përplaset me Ralf Gjonin për pronat në Kuvend!

Standard 18.10.2019. 20:50

“Boll ore, mbylle! Mbylle, kaq. Pis!” Braçe me fjalor “rrugësh”, përplaset me Ralf Gjonin për pronat në Kuvend!

Edhe pse në një dukje një seancë monotone, pa shumë çështje të rëndësishme për të trajtuar, pa prezencën e Kryeministrit Rama dhe me vëmendjen e politikës shqiptare nga Brukseli për të mësuar se cili do të jetë vendimi për procesin e negociatave, sërish seanca plenare e kësaj të enjte në Kuvendin e»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.