exit.al
Demontim i disa teorive dhe miteve mbi koronavirusin
insajderi.com
Zëdhënësja e PSD-së ia përmend Kurtit deklaratën për kapjen dhe ç’kapjen e shtetit
insajderi.com
VV e PDK filtrojnë në distancë, fjalë mbështetëse për njëra-tjetrën
koha.mk
Kur do ikë koronavirusi? Albana Fico: Nuk ka një datë fikse, si matet rënia e infeksionit
KORONAVIRUSI/ Behgjet Pacolli: Është situatë problematike
Koronavirusi, Bahtiri dhe Rakiq kërkojnë nga qytetarët e Mitrovicës të respektojnë orarin e lëvizjeveTë ngjashme
evropaelire.org
Bahtiri dhe Rakiq u kërkuan qytetarëve të zbatojnë masat kundër pandemisë
Veseli thotë se s’ka e as s’ka për të pasur kurrë marrëveshje sekrete
kallxo.com
Ministri Bislimi tregon si votuan ministrat e LDK-së për heqjen e tarifës 100 për qind
insajderi.com
Kadri Veseli e quan palaço Agim Bahtirin
ekonomiaonline.com
Kandidatit të VV-së për deputet i erdhi dita – emërohet kryesues i Bordit të KRU “Prishtina”
koha.net
Edhe Korisha e Prizrenit në karantinë
koha.mk
Pas shërimit nga COVID-19, përballja me stigmën e sëmundjes
ITALI – Tregu i automjeteve në paralizë, si asnjëherë më parë në njëqind vitet e fundit
BRUKSEL – Stoltenberg: NATO mund të ndihmojë në frenimin e pandemisë
Jo kaq poshtë zoti Rama!
Gazeta italiane: Shqipëria e Ramës përtej solidaritetit: skandale, marrëdhënie të errëta, demokraci e pezulluar
COVID-19 – Tejkalohet pragu simbolik i një milion të infektuarve, 51 718 të vdekur
kohajone.com
100 mijë fëmijë shqiptarë të uritur? Hazizaj: UNICEF po hesht
7500 kg miell ndihmohen njerëzit në nevojë në Han të Elezit nga Bereqeti
shqiptarja.com
Situata në qarkun Shkodër/ Vijon shpërndarja e pensioneve, gjendje e mirë shëndetësore për të prekurit me COVID-19
newsbomb.al
“Nuk kemi nevojë të shypim para, kemi likujditet”, Guvernatori Sejko: Rimëkëmbja e ekonomisë varet nga rënia e rasteve me koronavirus
OST: Ndërprerje energjie nesër në disa zona të Durrësit
syri.net
Jo izolim ju lutem, ne jemi suedezë -Është çështje lirie, jo epidemiologjie
shqiptarja.com
Guximi i infermieres shqiptare Doriana në luftën me COVID-19 në Itali: Po heqim dorë nga dashuritë tona të mëdha!
CEO i Abi Bank: Qeveria do marrë borxh në bankat vendase, sistemi bankar solid
koha.net
Virusi që po trondit Amerikën: Shtëpia e Bardhë llogarit deri në 200 mijë të vdekur
shekulli.com.al
Si mund të mposhtet Koronavirusi në Itali? E ardhmja e saj është në duart e Gjermanisë
gazetamapo.al
Megaspitalet e Europës, mijëra shtretër në Qendrat e Panaireve
koha.mk
Çmimi i naftës u rrit pas postimit të Trampit
shqiptarja.com
Kërkesë nga nxënësit për një platformë të vetme të mësimit online, Shahini: Po shqyrtohet me drejtorët e shkollave
Më sfiduese akoma është shpërndarja e vaksinës Covid-19 / Ja kush janë disa nga problemet që do hasim

“Është në dobi të të gjithë shqiptarëve”, SHBA nis punën, publikon pamjet dhe jep njoftimin e rëndësishëm

Sot 26.02. 09:13

“Është në dobi të të gjithë shqiptarëve”, SHBA nis punën, publikon pamjet dhe jep njoftimin e rëndësishëm

Ambasada Amerikane në një reagim në rrjetet socaile shprehet se USAID/Albania po ndihmon Operatorin e Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) për të zhvendosur dhe ruajtur pikat e reja të njësive matëse të energjisë elektrike. Sipas ambasadës ky veprim parandalon vjedhjen e energjisë dhe forcon»»»

sot.com.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.