Gazetari i Ora News sulmohet nga mbështetësit e Veliaj, Çipa: Ballafaqimi i një pushtetari me medien duhet të jetë transparent

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Oranews Albania 19.04. 21:27

Gazetari i Ora News sulmohet nga mbështetësit e Veliaj, Çipa: Ballafaqimi i një pushtetari me medien duhet të jetë transparent

Unioni i Gazetarëve e ka dënuar me ashpërsi dhunën ndaj gazetarit të Ora News duke kërkuar nga kryetari i bashkisë reagim publik, distancim nga ky akt si dhe nga autoritetet policore zbardhjen e kësaj ngjarjeje. I ftuar në studion e RTV Ora kryetari i Unionit të Gazetarëve, Aleksandër Çipa shprehet»»»

oranews.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.